Artie sten-gala 1992!!! Moergestel-Nieuws'en Carnaval.... 15-jarig bestaan Ouderenkoor ’De Echo’ Moergestel r> Gouden afscheid Kees van Haaren Aphrodite 1 S JW 1 0 5 Zaterdag 29 februari: Bibliotheek gesloten met carnaval! Kinderkarnaval ’Deez wort ie’ Eerste mini-artiestengala bij de ’Durdraaiers’ A WOENSDAG 26 FEBRUAR11992 - 16e Jaargang - Nr. 704 De redaktie Aanstaande zaterdag is het weer zover. Dan barst namelijk in heel het i Mi DE WARME BAKKER JOHN MENSINK In verband met de komende Carnavalsdagen vragen wij graag medewerking voor het volgende. ALLE kopij die geplaatst moet worden in het eerstvolgende nummer moet uiterlijk a.s. zaterdag om 10.00 uur zijn ingeleverd! Alles wat later binnenkomt blijft absoluut liggen tot de daaropvolgende krant. Advertenties kunnen t/m zondagavond nog worden ingeleverd. Verder kan het voorkomen dat door de carnavalsdagen de krant iets later bij u in de bus valt dan u gewend bent. Prettige Carnavalsdagen! a Uit gesprekken met koorleden bleek, dat het Ouderenkoor ’De Echo’ in februari 1977 werd opgericht. Het initiatief tot deze oprichting werd genomen door enige oudere zanglustigen tijdens een dansmiddag voor Ouderen in het Ontmoetingscentrum ’Den Boogaard’ te Moergestel. Zangmiddag vóór en dóór Ouderen Op donderdag 12 maart 1992 houdt het Oude renkoor ’De Echo’ t.g.v. haar 15-jarig bestaan een zangmiddag in het Ontmoetingscentrum ’Den Boogaard’ te Moergestel. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur. Deze zangmiddag wordt verzorgd door de Ouderenkoren van Ois- terwijk, Oirschot, Diessen, Haaren, Berkel- Enschot en Moergestel. In totaal zullen ongeveer 175 zangeressen en zangers hun stem laten horen. De zangmiddag kan worden bijgewoond door al le Ouderen van Moergestel en is geheel gratis toe gankelijk. Bij het betreden van ’Den Boogaard’ wordt een programmaboekje ter beschikking gesteld tegen de kostprijs van 75 cent. Graag tot ziens bij de zangmiddag op donderdag 12 maart 1992 in het Ontmoetingscentrum ’Den Boo gaard’. Zuiden het Carnavalsfeest los, zo ook in het Durdraaiersrijk. Zoals de tra ditie dat wil, wordt het Carnavalsfeest juist daar op een grootse wijze ge opend met het Artiestengala in residentie ’t Draaiboompje. Huidverzorgingsinsiituut ?<3 NIE 5 S DENK/M este Tot ziens in de bibliotheek. Het Ouderenkoor ’De Echo’ Mevrouw Kogels weet zich nog te herinneren, dat het eerste optreden van het koor plaats vond bij de viering van haar 50-jarig huwelijksfeest. KERKSTRAAT 17 TEL 04243-1259 x MOERGESTEL Op woensdag 4 maart is de bibliotheek weer nor maal geopend. De bibliotheekmedewerkers wen sen iedereen veul leut en gein met carnaval en Nog een paar dagen en dan barst het carnavals feest weer los. Om gelijk goed in stemming te ra ken van dit feestgedruis organiseert Buurtvere niging ’De Oostelvoortjes’ een feestmiddag voor alle kinderen uit de wijk. Op zaterdag 29 februari zijn jullie van harte wel kom van 14.30 tot 17.30 uur in de zaal van ’t Draaiboompje. Bij binnenkomst krijgt elk kind, wat lid is, een kaart voor drinken en versnaperingen en natuur lijk een verrassing. Wil je daarna nog meer drin ken dan kan dat tegen een speciale kinderprijs; voor drie kwartjes. Denk je nu: wat leuk, wat gezellig, maar mag mijn vriendinnetje of vriendje daar ook naar toe? Ja, dat mag! Zij kunnen zo’n kaart voor versnaperingen kopen voor 2,50, maar dit is niet verplicht. Dus kom allemaal gezellig carnavallen aanstaande zaterdag bij ’t Draaiboompje - hoe drukker hoe gezelliger. Op zondag 1 maart om 15.30 uur zullen er in het ’Draaiboompje’ heel wat bekende artiesten op het podium staan. Met als bij het grote artiesten gala op zaterdagavond, kunnen nu de kinderen hun favoriete artiest imiteren, en dat zijn er heel wat. Wat denkt U van: Corry Konings, De da mes van de toiletten, New Kids On The Block, Hanny en nog veel meer bekende artiesten en verrassingen. Dit moet iedereen gezien hebben, dus tot zondag na de optocht in Den Draai. Nog maar enkele dagen en het carnavalsfestijn barst weer in alle hevigheid los. De medewerkers van de bibliotheek zullen zich ook in dit feestge druis storten. De bibliotheek is daarom op maan dag 2 en dinsdag 3 maart de gehele dag gesloten. Om dit 15-jarig bestaan te vieren wordt op vrij dag 6 maart 1992 een receptie gehouden in ’Den Boogaard’. Vóór de receptie wordt om 10.00 uur uit dankbaarheid een Eucharistieviering gehou den in het parochiecentrum. Alle Ouderen van Moergestel worden bij deze uitgenodigd om de ze Eucharistieviering bij te wonen. Na de Eucha ristieviering vindt een gezellig samenzijn plaats in ’Den Boogaard’, alwaar U een lekker kop kof fie en/of drankje wordt aangeboden door het Ou derenkoor ’De Echo’ t.g.v. 15-jarig bestaan. Dit jaar kun je zelfs genieten van twaalf groepen en individuelen die hun ’kunnen’ zullen tonen op deze avond. Zij hebben allen reeds weken met voorbereiding en repetities achter de rug. Onder hen bevinden zich niet alleen ludieke muziek groepen maar ook andere, nog niet nader te om schrijven artiesten. Enkele van hen zul je herken nen van voorafgaande jaren, maar er zijn ook weer nieuwe artiesten, die de aantrekkingskracht van het podium niet konden weerstaan. Wil je verzekerd zijn van een grandioze avond en tegelijkertijd van een goed begin van Carna val 1992, kom dan zaterdag aanstaande naar ’t Draaiboompje. Aanvang 20.30 uur en de en tree, net zoals alle carnavalsdagen, gratis. Wij hopen je tijdens de komende carnavalsdagen daar dikwijls te zien, om er zo samen met jou een groots feest van te maken. C.V. de Durdraaiers Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro '76. Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij uiterlijk zaterdagmiddag 12 00 uur; advertenties tot en met zondagavond Schoolstraat 5 JR Moergestel Tel. 04243 -1474, Dinsdag 18 februari nam Kees van Haaren, wonende aan de Reedijk, afscheid als bestuurslid van de Boerenbond. Cees was als zodanig 33 jaar in functie, waarvan liefst 19 jaar als voorzitter. Tijdens een drukke receptie in de zalen van Café ,’t Draaiboompje’, kreeg Kees de gouden N.C.B.-speld overhandigd en namens Rijvereniging F.E.V.I.O.R. werd hij o.a. verrast met een dasspeld. Na de beslommeringen van het komende carnaval komen we op dit afscheid en Kees’ verdiensten uitvoeriger terug. 2

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1