de mooiste tassen I Originele trends in I jl PAK’S VERRASSEND IN EN UIT een lange, vermoeiende dag in een geurig bad kan stappen om vervolgens voor het slapen gaan nog even na te mijmeren in het comfort van zijdachtige, zachtglanzende huiskleding... Het boxje op de foto is van de hand van Alfred Roth. Het is uitgevoerd in veelkleurig ha- gedissenleer. Het tasje is voorzien van een ’beschermd diersoort etiket’. De koper heeft daardoor de garantie dat het leer van de tas niet af komstig is van onder de wet telijke bepalingen vallende diersoorten. bundig maar smaakvol bestikt met pareltjes en pailetten. An dreas Paul tekende voor het ontwerp. Mooi zijn Zo’n moment verdient het om te worden omgeven met stijl en elegantie. Dat zullen zelfs de meest fervente ’workaho lics’ beamen. Het gevoel van Licht uit Maar ook als het licht uitgaat hoeft die speciale voorliefde voor mooie materialen niet op te houden. Die verrukkelijke oase van rust, die je over je heen kan laten komen als je na volmaakte zachtheid aan je huid, de luxe van kant en ver fijnde details, en de weten schap dat je er altijd mooi uit ziet, zullen juist de charme van de zelfbewuste vrouw van deze tijd nog eens extra onder strepen. Sexy topjes in bourgondisch getinte velours-de-panne zijn te mooi om te verstoppen onder bovenkleding. Blauw en wit is niet weg te denken in de zomermode en vinden we terug in deze spor tieve maar toch elegante enve- loptas. De afwerking met een mooie passepoilering en deco ratieve biezen past fraai bij de klassieke zomerse kleuren. Het ontwerp is van Novabell. Zo’n moment verdient het om te worden omgeven met stijl en elegantie. Eigenlijk kan je nog nauwelijks van ’ondermode’ spreken, als je kijkt naar de bijzonder fraaie bodies en bustiers, die ook best buiten de slaapkamer ge zien mogen worden. Ze vertegenwoordigen een ’topmode’, zachtglanzende fluwelen omhulsels met de perfecte pasvorm. «1^ Een prachtig entree op een groots feest. Het kleine avond tasje past perfect bij de schitte rende kleding. Het tasje is uit- Want neem nou bijvoorbeeld zo’n geraffineerde hooggeslo ten body met lange mouwen: het hartvormige lijfje is uitge voerd in een fijn elastisch ka- toentricot, maar vanaf daar speelt een ragfijn transparan te organza, dat bedrukt is met fluwelige en goudbelijnde bloemen met de glans van de huid eronder... Sexy topjes Ook de sexy topjes in bourgon disch getinte velours-de-pan- ne zijn te mooi om te verstop pen onder bovenkleding. Draag er een simpel strak rok je en jasje bij en je bent klaar voor diner of dansvloer. Zo valt de hele trendcollectie van Triumph op door het schitte rende materiaalgebruik, gloedvol fluweel in combinatie met kostbaar kant of subtiele borduursels, met transparan te ’doorkijkjes’ en fraaie ge- pailletteerde sjaalkragen. Het verschil tussen onder- en bo venmode is nog nauwelijks zichtbaar. Alleen de perfecte pasvorm verraadt de hand van de lingerie-specialisten. Hoe kan het ook anders? Ook als het licht uitgaat hoeft die speciale voorliefde voor mooie materialen niet op te houden. Zomer 1992 een piekseizoen voor sport- en vrijetijdstassen. Ruim, functioneel en fantasie vol. Nonchalante schoudertas- sen in modieuse plaidstof zijn helemaal nieuw deze zomer. Het ontwerp komt van Picard. PAGINA 18 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 MAART 199k- Voorliefde voor mooie materialen en pasvorm

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 18