GEEN KNOLLEN VOOR CITROENEN ntehuis BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Recordaantal inschrijvingen voor Stoomdag Autotron Rosmalen BEKENDMAKING VASTGESTELD BESTEMMINGSPLAN I Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Telefoon 04243 - 2268 ’Kom Moergestel I, partiële herziening en correctieve herziening’ ie op drukwerkgebied hun mannetje staan en de beschikking hebben over geavanceerde apparatuur om uw wensen te verwezenlijken. Met onze jaaaaarenlange ervaring op dit gebied verkopen wij zeker geen knollen voor citroenen. Stel: u bent voor uw bedrijf of instantie toe aan het opnieuw bestellen van drukwerk. Of dat nu gaat om 'n faktuur, briefpapier of orderformulier, in wezen zijn het allemaal 'visitekaartjes' waar u mee 'naar buiten' treedt. Dat verdient natuurlijk speciale aandacht. Aandacht ook van mensen dit Stoomboten Doe-het-zelvers Kommissievergaderingen MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 12 FEBRUARI 1992 PAGINA 11 I0 702-1 1 702-3 Moergestel, 12 februari 1992. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer Moergestel, 12 februari 1992. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. het aat. eur vies- tcht- uter i er. dat nter- gen daar tion. ordt s op van. neer ton- njdt stelt «>k het zee >n in GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterdreef 2, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - technische storingen zoals riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. 04243-1244 (hebt u bij centrale antenne eigen apparatuur gecontroleerd?) Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op maandag van 10.30-11.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opgehaald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243-1235. WEEKMARKT: elke vrijdagmiddag van 13.30 - 17.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur. L 702-2 De burgemeester van Moergestel maakt op grond van artikel 26 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het door de gemeenteraad in de vergadering van 30 januari 1992 vastgestelde bestemmingsplan ’Kom Moergestel I, partiële herziening en correctieve herziening' met ingang van 14 februari 1992 gedurende één maand in de Burgerzaal van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage ligt. Tegen het vastgestelde plan kunnen gedurende genoemde termijn bezwaren worden ingediend door: 1. hen die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend; 2. een ieder die bezwaren heeft tegen de wijzigingen welke bij de vaststelling zijn aangebracht, bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Brabantlaan 1, 5216 TV ’s-Hertogenbosch. Moergestel, 12 februari 1992. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer neer n er Ie in I ■eds r de (els. ven. st in een t zo van s. ling van van iade ■rde en van tkte .de mo- jars tien zijn iten >rdt Diverse clubs, waaronder de Koninklijke Jacht- culb Antwerpen, verzorgen demonstraties met stoomoten in een groot bassin. Er zijn talloze schitterende stoommotoren te bekijken en een heuse draaimolen (schaalmodel) draait zijn rond jes. Waar mogelijk mag het publiek de machi nisten en stokers deze dag een handje helpen. De hoofdmoot van de Stoomdag bestaat uit puffen de stoommachines. Er is echter ook plaats inge ruimd voor de modelbouw in zijn algemeen. Leerlingen van de Bredase Mencia de Mendoza Lyceum tonen de door hen zelf aangelegde mo- delrspoorbaan. Er is een schaalmodel van een Bugatti te zien en de modelspeedbootclub Hel mond zorgt voor spektakel in de ’natte hoek’. In de hal wordt liefst 550 meter standruimte op gebouwd waarin de doe-het-zelver werkelijk al van zijn gading aantreft. Voor niet-ingewijden: de modellen die op het stoomfestijn te zien zijn, zijn het resultaat van ontelbare uurtjes huisvlijt. Bij het zien van al dat moois is het moeilijk voor te stellen dat vaak elk onderdeeltje handmatig is vervaardigd. De hele echte stoomfreaks haan zelfs zo ver dat zij de zeshoekige boutjes die in de modellen verwerkt zijn zelf maken! De Stoomdag duurt van tien tot zes uur. Een toegangskaartjes voor volwassenen kost 12,50. Kinderen tot 12 jaar moggen voor 7,50 binnen en peuters tot 4 jaar voor niks. eus eter ■>ur> rarin kan- tiek- I iro's hik mat kan tige» Als de voortekenen niet bedriegen - een record aantal van bijna 250 deelnemers/standhouders - wordt de Stoomdag ’92 zondag 16 februari in Au totron Rosmalen wederom een grandioze happe ning. Alle grote clubs uit Nederland en vele uit België en Duitsland stomen er deze dag lustig op los in het museumgebouw. De Stoomdag beleeft zijn dertiende editie. In de afgelopen jaren is het evenement, dat Autotron in samenwerking met de Stoomgroep Zuid orga niseert, uitgegroeid tot de grootste activiteit op dit gebied in Europa. Treinen, boten, motoren... alles wat stoomt is van de partij Om met de stoomlocs te beginnen - ze rijden in alle maten (0, 1, 3.5, 5 en 7.25 inch) in de ruime hal van het museum in het rond. Ook zijn diverse stationnaire modellen te bewonderen. De Nederlandse afdeling van de in Europees ver band actieve Furka Bergstrecke Verein geeft acte de presence in Rosmalen. De vereniging beijvert zich voor het in ere herstellen van de Furka- spoorlijn door de Oostenrijkse Alpen. Het is de bedoeling over enige jaren weer stoomlocs op de (museum)lijn te laten rijden. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 Wet op de Ruim telijke Ordening ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1992 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor twee gebieden, Burge meester Poortstraat 14 en 21, zoals op de bij het besluit behorende kaart is aangegeven. Tevens heeft de raad besloten dat het besluit onmiddellijk in werking is getreden. Het besluit ligt voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene en Juridische Zaken ter inzage. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - F.J.M. de Bruijn, Voorbrugstraat 7 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3503, plaatselijk bekend Voorbrugstraat 7 de woning te verbouwen. Het bouwplan ligt vanaf 13 februari 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afde ling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen ge noemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Voorstel inzake verlenen financiële bijdrage in de bouw van een oefenhal ten behoeve van F.E.V.I.O.R. 4. Voorstel inzake privatiseringsonderhandelin- gen volkstuinencomplexen 5. Voorstel tor medewerking artikel 74 WBO t.b.v. Graaf van Urselschool 6. Voorstel tot inrichting 4e lokaal OBS ’De Bie- nekebolders’ 7. Voorstel inzake het ontwerp-Taakstellend Uitvoeringsporgramma (4e fase Milieube leidsplan gemeente Moergestel) 8. Voorstel tot wijziging van de begroting 1992 naar aanleiding van het Gemeentelijk be leidsplan 1992-1994 9. Voorstel inzake krediet t.b.v. opstellen onder- houdsplanning woningwetwoningen. Kommissie Ruimtelijke Ordening, Huisvesting en Gebouwen Woensdag 12 februari 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Agenda: 1. Opening 2. Vaststelling verslag kommissie ROHG d.d. 15-01-1992. 3Voortgangskontrole/mededelingen 4. Advisering bestemmingsplan Reuseldal Her ziening IV (uitbreiding camping Bosfazant) 5. Advisering bestemmingsplanherziening t.b.v. vestiging taxibedrijf 6. Advisering vaststelling grondprijzen bestem mingsplannen Papenacker en Kloosterlaan Noord 7. Advisering inzake inventarisatie onder- houdstoestand en onderhoudsplanning wo ningwetwoningen 8. Rondvraag 9. Sluiting Kommissie Openbare Werken, Natuur en Mi lieu Donderdag 13 februari 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Agenda: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Milieubeleidsplan 4e fase (Taakstellend Uit- voeringsprogramma) 4. Bereikbaarheidsplan regio Parkland Zuid- Oost 5. Reconstrctie Root ven en aanpassing kruising Rootven/Tilburgseweg/Oisterwijkseweg 6. Rondvraag 7. Sluiting. Kommissie Financiën en Belastingen Donderdag 13 februari 21.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Agenda: 1Verslag vorige vergadering

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11