DEMONSTRATIE Demonstratie nieuwe kipprodukten Kipgyros Gesorteerde harde broodjes Maïs kip of graankip H. Ver kooi jen Slagerij J. van Zon-Reyrink Banaansoezen 1 ^WUit-tips Kipfilet met Italiaanse vulling 5 halen - 4 betalen! o per stuk CDA-Achterban ’t Fijne komt van de Banketbakker...! Bond van Ouderen Judo-vereniging St. Jan Moergestel i/y Banke tbakkerij n Bedevaart Beauraing Rootven 74 - Moergestel - Telefoon 04243 -1769 Zonnebloem organiseert dagboottocht en Meimaandviering Agnes van de Weiden exposeert in Oude Kerkje 5 stuks Weekendreclame vrijdag en zaterdag 95 per 100 gram 1 Als redame-aktie hebben wij voor u: per kilo Op vrijdag 20 en zaterdag 21 maart kunt u komen proeven van verschillende nieuwe kipprodukten... De hele dag door wordt er gebraden door een demonstratrice. Alle produkten zijn van kippen die natuur-vriendelijk zijn opgegroeid. P.S. Onze normale aanbiedingen gaan gewoon door! asy. Rootven 23 - Moergestel - Tel. 3788 De gehele week geopend. Alleen dinsdagmiddag gesloten. in Junioren Ijshockey Toernooi Til burg, 20 t/m 22 maart BZN Den Bosch, 21 en 22 maart Autoruilbeurs in Autotron Rosma len, 21 en 22 maart Meimaandviering Clubkampioenschap van Moergestel PAGINA 5 A4 8«5 2jo 22° CDA-fraktie. Het bestuur. Samen op de foto, keurig gekleed, broer en zus. Wie zijn het? Vorige week zagen we Peter de Vries, De Werft 38 in deze rubriek. De raadsfraktie van het CDA nodigt alle leden en belangstellenden uit voor een achterbanbijeen- komst. Deze wordt gehouden op dinsdag 24 maart in de Bovenzaal van de Boerenbond. Aan vang 20.30 uur. De agenda van de raadsvergade ring wordt dan onder andere besproken en ver der alles wat U van politiek belang vindt. Tot dinsdag. ■&4- Jaarlijks gaat er een bedevaart voor vier dagen naar Beauraing, met een negentig-tal zieken of gehandicapten gasten. Ook is er een eendaagse bedevaart en wel op zon dag 31 mei 1992. De zieken bedevaart is van za terdag 30 mei tot dinsdag 2 juni en zijn dan om ongeveer 18.00 uur weer terug in Tilburg. Nog steeds reizen vele pelgrims naar Beauraing, 20 km zuidelijk van Dinant en een paar km van de franse grens. In 1932 verscheen de Maagd Maria 33 maal aan 5 kinderen. De sfeer van toen heeft men door de jaren heen weten te bewaren. Sindsdien is een onafzienba re stroom van bedevaartgangers naar dit oord ge trokken, waar vele zieken-gehandicapten maar ook gezonde mensen hen steun en kracht vonden en ook hun gebed werd verhoord. Inlichtingen voor deze reizen kan men krijgen bij de plaatselijke propagandisten: Mevr. Roosen, Raamackerstraat 8, tel 2527; Mevr. Vis, Raamackerstraat 10, tel 2523. Evenals vorig jaar organiseert de Zonnebleom re gio Leydal een dagboottocht. Deze vindt plaats op woensdag 20 mei 1992 met de Geulvallei. De kosten zijn 30,- per persoon. (Wijzigingen voorbehouden) Op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 maart organiseert Tilburg Trappers het 16e Chris Ver wijst junioren ijshockey toernooi. De deelnemers zijn: Avesta (Zweden), Groot Britannië, Langen thal (Zwitserland), Nederland, Oostenrijk, Te- plice (Tsjechoslowakije), Quinclub (U.S.A.) en Tilburg Trappers. Wedstrijdtijden 20 maart van af 08.00 uur, de officiële opening is om 20.30 uur. OP 21 maart van 08.00-20.00 uur en op 22 maart van 08.00-18.00 uur. Het toernooi vindt plaats op de Kunstijsbaan in de Pellikaanhal te Tilburg. De entreeprijs voor een passepartout be draagt 10,- en voor een dagkaart 5,-. Op zaterdag 21 en zondag 22 maart zal BZN in de Maaspoort in Den Bosch optreden. BZN heeft in 1991 een mijlpaal bereikt: het zilveren jubi leum. Met ’De Congratulations Tour’ trekt BZN dit seizoen het land door en zal daarbij ook Den Bosch aan doen. OP zaterdag 21 en zondag 22 maart vindt er in het Autotron te Rosmalen een ruilbeurs plaats. Onderdelen voor de doe-het-zelver, maar ook complete automobielen zullen verhandeld wor den. De organisatoren verwachten een groeiend aanbod van historische voertuigen uit de voorma lige Oostbloklanden. Hierbij wordt vooral ge dacht aan auto’s die in Amerika geproduceerd zijn en die voor en tijdens de oorlog daar terecht gekomen zijn. De openingstijden van het Auto tron zijn van 10.00-18.00 uur en de toegangsprijs bedraagt 12,50 voor volwassenen en 7.50 voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Voor vervoer, ’n hapje en ’n drankje en amuse ment wordt gezorgd. Bent u slecht ter been of rolstoel gebonden, dit is geen probleem, er zijn voldoende verpleegkundigen en medewerksters aanwezig om te helpen. Er is ook een arts aan boord. In verband met de organisatie en het beperkte aantal plaatsen kunt zich nu reeds opgeven. Opgave is mogelijk tot uiterlijk 10 april. De Zonnebloem regio Den Bosch organiseert Meimaandviering in de Kathedrale Basiliek van de St. Jan te ’s Hertogenbosch. Afdeling Moergestel is voor deze viering uitgeno digd op maandag 4 mei aanstaande. Aan vang vie ring 10.30 uur. Voorganger: pastor dr. G. Ege- lie, SCJ. Het bejaardenkoor ’Rosmalen’ onder leiding van Dhr. J. v.d. Velden luistert de dienst met samen zang op. Onkosten ƒ5,- voor vervoer. Opgave voor 5 april. Voor beide aktiviteiten kunt U zich opgeven bij: C. van de Loo, tel. 1492; J. van Beers, tel. 2368; I. van Laarhoven, tel. 3635 of J. Beerens, tel. 2376. Zondag 22 maart is het weer zover. De leden van Judoverenlging St. Jan gaan strijden om de titel beste judoka van Moergestel. Ook zal de techni sche beste judoka de stijlprijs uitgereikt krijgen. Om 13.00 uur beginnen de wedstrijden in Den Donk. Iedereen, vaders, moeders, broers, zusjes, opa’s, oma’s en andere belangstellenden zijn har te welkom om de judoka’s aan te moedigen. Om 15.30 uur zal de prijsuitreiking zijn. Wil je wel eens weten of judo iets voor jou is, kom dan zondag 22 maart om 13.00 uur naar Den Donk. Donderdag 26 maart aanstaande om 14.00 uur in het Parochiecentrum: Bezinningsmiddag. Inleider en voorganger Pastor H. van den Broek zal ingaan op het onderwerp: ’Is hopen zonder grond’. Dit thema sluit aan op het onderwerp van 21 november 1.1. ’Is geloven uit de tijd?’ Pastor van den Broek zal met ons proberen bo venstaand thema bezinnend uit te diepen. Deze thema-middag wordt gehouden in het Pa rochiecentrum en is bestemd voor alle ouderen. Wij hopen op een goede opkomst en zeggen: tot ziens op donderdag 26 maart. Op zaterdag 21 en 22 maart aanstaande exposeert Agnes van der Weiden uit Eindhoven haar recen te schilderijen in het fraaie Oude Kerkje te Mid- delbeers. Agnes laat zich vooral inspireren door de natuur: bladstrukturen, groei- en bloeivormen geeft zij op haar eigen wijze weer. Ook de sfeer van landschappen wordt op niet fi guratieve wijze verbeeld, maar in haar eigen stijl en evenwichtige kleuren vastgesteld. Een bijzon dere tentoonstelling en een bezoek aan het mid deleeuwse Kerkje waard. Openingstijden van de tentoonstelling: Zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entree bedraagt 1,- per persoon, kinderen de helft. De opbrengst is bestemd voor het onderhoud van het Oude Kerkje. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 MAART 1992 -v.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 5