Reorganisatie bij Schepens Tweewielers Verbouwings- opruiming Derde ronde televisiebingo Roef! Uitbreiding aantal radiozenders Aphrodite 3 Slssssssssssja korting Aerofit conditiegym op muziek Chris van Raak op alle artikelen S] De balletjes gaan weer rollen Begin 1992 sportief en kies uit de vele mogelijkheden die Physique u te bieden heeft o.a. a WOENSDAG 8 JANUAR11992 - 16e Jaargang - Nr. 697 Waarschijnlijk nog deze week wijkseweg dicht en verhuizen reparatie en verkoop naar Oisterwijk. rEN GEZONDHEIDSCENTRUM Gratis kindercrèche ’s ochtends zie informatie op pagina 5 4 Volgende week donderdag 16 januari, om 19.00 uur, gaan de bingobal- letjes weer rollen op onze plaatselijke Moergestel-TV. Evenals de vorige keren is er weer een prijzenbedrag te winnen van maar liefst 1000 gulden bij elkaar. Bovendien worden er door de plaatselijke middenstand weer een aantal cadeaubonnen toegewezen aan tijdens de uitzending getrokken lotnummers. Waarschijnlijk nog in de loop van deze week wordt het kabelnet uitge breid met ’n vijftal nieuwe radio zenders. Bloemsierkunst Gegroeid DE WARME BAKKER JOHN MENSINK KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 Enorme voorraad Niet afgehaalde prijzen Huidverzorgingsinstituut Kalmer aan In 1992 is het 31 jaar geleden dat Henk Schepens de zaak van zijn vader overnam. Op dit moment staat Schepens Tweewielers echter op de drempel van een groot’scheep’se reorganisatie. Met ingang van a.s. zaterdag 11 januari n.l. gaat de winkel aan de Oister- Korfbal in the picture Showroom en service blijven cursus 10 weken Ski-Aerobic/Ski-gym 20% gesloten van 13 t/m 22 januari Kerkstraat 16, Moergestel, Tel. 04243-3612 Alle reden dus om om 19.00 uur achter uw toestel te kruipen en weer gezellig nummertjes door te strepen op uw lot(en). Hou uw telefoon maar onder handbereik! Als u nog geen (blauwe) loten heeft voor deze derde ronde, dan kunt u deze nog a 2,50 kopen uitgebreid kunnen worden en men de klanten nóg beter van dienst zal kunnen zijn. Door de inzet van alle medewerkers is Schepens Tweewielers de afgelopen jaren onstuimig ge groeid. Omdat Henk het kalmer aan wil gaan doen, wil hij de zaak langzamerhand over gaan doen aan zijn zoon Dion. bij: - Pryma Supermarkt Denissen - Groentehal ’Crisje’ - Slijterij Tn den Korenmaaier’ - SparMart H. Tromp - Schoenwinkel Ligtvoet Nimco. (behalve snijbloemen) X MOERGESTEL In het verleden was het al vaak zo dat klanten vanuit Moergestel naar Oisterwijk reden, een voudigweg omdat er in de winkel te Oisterwijk ’n ruimere keus voorhanden was. En dat is ook zo. Door de aanzienlijk grotere beschikbare ruimte staat er ’n voorraad van maar liefst ruim 600 fietsen en is de collectie veel overzichtelijker opgesteld. 3 Maar nu weer even terug naar de bingo: Er zijn van de beide vorige uitzendingen een paar ca deaubonnen lijven liggen en dat is toch wel zon de. Het betreft: van de eerste uitzending (groene kaarten): - lotnummer 522: cadeaubon Bloemsierkunst van Raak - lotnummer 98: cadeaubon Tres Bien van de tweede uitzending (oranje kaarten): - lotnummer 1252 cadeaubon Boerenbond - lotnummer 1173 cadeaubon Juwelier Ketelaars De cadeaubonnen zijn tegen vertoon van het be treffende lot af te halen bij: Mevr. Corry Schil ders, Kruvsackerstraat 22. Na deze derde ronde (op donderdag 16 januari) volgt nog een vierde ronde (op 13 februari), waar in de afdeling handbal aan de beurt zal zijn. Maar vergeet deze derde ronde zeker niet, koop nog loten en stem van 19.00 tot 20.00 uur af op het kanaal van Moergestel-TV. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243-1474, Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond Dat het besluit voor Henk niet eenvoudig moet zijn geweest mag duidelijk zijn en men is wat dat betreft bepaald niet over één nacht ijrgegaan. Wat tweewielers betreft blijft Schepens Twee wielers ook in de toekomst vanuit Oisterwijk de zaak met de vele aanbiedingen en ’graag tot uw dienst’! Een extra reden om mee te doen is, dat deze keer de korfbalsport van S.V. Roef! wordt belicht. Deze nu ongeveer 14-jarige afdeling van Roef! heeft zo’n zestigtal (vrouwelijke) leden, verdeeld over zeven teams: 2 seniorenteams (16 jaar en ouder), 2 aspirantenteams (1-13 jaar), 1 pupillen team (8-10 jaar), 1 monoteam (6-7 jaar) en boven dien een recreantenteam voor dames van alle leef tijden vanaf ongeveer 18 jaar. Tijdens de uitzending kunt u met deze sport na der kennismaken, zien hoe het spel wordt ge speeld en wat proeven van de gezellige sfeer in deze levenslustige afdeling. Dat kan natuurlijk ook door eens een kijkje te komen nemen bij een van de wedstrijden. Deze ziet u elke week in dit blad aangekondigd onder het kopje ’S.V. Roef! - Korfbal’. I De showroom in Moergestel blijft echter gehand haafd zodat u steeds op de hoogte kunt blijven van onze aanbiedingen. Wat ook blijft is de oude, vertrouwde service. Mensen die bij Schepens Tweewielers ’n fiets of bromfiets hebben gekocht, of dat in de toekomst doen, kunnen op hen blijven rekenen. Na tele fonisch overleg is het zelfs mogelijk dat de repa raties gratis bij u thuis worden opgehaald en weer thuisgebracht. Nadat eerder al Sky Radio en Radio 10 Gold op het kabelnet werden toegelaten zullen we binnen niet al te lange tijd (de verwachting is nog deze week) af kunnen stemmen op Radio ’Paloma’, Radio ’Fantasy’, Hitradio, Power-FM en de ra diozender van RTL-4. Bij het ter perse gaan van deze editie waren de preciese posities op de FM-band nog niet bekend maar ongetwijfeld zult u die kunnen vinden op de tv-informatiepagina’s van de Energiebedrijven Tilburg (te zien op uren dat de tv-zenders uit de lucht zijn). Het is op doktersadvies geweest dat Henk het wat rustiger aan moet gaan doen. Achteraf bezien is men ervan overtuigd dat door deze beslissing de mogelijkheden voor het bedrijf

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1