Het vierde carnavalsconcert staat al weer in de steigers Help die kinderen in Rusland. Duikvereniging ’Submarine’ Audacia nieuws L.R. F.E.V.I.O.R. Biljarten .•-’omroep brabanü de Foto’s in opdracht van ’Moergestel- Nieuws’ gemaakt zijn foto’s van Chris van de Bijgaart Fotografie if AUDACIA JUNIOREN Moergestelse Kompetitie Het organiserende comité heeft in samenwerking met C.V. ’De Piere waaiers’ en C.V. ’De Dorstvlegels’ en hoofdsponsor ’Den Boogaard’ het programma voor het Carnavalsconcert 1992 op donderdag 27 februari aanstaande in Den Boogaard in grote lijnen op papier staan. Harmonie Prinses Juliana, enkele ensembles hieruit en een paar verrassende gasten zijn al volop bezig met voorbereidingen zoals het uitschrijven van aan gepaste muziek, carnevaleske accenten aanbrengen en het houden van extra repetities. Harmonie, Thea Vermeulen-Peek, zangvereniging ’Crescendo’ en Jan van Wiese. S.V. Roef! Handbal Nieuwe etherfrequentie voor Omroep Brabant S.V. Roef! Korfbal AUDACIA PUPILLEN kW MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 29 JANUARI 1992 PAGINA 11 10 jen 10.00 m- len in- postbus 108 - 5600 ac eindhoven m. Aan dit initiatief wordt door alle betrokkenen belangeloos meegewerkt. Recreanten zijn vrij Korfbal: ’n te gekke sport voor meiden! die :en de 63,0 - 57,4 60,6 - 66,1 57,4 - 64,8 >ok de iok de 14.30 11.00 12.00 12.00 10.00 12.00 10.00 12.00 Senioren 2 zijn vrij Senioren 1Roef! - DDW vertrek 14.45; tijd 15.30 1-2 5-2 0-3 5-9 4-2 ;en af- :en >de de 9-4 7-5 11-2 5-8 3-13 22-16 aar ig- lan •op int eid ale lan m- ng 1U- ig- ;an ran ijk te- ja- rg, id, in- nd uw m. er- 5ór te mt in- jk- ;n. len ik- Uitslagen: Zaterdag 25 januari werden alle wedstrijden af gelast. Programma zaterdag 1 februari: Audacia Al - Spoordonkse Boys Alaanvang 14.30 Audacia Bl - Hieronymus BI aanvang 14.30 Audacia Cl - S.V.G. Claanvang 13.00 aanwezig 12.00 Nemelaer C2 - Audacia C2(vr.s) aanvang 13.00 aanwezig 12.00 Uitslagen: ’t Stokske - De Korenmaaier46,8 - 66,1 ’t Centrum - De Schouw58,7 - 63,8 ’t Draaiboompje - De Korenmaaier 63,3 - 57,9 De Klaore - ’t Stokske De Korenmaaier - De Klaore. ’t Draaiboompje - ’t Centrum De stand: 1. De Korenmaaier8 - 493,823 pnt. 2. De Klaore8 - 489,928 pnt. 3. ’t Centrum8 - 485,028 pnt. 4. ’t Draaiboompje8 - 471,688 pnt. 5. De Schouw7 - 423,784 pnt. 6. ’t Stokske7 - 387,489 pnt. De uitslag van de wedstrijd ’t Stokske - De Schouw van 23 januari jl. is niet binnengekomen. De deelname van de harmonie is natuurlijk een vast gegeven, doch de medewerking van Thea, ’Crescendo’ en Jan van Wiese kunnen verrassin gen genoemd worden. Jan van Wiese komt met een speciaal op dit gebeuren afgestemde act. Thea Vermeulen-Peek was meteen enthousiast om aan dit concert haar medewerking te geven en Op 12 januari jl. vond in Udenhout een spring- wedstrijd plaats, die als laatste selectie gold voor de Kringaivaardiging naar de Gewestelijke Kam pioenschappen springen. Van onze vereniging werden prijzen behaald door Debbie Donkers met Eric in de klasse M (3e) en Dennis van Mensvoort met Kasper in de klasse B (5e). Afgevaardigd zijn na vijf selectiewedstrijden: Gerrit-Jan Vermeer met Duelante en Dennis van Mensvoort met Kasper in de klasse B, alsmede Debbie Donkers met Eric in de klasse M. Dat gewestelijke kampioenschap vindt in het weekend van 8 en 9 februari plaats in manege ’De Hoeve’ te Hoeven. Verder is vermeldenswaard de 5e prijs, die Den nis van Mensvoort met Kasper behaalde op een springwedstrijd in Esbeek op 19 januari jl. Enkele weken geleden plaatsten we een oproep om oud ijzer ter beschikking te stellen aan Rij- vereniging en Ponyclub’ daarop is al een hele par tij van dat oud ijzer ingeleverd. We kunnen echter nog véél meer gebruiken (denk met name aan de financiering van onze pasgebouwde oefenhal). Voor inlichtingen omtrent het oud ijzer kunt u terecht bij P. Ketelaars, Heiligenboom 8, tel. 1698. Deze week verkoop van de bingo-loten. Probeer er zoveel mogelijk aan de man (vrouw) te bren gen. Mochten er ouders zijn die zich hiervoor willen inzetten, heel graag! Je kunt de loten bij Franky ophalen. Uitslagen: MAB: GHV - Roef! JAB: Avanti - Roef! Welpen: Roef! - RHV Welpen: Roef! 2 - Odi DAS: DSC - Roef! HES: Rhelico - Roef! Programma 1 februari: 12.00 Welpen: GHV - Roef! 2 in Goirle 2 Februari: HES 10.50: Elshout - Roef! in Drunen JAB 13.00: HVO - Roef! in Oosterhout DAS 15.25: Were Di 2 - Roef! in Tilburg HES 15.30: Blauw Wit - Roef! in Den Bosch HES 18.10: Desk 3 - Roef! 3 in Kaatsheuvel Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! Met ingang van 1 februari a.s. zal de etherfre quentie van Omroep Brabant voor Midden- Brabant, de 20 gemeenten in de regio Tilburg- Waalwijk, gewijzigd worden. Tot nu toe werden deze uitzendingen via de FM-zender Loon op Zand doorgegeven op 98.2 rnh. Vanaf 1 februa ri zal dat 91.9 mhz (ook op FM) worden. De nieuwe frequentie van omroep Brabant is no dig in verband met afspraken over frequentie verdelingen binnen Europa. Uiteraard zal deze wijziging geen gevolgen heb ben voor de ontvangst of technische kwaliteit van de uitzendingen. De wijziging geldt uitsluitend voor radio’s met een eigen antenne, bijvoorbeeld portable- en autoradio’s. Voor de luisteraars die hun radio aangesloten hebben op de kabel of centrale antenne-inrichting, verandert er in veel gevallen niets. Ook de studio in Tilburg, telefoon 013- 422555 kan gebeld worden voor meer informatie. Om de Middenbrabantse luisteraars te laten wen nen aan de nieuwe ether-frequentie zal de zender Loon op Zand in de maanden februari en maart het Middenbrabantse programma van de regio nale omroep op beide frequenties doorgeven. Vanaf 1 april zal op de oude frequentie dan niets meer te horen zijn, en zendt Omroep Brabant al leen nog uit op 91.9 mhz op de FM-band. Het aantal luisteraars van de regionale omroep is vorig jaar in Midden Brabant fors gestegen. Ge middeld luistert nu 19 procent van alle Midden- brabanders van 13 jaar en ouder naar Omroep Brabant. Per dag gaat het om bijna 60.000 luiste raars in de regio Tilburg-Waalwijk waar rond 380.000 mensen wonen. De uitzendingen voor de 20 Middenbrabantse gemeenten begonnen 2 jaar geleden op 1 september 1989. Over heel Brabant luisteren nu meer dan 400.000 Brabanders van 13 jaar of ouder per dag. Daar mee is Omroep Brabant na Radio 3 de popu lairste radiozender. Een en ander blijkt uit een uitgebreid luisteronderzoek van de Dienst Kijk en Luisteronderzoek van de NOS. dit werd in november jongstleden gehouden onder meer dan 800 Brabanders. De juiste frequentie voor Moergestel is 88.7 mhz. Na een periode van betrekkelijke rust gaat de kompetitie deze week weer van start. Zoals elk jaar zijn ook nu weer tussen herfst- en winter- kompetitie de persoonlijke kampioenschappen van de T.T.L. gehouden. Van onze vereniging hebben vier personen deel genomen. In de E-klasse werd Arie Vogels der de, in de C-klasse Herman Reinders vierde en Sjonnie van Elderen derde. Helaas was de B- klasse te sterk vertegenwoordigd waardoor Piet Habraken de poule niet overleefde. Met een beet je meer geluk zou het toch nog gelukt zijn. In de komende kompetitie spelen weer 3 teams van onze vereniging mee. Team 1: Habraken Sport, speelt eerste klas. Team 2: van Velthoven, audio, video en elektro speelt vierde klas. 3. Team 3: Pryma Denissen, speelt zesde klas. Het programma voor de komende weken: Donderdag 30 januari: Moei^estel 1 - Dito 1 Moergestel 2 - Hita 2 Moergestel 3 - Red Star 4 De wedstrijden beginnen om 20.30 uur in D’n Donk. Uitwedstrijden: dinsdag 4 febr.Barna 4 - Moergestel 2 donderdag 6 febr.White Balls 3 - Moergestel 1 donderdag 6 febr.: Tios 8 - Moergestel 3 woensdag 12 febr.: S.B.M. 6 - Moergestel 2 donderdag 13 febr.: Spido 3 - Moergestel 1 Deze week is Moergestel 3 vrij Heeft u uw goede voornemens al uitgevoerd? Nog niet? Het kan nog. Er is nog plaats voor nieuwe leden bij onze vereniging, zowel dames als heren zijn welkom. Iedere maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur in D’n Donk. Inlichtingen: tel. 3365. Onderwaterfilms, mooi hè? Dat vrij zwe ven in het water, die prachtige vissen in Spanje, Italië of, voor de gelukkigen, het Caraibisch gebied. Die mooie planten, dat wrak, echt iets voor alleen de flinksten on der ons. Of toch niet? Misschien is duiken helemaal niet zo moeilijk of gevaarlijk als je altijd gedacht hebt. Sterker nog: misschien is het wel een heel leuke sport voor JOU! Laten we eens een aantal punten op een rijtje zetten. Het is beslist niet moeilijker als bijv, leren auto rijden. Natuurlijk, je moet het eerst wel leren, maar daar zijn de verenigingen voor, met goed opgeleide en enthousiaste instructeurs. Via een uitgekiend programma van theorie en praktijk krijg je steeds meer kennis van en vaardigheid in het omgaan met je duikuitrusting. Het begint heel eenvoudig met het leren snorke len, dat is het zwemmen met bril, snorkel en vin nen. In een snel en vooral op de deelnemers af gestemd programma leer je steeds meer speciale duikvaardigheden, zoals omgaan met de appara tuur, handsignalen onder water, E.H.B.O. enz. Bovendien is er naast de praktische kant van de opleiding ook een goede theoretische ondersteu ning. Ook de kosten, toch altijd een belangrijk punt, vallen best mee. Natuurlijk: een zwembroek, vinnen, loodgordel (zwaar!!!), bril en snorkel moet je meteen aanschaffen, maar tijdens de opleiding maak je verder gebruik van de duikap- paratuur van de vereniging. Pas als je je eerste brevet hebt - hopelijk nog voor de zomervakantie - en je in het buitenwater gaat duiken, begin je met het aanschaffen van een pak. Je bent uiteraard meteen lid van de duikvereni ging, en betaalt daar ook kontributie, maar daar voor krijg je je opleiding, een flinke dosis gezel ligheid, sportieve evenementen en sterke verha len. Mocht dit je nieuwsgierig gemaakt hebben, of wil je gewoon wat meer weten, bel dan eens, bij voorkeur ’s avonds, met André Ligtvoet, 013-334892, of met Bert van den Nouwelant, 04241-3554 van Duikvereniging ’Submarine’ in Tilburg. Zij kunnen je alle informatie geven die je verder nodig hebt. Uitslagen 25 en 26 januari: Pupillen: Hilko - Roef! Aspiranten A: DDW - Roef! Aspiranten B: Roef! - Zigo... Senioren 1: DDW - Roef!.... Recreanten: Sp. Girls - Roef! Wedstrijden 1 en 2 februari: Mono’s zijn vrij Pupillen: Roef! - DSV Vonder 13.30; tijd 14.00 Aspiranten A zijn vrij Aspiranten B: Roef! - Hilko.... Vonder 15.00; tijd 15.30 komische noten zullen in haar optreden niet ont breken. Voor haar optreden is medewerking van een koor nodig, waartoe gemengde zangvereni ging ’Crescendo’ zich direkt bereid verklaarde. Over het programma en de deelnemers komen wij in volgende edities van ’Moergestel-Nieuws’ nog terug. Wie dit evenement niet wil missen kan bij de volgende adressen voor kaarten ad. 7,50 in de voorverkoop terecht bij de Rabobank, Groentehal Crisje, Slijterij ’in den Korenmaaier’ en C. van Dijk marktkramenverhuur aan het Root ven. Programma 2 februari 1992: L.S.V. 1 - Audacia 1 Dosko 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Ons Vios 2 Audacia 4 - S.V.G. 5 V.O.A.B. 7 - Audacia 5 Audacia 6 - Nevelo 6 Audacia 7 - Knegselse Boys 3 Dommelen 5 - Audacia 8 Audacia 9 is vrij Audacia 10 - Spoordonkse Boys 8 Uitslagen: Zaterdag 25 januari werden alle wedstrijden af gelast. Programma zaterdag 1 februari: Audacia Dl - G.S.B.W. 2aanvang 9.30 G.S.B.W. El - Audacia Elaanwezig 10.15 G.S.B.W. 3 - Audacia E2aanwezig 10.15 Nevelo F1 - Audacia F1aanwezig 10.30 Taxandria F3 - Audacia F2.... aanwezig 10.30 Gezondheid is niet te koop. Maar door kunst te kopen, kunt u wel een bijdrage leveren aan de gezondheidszorg voor kinderen in Rusland. Op zondag 1 december a.s. veilt de 'Stichting Art at the Top' in samenwerking met Sotheby's Amsterdam - in de lucht - een collectie schilderijen van jonge Russische kunste naars en design-sieraden van Nederlandse edelsmeden. De netto-opbrengst gaat naar het Internationale Rode Kruis te Genève. Dat zal het aanwenden voor de modernisering van twee kinderziekenhuizen in de omgeving van Moskou. Als u deelneemt, staat u een interessante middag te wach ten. Een gala-veiling aan boord van een KLM-vliegtuig. Hoog in de lucht. Dat is, waar ook ter wereld, nog niet eer der vertoond en haalt vrijwel zeker een vermelding in het Guinness Book of Records. U hebt bovendien een unieke kans nu nog onbekende kunst te kopen. Culinair wordt u onthaald op een brunch en Russisch banket, verzorgd door Joop Braakhekke en het Hilton Schiphol. Een ticket kost f 995,-. Bestel ze, voor u zelf en uw relaties. Bel of fax 023 -. 341979, 'Stichting Art at the Top'. aanwezig 10.15 aanwezig IC.22 Hilvaria F5 - Audacia F3aanwezig 8.45 Zaaltraining voor de F-pupillen (let op de aanvangstijden): Woensdag 5 februari is er weer zaaltraining voor de F-pupillen. Voor de F1 en de oudsten van de F3 van 13.45 tot 14.45 uur Voor de F2 en de jongsten van de F3 van 14.45 tot 15.45 uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11