I ,fl K Vj Mode Voorjaar’92 I SPREKENDE KLEURCOMBINATIES EN EENVOUDIGE MODELLERING ECRU DENIM VERRASSENDE NIEUWKOMER tv Eerste levensbehoefte De spijkerbroek is voor velen een eerste levensbehoefte ge worden. Jeans draagt prettig en komt overeen met de le vensstijl die.mensen erop na houden. Tripper verstaat deze 'way of life’ en presenteert dit voorjaar een uitgebreide en betaalbare collectie jeansmo de voor hem en haar. De spij- kermode biedt met name de dames vele leuke extraatjes als borduursels op zakken en ritsjes en splitjes onder aan de pijp. De achterliggende ge dachte hiervan is dat de jon gensachtige damesmode die het modebeeld de laatste jaren beïnvloedde, langzaam ver dwijnt. De vrouw mag weer op en top vrouw zijn en dat komt in de mode heel duidelijk tot uiting. hemden en zomerse jacks dra gen bij aan het nonchalante en sportieve zomerse modebeeld van Tripper. De kleding va rieert van sportief tot juist heel gekleed, maar wel steeds met een nonchalante uitstraling. Op deze manier kan elke je- A-lijn blazers is mogelijk. Cla risse geeft alle creatieve vrij heid om een eigen voorjaars- collectie samen te stellen. ansminnende man of vrouw een individuele Tripper col lectie samenstellen waarin hij - /zij zich prettig voelt en waar mee het, ongeacht welke gele- genheid, stijlvol voor de dag komen is. Ecru denim Het al bestaande assortiment jeans vult Tripper in 1992 aan met trendy kleurrijke spijker broeken. Deze nieuwe collec tie beantwoordt aan de per soonlijke voorkeur van de dra- ger/ster. De verschillende de nims (wassingen) zijn een ech te trend in modeland. Het karakter van de spijkerbroek is nog duidelijk herkenbaar, alleen zijn de combinatiemo gelijkheden enorm uitgebreid. Als nieuwkomer presenteert Tripper de ecru denim jeans. Liefhebbers van natuurlijke kleuren schaffen zich een tren dy ecru jeans aan en dragen hierop stijlvolle shirts in dito kleuren. Óp deze wijze stelt ie dereen zijn/haar eigen mode beeld samen, met als basis de denim jeans. Met name de zachte tinten lightwash, old- wash en usedwash zien we Lengtematen De Tripper collectie vertegen woordigt alle soorten belijnin gen voor zowel de mannelijke als de vrouwelijke jeansdra- ger. Sexy-strak, recht, comfor tabel half-wijd, wijd en ook de nonchalante non fit knoopslui- ting jeans. Praktisch pluspunt is dat bijna al deze ’basics’ in meerdere lengtematen wor den gepresenteerd. Tripper voert kwaliteitscon troles uit op de denim mode, met als resultaat jeans die stuk voor stuk gemakkelijk zitten en goed staan. Ook de vrouwe lijke modellen sluiten perfect aan in de taille. Halsteren bellen, tel: 01641-3648. T-shirts Het succes van jeans is deels afhankelijk van het kleding stuk waarmee het gecombi neerd wordt. Tripper ontwik kelde in de loop der jaren een ’huisstijl’ die niet alleen in de broekenmode tot uiting komt. Ook modische T-shirts, polo’s, Dat natuurlijke charme geen opzichtig kleurgebruik nodig heeft, bewijst Clarisse Mode met haar nieuwe voorjaarscol- lectie. Ongekunstelde materialen en een fijngevoelig kleurge bruik zijn de kenmerken van deze nieuwe, zeer vrouwelijke lentelijn. veel deze zomer. Wie echter net een donkerblauwe spijker broek rijker is, hoeft niet te treuren. Ook de ’good old’ blue jeans, stonewash en blue black misstaan niet in het zo merse modebeeld. Tripper doet een poging. Het zijn volgens dit tweede jeans merk van Nederland de ’draagmomenten’ die jeans zo favoriet maken. Thuis, op school, op het werk en bij het uitgaan speelt jeans een hoofd rol. De denim mode verveelt en misstaat niet en is gegaran deerd modisch. Speelse contrasten De natuur-eigen kleuren van Clarisse worden des te over tuigender, omdat gekozen is voor veel natuurlijke materia len. De meeste stoffen zijn ver vaardigd op basis van linnen en katoen. Ze worden gecom bineerd in onderlinge blends, soms ook met lycra-garens. Daarnaast bevat de collectie die als ’Mode in beweging’ ge presenteerd wordt een flink aantal tricot breisels. Ook de eenvoud van modellering en belijning versterkt het natu- relconcept. Toch slagen de couturiers van Clarisse er voortreffelijk in om speelse contrasten te creëren. Gepas- sepoileerde zakjes, decoratie ve ritsen en knopen zorgen voor de nodige, onverwachte accenten. De natuurlijke tinten ecru, va nille, taupe en terracotta bruintinten worden smaakvol gecombineerd met frisse pas tels, zoals pistache, zalm en lila. Sprekende kleurcombi naties waarmee het zachte sei zoen stijlvol van start gaat. Wat is toch het geheim van jeans, dat het ongeacht welke modetrend altijd actueel en trendy blijft? Is het het kwalitatief hoogwaardige materiaal dat zo lang meegaat, of zit het ’m meer in het nonchalante uiterlijk van jeans? Wie het weet mag het zeggen. Swagger jasje Op de foto met de staande mo dellen, ziet u links een stijlvol gebreide trui in zalm/abricot van 50% acryl/polyacryl en 50% katoen 99,95). De trui wordt gedragen op een linnen skibroek 89,95). Het rechtse model draagt een soepel vallend zalmkleurig Creatieve vrijheid Het consequente materiaal- en kleurgebruik in Clarisses nieuwe lentëcollectie ’Mode in beweging’ maakt veelvuldig combineren mogelijk. Zo laten ’smalle’ pantalons, skibroe- ken en leggings zich goed com bineren met comfortabele tri- cottruien en vesten. De licht getailleerde blazers passen uitstekend bij de tricotaccen- ten, maar ook een combinatie van fleurige printblouses en Elke jeansminnende man of vrouw kan uit de voeten met de uit gebreide en modische Tripper collectie. Gestreept poloshirt ’Rechtop in de wind’ showen de modellen de charmante lentelijn van Clarisse; het snelst groeiende modelabel van Nederland. Links ziet u een blauw linnen gestreept po- loshirt 89,95) op een typisch vrouwelijk linnen skibroek 89,95). Rechts een ecru print blouse 89,95) op een marine skibroek 89,95). Een Rapido zalm-koraal trui in ajour uit voering is nonchalant over de schouder gehangen 109,95). Voor informatie over ’Mode in beweging’ kunt u Clarisse in j Hp" r PAGINA 22 Nonchalante jeansmode i 1 1 1 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 MAART 1992 ongevoelig voor trends Smaakvol combineren met natuurlijke mode swagger jasje met speelse rits zakken 139,95) en daarbij een vrolijke print blouse van polyester/viscose 89,95). Ook de wijdvallende pantalon is voorzien van ritszakken 89,95). fc

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 22