verse kabeljauwfilet verse wijtingfilet Elftal in de KIJKER^) w BEL 040 -117893 of 120213 VRIJDAG OP DE MARKT: Bond voor Ouderen F B.C. de Aanstede ASWOENSDAG: VISDAG!!! Cursus ’Penningmeester’ Biljarten 500 gram 500 gram S.V. Roef! Met speciaal procédé. 5 Jaar garantie! Ook warm gebakken vis, lekkere haring, enz. Speler van de week: Ralf de Wit van Dl. voor het waterdicht maken van kelders en muren, ook van binnen uit. Gemullehoekenweg 11 Oisterwijk Telefoon 04242 - 82344 Uitnodiging AUDACIA JUNIOREN AUDACIA PUPILLEN S.V. Roef! Korfbal Moergestelse competitie Binnen leuk, buiten leuk, ook met Carnaval is handbal leuk! Wilskracht brengt opnieuw zege Handbal i m XS BECX TITVMACHINLS ’MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG z6 FEBRUARI .392 PAGINA 7 795 6?5 elftal. Het Bestuur 7 60,6 - 60,6 55.6- 61,4 64,8-61,3 57.7- 61,9 61.7- 55,9 63,5 - 52,8 Aan alle leden, Mogen wij U nog even herinneren aan onze feest- vergadering op: donderdag 2 april aanstaande. Wij beginnen deze feestdag met een Eucharistie viering in de Parochiekerk, om 10.00 uur. Voor ganger Pastor v.d. Broek, met medewerking van het ouderenkoor ’Echo’ o.l.v. Agnes van den Broek. Hierna ontvangst in ’Den Boogaard’ met koffie en gebak. Aanvang feestvergadering, opening door onze voorzitter Na de gebruikelijke agen dapunten, en een feestrede door W.J. Vos, voor zitter van onze Diocesane bond, een feestelijk di ner! Daarna optreden van het cabaretgezelschap: ’Plus/Minus’ uit Someren, met voordracht en liedjes uit het brabantse leven van voorheen. Le den die moeilijk ter been zijn en geen vervoer hebben worden deze dag gratis van huis opge haald en thuis gebracht. Vergeet niet alsnog U strookje in te vullen en in te leveren bij een van onze bestuursleden. 2-1 3-2 3-0 2-2 1-2 4-1 6-4 4-6 i 6-4 I Voor vrijblijvende informatie en/of prijsopgave (ook s avonds): wedstrijden i.v.m. Carnaval. Uitslagen: Audacia Al - Hilvaria Al1-6 Nemelaer BI - Audacia BI5-1 Audacia Cl - Oirschot Vooruit Cl1-0 VOAB C4 - Audacia C212-0 In verband met Carnaval is er voor zaterdag 29 februari geen programma. Programma zaterdag 7 maart: RWB Al - Audacia Alaanvang 14.30 Audacia BI - Gilze BIaanvang 14.30 Sarto C2 - Audacia Cl aanvang 13.15; aanwezig 12.00 Audacia C2 - Gudok Cl aanvang 13.00; aanwe zig 12.30 Financiën nemen binnen de sportvereniging een belangrijke plaats in. Met name van de penning meester wordt tegenwoordig heel wat verwacht. Niet alleen moet de boekhouding kloppen, maar ook het financieel beleid dient op creatieve wij ze te worden aangepakt. B.O.T.S. organiseert zodoende in samenwerking met Stichting Sportservice Noord-Brabant op donderdag 16,23 april en 7 mei aanstaande de cursus ’Penningmeester’. Er wordt onder andere aandacht besteed aan de rol van de penningmeester binnen de vereniging, de begroting, de financiële administratie, de jaar rekening, subsidies voor de Tilburgse vereniging, automatiseringsaspecten en belangrijke juridi sche aangelegenheden voor de vereniging. Deze cursus is speciaal bestemd voor alle huidi ge en toekomstige penningmeesters en personen die binnen de vereniging met financiën te maken hebben. Voor meer informatie en aanmelding kunt u te recht bij Bureau Ondersteuning Tilburgse Sport: (013) 437283. Carnaval voor alle pupillen Op zaterdagmiddag 29 februari houden wij weer de jaarlijkse camavalsmiddag voor alle pupillen van S.V. Audacia in de kantine. Vanaf 14.45 uur zijn alle pupillen met ouders, kleinere broertjes of zusjes, van harte welkom. De Aktiviteitenkommissie jeugd zorgt voor goe de carnavalsmuziek en voor elke pupil is er een verrassing. Alleen moeten jullie zorgen dat je mooi bent ver kleed, want een deskundige jury is er om alles te beoordelen. Voor de D-pupillen zijn er drie prijzen te verdie nen, zo ook voor de E- en de F-pupillen. Daarbij komt nog dat de pupil ie zich het mooist in carnavalskleding heeft gestoken uit handen van Prins Comelis den Derde de wissel- beker mag ontvangen. Ja, je leest het goed... deze middag zullen ook C.V. ’De Dorstvlegels’ met prins Comelis den Derde en hun hofkapel aanwezig zijn. Dus hope lijk allemaal tot zaterdagmiddag! Uitslagen: RKDSV 1 - Audacia Dl1-5 Nevelo 2 - Audacia El1-2 Taxandria 3 - Audacia E28-0 Audacia Fl - Beerse Boys F10-4 Audacia F2 - Hilvaria F31-5 Were Di F3 - Hilvaria F35-0 Zaterdag 29 februari zijn er geen pupillen- Uitslagen: Mono’s: Roef! - DSV0-3 Mono’s: DDW - Roef!0-4 Pupillen: Zigo - Roef.1-2 Aspiranten B: Roef - Tuldania1-6 Aspiranten A: Roef - Klimroos5-0 Zaterdag 7 en zondag 8 maart Nederlandse Districtskampioenschappen in Sporthal De Kemmer te Oirschot. Wij wensen Inge van den Boogaart op zaterdag 7 maart en Marion Wolfs op zondag 8 maart al le sukses namens Roef. Korfbal: een hardstikke leuke sport voor mei den. Wij bedanken het personeel van de Vonder voor de prettige samenwerking tijdens de binnencom- petitie van onze jeugd korfbal. Badmintonclub de Aanstede houdt op woensdag 4 maart instuif voor kinderen van 8 tot 16 jaar. We spelen van 18.00 tot 19.30 uur in de sporthal de Vonder. Als je geen racket hebt, hebben wij er een voor je. Groetjes en lol. Team 1 had het in deze wedstrijd behoorlijk zwaar. Na 2 partijen had de tegenstander, Slag zin 3, al een voorsprong van 2 punten. Toch kon Moergestel de stand weer gelijk maken. Maar Slagzin kwam terug en nam weer 2 punten voor sprong. Daarna was de beurt aan Moergestel. Zij maakten weer gelijk en stroomden zelfs door. Ze stonden Slagzin geen punt meer toe. De sterke man bij team 1 was Piet Habraken, hij won 3 maal. Ron van Hees en Sjonnie van Elderen bei den 1 maal. Met team 2 wil het maar niet lukken. Ook dit maal moesten ze aantreden met een invaller. De strijd ging gelijk op, van 1-1 naar 2-2 en vervol gens naar 3-3. Toen nam de tegenstander een voorsprong van 2 punten. Moergestel kreeg de kans om nog gelijk te maken, maar die kans werd helaas niet benut. Slagzin 7 liep zelfs nog 1 punt verder uit. De sterke man bij team 2 was Arie Vogels, hij won 2 maal. De invaller Kees van de Wouw won 1 maal en Herman Reinders bleef op nul staan. Team 3 had deze avond ook een sterke tegenstan der. Moergestel kon de gelijke stand van 1-1 om buigen naar een voorsprong van 3-1. Maar Spi- do kwam terug. Twee partijen verder was het 4-3. Met nog 1 partij te spelen was de stand 5-4. De sterkste man bij deze wedstrijd, René Oerle- mans wist die partij te winnen. Hij won 3 maal. Bart de Cort en Theo Sprengers wonnen beiden 1 maal. Uitslagen: Moergestel 1 - Slagzin 3 Moergestel 2 - Slagzin 7 Moergestel 3 - Spido 5 Programma donderdag 5 maart: Moergestel 1 - Tios ’67 2 Moergestel 2 - Avanti ’77 3 Moergestel 3 - SWAN 4 Deze week zijn er geen kompetitie-wedstrijden. Op maandag 2 maart is er geen training. De zaal is gesloten. Deze week Audacia 8 in de kijker Audacia 8 is een elftal dat zijn wortels heeft uit de jeugd van 1981die toen de overgang naar de senioren moest maken. Er zijn wat spelers in de loop der ja- ren bijgekomen en afgevallen, doch de kern is nog steeds dezelfde. Zoals ieder elftal heeft ook Audacia 8 zijn ups en downs gekend. Vooral in de eerste jaren in de senioren ging het nog wel eens wat minder, maar de laatste jaren is men steeds dichter naar elkaar toegegroeid en kent men het achtste als een gezellig en collectief vnendenelftal Vooral sinds de komst van een heuse eigen sponsor Frans Becx Tuinmachines zijn de successen gekomen en is het elftal tweemaal kampi oen, tweemaal tweede en tweemaal derde geworden. Samen met sponsor Frans Becx hoopt het elftal de goede resultaten nog jaren vast te houden. Frans bedankt! Op de foto staande v.l.n.r.Ad Vermeer (leider), Ad Bakkers, Gons Janssen, Hans Persoons. Mar tien van Haaren, Henk Vermeer, Hans Denissen. Noud Persoons. Helmut Habraken en Frans Becx (sponsor) Zittend v.l.n.r. Twan Rommen, Dolf van Esch, Marcel van de Kwartel, Bennie Oeriemans, Ivo van Gerven. Edgard van Herck en Wim van Dijk. Niet op de foto: René Sterken en John van Berkel Uitslagen: De Schouw - De Korenmaaier De Klaore - ’t Draaiboompje ’t Centrum - ’t Stokske De Korenmaaier - ’t Centrum De Schouw - De Klaore ’t Stokske - ’t Draaiboompje Eindstand: 1. en kampioen: De Korenmaaier 612,437 pnt. 2. ’t Centrum611,776 pnt. 3. De Schouw602,112 pnt. 4. De Klaore601,400 pnt. 5. ’t Draaiboompje585,883 pnt. 6. ’t Stokske574,534 pnt. Uitslagen: I JAB: Roef! - White Demons12-11 MAB: Roef. - Blauw Wit3-11 j HES: Roef 1 - White Demons11-18 HES: Roef 2 - Odi 221-12 HES: Roef 3 - Desk 314-6 DAS: Roef - Blauw Wit12-6 a.s. Weekend Carnaval! Dat wordt feesten, ook bij ons, met onze bekende carnavals-disco! Vrijdag 28 februari: 17.00 uur: Mini’s en Welpen. Vergeet niet een oud wit T-shirt of overhemd mee te brengen en ondertussen lekker pannekoeken eten. 19.00 uur: Aspiranten ook van harte welkom. De disco begint en als het loopt zoals de afgelo pen jaren dan kan de avond niet meer stuk! Geen wedstrijden dit weekend en een fijne va kantie. Uitslagen: Audacia 1 - Willem II 1 Audacia 2 - W.V.O. 2.... Taxandria 4 - Audacia 3 Sarto 7 - Audacia 4 Audacia 5 - W.S.J. 4 Oisterwijk 4 - Audacia 6 Audacia 7 was vrij Audacia 8 - Z.S.C. 32-2 Zouavia 6 - Audacia 92-0 Audacia 10 - S.V.S.O.S. 53-0 Voor Carnaval is er geen programma. Audacia - Willem II2-1 Er stonden zondag twee elftallen in het veld, die elkaar vreesden. Willem II omdat zij haar thuis wedstrijd had verloren en Audacia omdat Willem II eenmaal Willem II is. Dat wil zeggen het elf tal van Willem II bestaat uit voetballers die eens de ambitie hadden om betaald voetbal te spelen, doch daar net niet aan toe kwamen. Waar zij dan wel in uitblinkt is het door meer trainingsarbeid goed verzorgde veldspel en technisch surplus. Toch wordt een wedstrijd beslist door doelpun ten waarmede Willem II in deze competitie dui delijk problemen heeft om deze te maken. Kans loos is een tegenstander dus zeker niet. Audacia bewees dat weer eens. Na een gelijkop- gaande wedstrijd was het na een half uur in de eerste helft Marc Derksen die een vrije trap mocht nemen. Hij speelde de bal in de voeten van Frans Tekath, die de bal vanaf de achterlijn voor het doel bracht en Eric Denissen eenvoudig kon inschuiven: 1-0. In de veertigste minuut mocht Marcel van den Aker met zijn linkspoot vanaf rechts een hoek schop nemen en deed dat zo perfekt, dat de in swinger doel trof: 2-0. Willem II kwam in de twaalfde minuut van de tweede helft door een lob van Arthur Bartels nog op een 2-1 stand, doch het verdere verloop gaf meer aanleiding voor een ruimere overwinning van Audacia dan een gelijkspel, alhoewel vijf mi nuten voor het einde Hans Fey hiervoor een strafschop moest stoppen. Daarmee is dan een uitblinker genoemd, doch een van de meest op vallende spelers bij Audacia was in deze wedstrijd Eric Denissen. Met zijn uitstekend positiespel en aanvallende inbreng is hij goud waard voor het

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7