LAAT ONS UW BOONTJES DOPPEN. Dansparen Moergestel 1992 Cursus ’Voorzitter’ ’Onze wereld delen’ Na gezellige finale zaterdagavond... >- Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Telefoon 04243 - 2268 Manifestatie Acht Mei Beweging te Utrecht, 9 mei 1992 Zaterdag 1 februari werd er in ’Den Boogaard’ gestreden om de titel ’bes te danspaar van Moergestel’. Ieder jaar volgt deze danswedstrijd na de danscursus die in ’Den Boogaard’ gegeven wordt in samenwerking met dansschool Kuiper. De paren waren geselekteerd op de officiële danstest die op zondag 18 januari plaatsvond. Kommissievergadering Stel: u bent voor uw bedrijf of instantie toe aan het opnieuw bestellen van drukwerk. Of dat nu gaat om 'n faktuur, briefpapier of orderformulier, in wezen zijn het allemaal 'visitekaartjes' waar u mee 'naar buiten' treedt. Dat verdient natuurlijk speciale aandacht. Aandacht ook van mensen die op drukwerkgebied hun mannetje staan en de beschikking hebben over geavanceerde apparatuur om uw wensen te verwezenlijken. Met onze jaaaaafenlange ervaring op dit gebied zijn wij graag bereid uw drukwerkboontjes te doppen. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 5 FEBRUARI 1992 PAGINA 9 Even gezamenlijk ontspannen tussen de wedstrijd doorde ’Hustle’. Dit jaar streden maar liefst 36 paren in 3 categorieën om de le plaats die beloond werd met de wis- selbokaal en bijbehorende plaquettes. De winnaars in de verschillende categorieën waren: Brons Ballroom Ilse van der Poel en Bart van de Loo. Brons Latin Dominique van de Wouw en Jan-Hein van de Schoot. Zilver Latin-American: Chantal Pellis en Corné Fonken. Zij mochten uit handen van de heer P. Spieringhs, manager van ’Den Boogaard’, de wisselbokaal in ontvangst nemen. Ook kregen alle deelnemende paren nog een herinnerings-certificaat en konden terugzien op een span nende en geslaagde wedstrijd en een gezellige avond. Want dansen is en blijft plezier voor Op maandag 10 februari is er om 20.30 uur een gecombineerde vergadering van de kommissie voor Financiën en Belastingen en de kommissie Algemene Bestuurlijke Zaken. De reguliere vergadering van de kommissie voor Financiën en Belastingen vindt plaats op donder dag 13 februari om 19.30 uur. Op 10 februari zal de voortgang van het BBI- project aan de orde komen. GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterdreef 2, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - technische storingen zoals riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. 04243-1244 (hebt u bij centrale antenne eigen apparatuur gecontroleerd?! Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op maandag van 10.30-11.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opgehaald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243-1235. WEEKMARKT: elke vrijdagmiddag van 13.30 - 17.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur. De eerste bode van het voorjaar. In een nieuwe opmaak kondigt de Acht Mei Krant de feestdag aan voor ieder die vernieuwing in de kerk en sa menleving hoog in het vaandel heeft. Op 9 mei is het zover: De Acht Mei Beweging houdt haar achtste manifestatie onder het motto: ’Onze we reld delen’. Dat motto wijst de richting waarin we die dag zoeken naar een positie als gelovige in het eenwordende Europa. Terwijl de binnengrenzen vervagen, krijgt Euro pa naar buiten toe de trekken van een fort. Dat zie je wanneer je kijkt door de ogen van een bui tenstaander naar de eigen Europese werkelijk heid. In 1992 wrodt alom de ontdekking van Amerika herdacht. Een ontdekking die volgens de oorspronkelijke bewoners beter invasie kan heten. Het begin van eeuwen overheersing. V.l.n.r.: Jan-Hein van de Schoot, Dominique van de Wouw, Chantal Pellis, Corné Fonken, Bart van de Loo en Ilse van de Poel. leidsplan Gemeente Moergestel) 8. Voorstel tot wijziging van de begroting 1992 naar aanleiding van het Gemeentelijk be leidsplan 1992-1994. Tijdens deze korte cursus wordt onder andere aandacht besteed aan: de kwaliteiten van de ideale voorzitter; de voorzitter als bestuurder; de voorzitter als manager; beleid in combinatie met de werving van ka derleden. De cursus is bestemd voor alle huidige, maar ook toekomstige voorzitters van verenigingen en/of commissies en werkgroepen. U kunt zich voor deze cursus tot uiterlijk don- dedag 27 februari aanstaande aanmelden bij B.O.T.S.: (013) 437283. Kosten: deelnemers bijdrage: 35,- per per soon; cursistenhandleiding: 15,-. Vluchtelingen en oorspronkelijke bewoners van Amerika tonen de keerzijde van welvaart en sta biliteit in Europa. Naast deze onderwerpen ataan ook machtsongelijkheid tussen vrouwen en man nen, mensenrechten in de kerk en katholieke ver nieuwingsbewegingen elders in Europa op hel programma. Kortom: een rijk gevarieerde dag van ontmoeten, uitwisselen, verdiepen en voor al ook vieren. De Acht Mei Krant staat boorde vol informatie over deze onderwerpen en tips om alvast zelf aan de slag te gaan. Want: Delen is doen. Kinderen worden uitgenodigd van tevoren vlaggen te maken van de landen die in het geding zijn. Het geloofsdoekenproject krijgt een opvol ger: de foto- en videopresentatie. Daarin brengen allerlei groepen in beeld hoe zij gestalte geven aan solidariteit in een wereld van verschillen. Doet u mee? Voor informatie kunt u zich richten tot: Secreta riaat Acht Mei Beweging, Brigittenstraat 15, 3512 KJ Utrecht, tel: 030 - 343356 (dagelijks van 10 tot 13 uur). Op dit adres kunt u ook de Acht Mei Krant bestellen. Wanneer u eenmaal die moeite neemt, ontvangt u deze voortaan automatisch en gratis. De agenda voor de vergadering van 13 februari luidt als volgt: 1. Verslag vorige vergadering 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Voorstel inzake verlenen financiële bijdrage in de bouw van een oefenhal ten behoeve van F.E.V.I.O.R. 4. Voorstel inzake privatiseringsonderhandelin- gen volkstuinencomplexen. 5. Voorstel tot medewerking artikel 74 WBO t.b.v. Graaf van Urselschool 6. Voorstel tot inrichting 4e lokaal OBS ’De Bie- nekebolders’ 7. Voorstel inzake het ontwerp-taakstellend Uit- voeringsprogramma (4e fase Milieube- Op maandag 9 en 16 maart aanstaande organi seert B.O.T.S. in samenwerking met Stichting Sportservice Noord-Brabant de cursus ’Voor zitter’ te Tilburg. De voorzitter heeft vooral een beleidsontwikke- lende taak. Hij denkt na over de toekomst van de vereniging, de organisatie van de vereniging, de bezetting van commissies, etc. Tevens leidt hij de bestuurs- en ledenvergaderingen, en is hij dege ne die moet zorgen voor een goede samenwerking en een goede onderling verstandhouding binnen de vereniging. Kortom, de voorzitter heeft een taak die specifieke capaciteiten vereist.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 9