1 Thea Vermeulen-Peek, ’Crescendo’ en Jan van Wiese opmerkelijke gasten op Carnavalsconcert Hup '2. J LEO VI VMS' Bruidstijden met Taxi van de Loo Aphrodite j MTV-radio S.V. Roef! dankt Moergestel WOENSDAG 19 FEBRUAR11992 - 16e Jaargang - Nr. 703 Afdansen in ’Den Boogaard’ Toneel ’De Tweede Jeugd’ 1 B Programma donderdag 20 februari 19.00 uur: Informatief ilm van de Rijks- voorlichtingsdienst met als onderwerp ’Aids’ MTV Sport met: Voorafgaand aan de TV- uitzending vanaf 18.00 uur: Het vierde Carnavalsconcert op 27 februari aanstaande in Den Boogaard heeft naast de instrumentale inbreng van de Harmonie nu ook een vocale inbreng door de sopraan Thea Vermeulen-Peek, gemengde zangvereni ging ’Crescendo’ en het gesproken woord van Jan van Wiese. Daarnaast is zeker ook vermeldenswaard een sketch van de toneelspeel sters Ricky Martens en Corrie op ’t Hoog en een demonstratie Rock ’n Roll dansen. DE WARME BAKKER JOHN MENSINK 3 Thea Vermeulen-Peek ’Crescendo’ Jan van Wiese Ricky Martens en Corrie op ’t Hoog Huidverzorgingsinstituut r- -A- Cm/V fiHnstHÏÏÏÏÏK Een programma van Peter van de Wouw en Comé Schoenmaker. (alleen te ontvangen via het TV-kanaal van MTV). Darten, Wielerveldrit en Winterloop Een van de troeven van het komende Carnavals concert, sopraan Thea Vermeulen-Peek, die tij dens haar optreden wordt bijgestaan door Zang vereniging ’Crescendo’. Sinds kort is het mogelijk bij Taxibedrijf van de Loo een zgn. ’bruidsauto’ te bestellen. Eigenaars Eduard en Corry van de Loo hebben daarvoor de beschikking over een Citroen Traction uit het jaar 1956 die onlangs totaal gerestaureerd opnieuw in gebruik kon worden genomen. De charleston-rode wagen is het voor het bruidstijden te huur incl. chauffeur. Voor een eventuele volgwagen, waarin de wederzijdse ouders kunnen plaatsnemen, is een Mercedes 200 beschikbaar. Als taxibedrijf is men uiteraard blij met deze dienstenuitbreiding. Aan te raden is het echter wel de wagens tijdig te bespre ken. Eduard en Corry van de Loo zijn te allen tijde bereid u te informeren over mogelijkheden en kosten. Het begin van een geslaagde huwelijks- of jubileumdag is bij Taxibedrijf van de Loo in goede handen KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL z? Het is al weer jaren geleden dat wij in dit blad een portret hebben geschilderd van Thea. Om het ge heugen wat op te frissen en de onbekenden na der kennis te laten maken volgt nu een korte schets. Al vele jaren komen haar fans in groten getale naar de schouwburg en de concertzaal om haar stem te bewonderen. Thea, in Oestgeest geboren, heeft door haar vertolkingen een goede naam ver worven in Nederland en het buitenland. In haar jeugdjaren kwam zij met het gezin Peek naar Til- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond staat is om voor de tweede keer in korte tijd (in november vorig jaar maakte zij diepe indruk bij ’Moergestel Muzikaal’) haar niet geringe capaci teiten in eigen woonplaats te tonen. Op het pro gramma staan fragmenten uit ’Die Lustige Wit- we’ van Franz Léhar en uit ’Die Fledermaus’ van Johann Strauss. Gemengde zangvereniging ’Crescendo’ o.l.v. Koos ten Berghe is al meer dan 50 jaar een begrip in Moergestel. Het is dan ook niet verwonderlijk dat toen bleek dat Thea medewerking van een koor nodig had meteen aan dit koor werd ge dacht. En niet tevergeefts, want spontaan werd de medewerking toegezegd en kreeg zij de smaak te pakken, zodat ook in eigen repertoire werd ge zocht en gevonden naar geschikte nummers voor een carnavalsconcert. De vaste begeleidster aan de piano Margreet Brinkman is uiteraard ook van de partij. Jan van Wiese (Jan Burgers) is al ruimschoots aan u voorgesteld bij het Pierevariété. Wel wil Jan nog kwijt zeer vereerd te zijn met een plaats op dit concert, dat hij een van de beste initiatieven vindt in het Moergestels carnaval. Hij zal dan ook zijn uiterste best doen om een buut te brengen, die geheel in de sfeer van de avond past. Nu toch de smaak van zij-paden bewandelen te pakken is, is natuurlijk een komische sketch van twee zeer gerenommeerde Moergestelse to neelspeelsters volkomen op haar plaats. Gezien de prestaties bij vorige gelegenheden zij wij zeer 'benieuwd wat beide dames deze keer in petto hebben. Naast het beleven van een genoeglijke avond, waarop u uiteraard gekostumeerd wordt ver wacht, steunt u het gezamenlijke initiatief van de samenwerkende verenigingen om het carnaval sconcert weer tot een groot succes te maken. Kaarten ad. 7,50 zijn nog te verkrijgen bij de Rabobank, Groentehal Crisje, Slijterij Tn Den Korenmaaier’ en bij van Dijk marktkramenver- huur. Schoolstraat 5 S Moergestel Tel. 04243 - 1474, T’1 burg en woont sinds haar huwelijk al bijna 25 jaar in Moergestel. Haar carrière heeft een evolutie gekend van kerkmuziek naar operettediva naar opera-zangeres, waar nu het zwaartepunt ligt, maar waarbij de eerste twee fasen nog volop wor den bijgehouden. Maar liefst 44 rollen beheerst zij in zang en spel. Het is bijzonder verheugend dat zij bereid en in Donderdagavond 13 februari verzorgde de afde ling Handbal de vierde en laatste Jubileumbin- go via MTV. het zal de Moergestelse bevolkingg, zowel jong als oud, bekend zijn dat eenieder bij handbal va harte welkom is. Wij willen niet nalaten dit dan ook te herhalen. Echter dit berichtje heeft weer tot doel, nog eens een dank-je-wel uit te spreken naar diverse win kels en personen. Deze dank spreken we graag uit namens de gehele Sportvereniging Roef!, zon der namen te noemen! Dank gaat uit naar, ja weer, de Middenstand van Moergestel in verband met de cadeaubonnen, giften en als verkoopadressen. Zonder de welwil lendheid van de Middenstand gaat zoiets als een loterij stukken moeilijker. Ook gaat dank uit naar de telefonistes en verko pers (en vooral -sters). Dank is ook verschuldigd een het gehele perso neel van Moergestel-TV. Ze worden wel gesub sidieerd maar niet bezoldigd. Nogmaals dank! Tot slot dank aan de Moergestelse bevolking en ook daarbuiten voor hun grote betrokkenheid, medeleving met de bingo en voor het kopen van de bingokaarten Beste iedereen uit Moergestel: uw financiële bij drage in Sportvereniging Roef! is een welbeste de investering in een beter Moergestel wat betreft samenleving. Een bijdrage die nodig zal blijven en evenzo de waardering van ons naar u. Nogmaals bedankt! De volgende cadeaubonnen kunnen afgehaald worden bij Corrie Schilders, Kruysackerstraat 22. 628: Pryma Denissen; 296: Tres Bien; 1453: Chris van Raak; 949: Boerenbond; 175: Slagerij Ketelaars; 481: Schepens Tweewielers

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1