Je li< n Buurtvereniging ’De Vurhaai gaat 35-jarig bestaan vieren Automobielbedrijf PERSOONS K J Reünie oud-bewoners één van de hoogtepunten. F ir* OCCASSIONS Zoekt U een verantwoorde opvang voor Uw kinderen? Nationale Avonturendagen U /Jf - FH 4 PEUGEOT W Bezoekerscentrum Oisterwijk Ford Siërra CLX LPG-installatie Peugeot 205 Accent Peugeot 205 GR Peugeot 505 GL Renault 21 Mercedes 190D 2.5 I 1990 1987 1988 1987 1986 1989 1988 1987 1982 1987 1 In het weekend van 13 en 14 juni a.s. gaat Buurtvereniging ’De Vurhaai’ (Oisterwijkseweg, Industrieweg. Molenstraat, Rootven ged., Heukelom- sebaan, Stokeind) op grootschalige wijze haar 35-jarig bestaan vieren. De feestelijkheden zijn niet alleen bestemd voor eigen buurtbewoners maar er is, speciaal op de zondag, ’n aantrekkelijk programma opgesteld waar voor ook mensen van elders van harte worden uitgenodigd... Programma bijna rond Zondagmiddag Tentoonstelling ’Hoe zie jij er van binnen uit?’ in bezoekerscentrum Oisterwijk Citroen AX 10RE Fiat Uno 45 Ford Escort Bravo Ford Escort automaat Ford Siërra 1600 Extra: XR4 lichtmetalen velgen, XR4 spoiler1986 Ford Siërra 1600 1986 Openingstijden JOB Data alvast bekend Industrieweg 24, 5066 XJ Moergestel, 04243 -1404 PAGINA 11 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 MAART 1992 NA 10 4» "5* PRIJS INCL BTW, EXCL KOSTEN RIJKLAAR MAKEN WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN AFGE8EELD IS DE PEUGEOT 605 SV3 0 Geassisteerd door een op hanging met 26 in plaats van de gebruikelijke 4 "silent-blocs” En met n systeem, waar door de achterwielen zonodig fractioneel meesturen. Zo komt het dat u zich sim pelweg lekkerder voelt in n 605. Nu zit ’m dat natuurlijk niet louter in z’n vering of in het bijna spreekwoordelijke comfort van een Peugeot. Neem z’n degelijkheid, z’n rustgevende dieseltechniek Neem bijvoorbeeld z’n aan schafprijs die begint bij f 50.970,-. ikend baar) 9,50, kinderen 4 tot en met 12 jaar 8,50). Voor informatie 013-360032. De 605 is ’n auto waarmee u uw dagelijkse beslommeringen zonder meer snel achter u laat n Voorbeeld: de stabilisa- torstangen liggen niet in harde, maar in rubberen lagers Eén van de verschillende innovaties in het veringssysteem. Vs». ’n Kommissie, bestaande uit bewoners uit de buurt en aangevuld met het bestuur van de ver eniging zelf, heeft de afgelopen maanden gesleu teld aan een attraktief programma dat door z’n verscheidenheid aan onderdelen voor elk wat wils brengt. ’n Klein tipje van de sluier kunnen we wel alvast oplichten, want ’n onderdeel dat veel sukses had bij het 25-jarig bestaan in 1982 is ook voor dit jaar geprologeerd: de reünie van oud-bewoners op za terdagavond. Het adressenbestand is tot zover mogelijk bijge werkt en via oproepen in diverse lokale bladen, via Radio Paloma, Fantasy-FM en Omroep Bra bant zal geprobeerd worden de ’verloren’ bewo ners alsnog op te sporen. Na een verrassende start op de zondagmorgen voor de eigen buurt, gaat het vanaf 12.00 uur gonzen van allerlei feestelijke aktiviteiten op de Oisterwijkseweg. De hele straat wordt daarvoor omgetoverd tot.nee, dat blijft nog even ’n ver rassing. Wat we wel kunnen vertellen is dat er voor de jeugd een ballonnenwedstrijd komt met ’n groot aantal prijzen, er is ’n springkussen, ze kunnen zich laten schminken, er komt ’n clown- goochelaar enz. Deze middag is iedereen van harte welkom om een bezoek aan de Oisterwijkseweg te brengen. Aan de inwendige mens wordt daarbij natuurlijk ook gedacht, want het centrale middelpunt van Weet jij wat er gebeurt met een slok limonade in je buik? Of met een hap van een appel? En waar gaat het allemaal naar toe? Van 5 april tot en met 3uw0 mei 1992 kun je dat komen bekijken in be zoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonu menten. ’Hoe zie jij er van binnen uit?’ In deze levendi ge en actieve tentoonstelling leer je waar je maag zit en waar plas vandaan komt en nog véél meer! Er is ook een aparte knutselhoek aanwezig. De tentoonstelling is speciaal voor 7- tot 10-jari- gen gemaakt. Voor kleuters is er een apart pro gramma met onder andere een paar leuke kleur platen. Voor 11- en 12-jarigen zijn er eveneens aanvullende activiteiten. Zo kun je op een leuke manier iets leren. Tot ziens! Wie heeft er nooit van gedroomd om zelfs eens een keer te duiken, parachute te springen, aan een parapente te hangen. Landrover of Off-the- road-motor te rijden? Wie heeft nooit ademloos gekeken naar bergklimmers die schijnbaar moei teloos langs een verticale wand abseilden, en zichzelf in hun positie verplaatst? Voor al diege nen organiseert NOMAD op 16 en 17 mei (10.00-18.00 uur) aanstaande op de Beekse Ber gen (Hilvarenbeek bij Tilburg) de Tweede Na tionale Avonturendagen, waar Avontuur voor iedereen bereikbaar wordt. Iedere bezoeker wordt door een keur aan deelnemers de gelegen heid geboden om zijn of haar Avontuur te bele ven en zich een dag lang Indiana Jones of Croco dile Dundee te voelen. Naast alle spectaculaire activiteiten kan men ook informatie inwinnen over avontuurlijke reizen of over tenten, kampeer- en buitensportmateriaal. Tevens kan men een actiemodeshow bekijken of diavoorstellingen over reizen en expedities bijwo nen. Ook de ’kleintjes’ worden niet vergeten, voor hen worden er, naast de attracties van het Strand Speelland Beekse Bergen, activiteiten georganiseerd zoals schatgraven en slaapzaklo- pen. Kortom twee dagen full-time Avontuur voor jong en oud. Met de speciale Avonturenda gen kortingsbon, verkrijgbaar bij camping- en buitensportzaken of uit aankondigingsadverten- ties. krijgt U f 3,- korting per persoon op de en treeprijzen. Het bezoekerscentrum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Op maandag is het centrum gesloten. De toegang is gratis. Neem z’n alleszins kalme rende kilometer-kostprijs. Kortom: neem de tijd voor een afspraak met ons, en maak een proefrit met de Peugeot 605. JE VOELTJE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT605. De stichting kinderopvang van Humanitas be middelt tussen gastouders (dit zijn mensen die in hun eigen huiselijke omgeving kinderen opvan gen) en vraagouders (ouders die opvang zoeken voor hun kinderen). Het gaat om kinderen van 0 tot 12 jaar de op- vangtijden kunnen in overleg met de gastouders op zeer verschillende tijden plaatsvinden. Door middel van een zorgvuldige selektie probe ren wij een verantwoord passend gastgezin te zoe ken. Mocht het zo zijn dat u opvang zoekt voor Uw kinderen informeer dan eens naar gastouderop- vang. Ook als U in aanmerking wilt komen voor het opvangen van gastkinderen kunt U bellen voor meer informatie. Maandag- en donderdagmorgen, 9.00 tot 11.00 uur gastouderconsulente: Lisette Rooymans. Tel. 04242-86452. alle feestelijkheden is ’n grote feesttent die wordt geplaatst op het parkeerterrein van Van Bommel Modeschoeisel B.V., een van de vele bedrijven aan de Oisterwijkseweg die hun medewerking al hebben toegezegd. Op ’n later tijdstip komen we nog terug met het juiste programma van het hele weekend, maar het ging er met de publikatie van dit artikel al vast om dat de data bekend zijn, zodat verenigin gen die eveneens in de zomermaanden iets willen organiseren op de hoogte zijn van de aktiviteiten op de Oisterwijkseweg in het weekend van zater dag 13 en zondag 14 juni.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11