Koopavonden voor Kerstmis Van de Rijt Stijlstoffeerderij Oudejaarsconcert 1991 te te te te i S 6 I te te te te te te te Aphrodite Tilburg e.o. solidair met Dubrovnik Wie ben ik? Avondopleidingsschool Drs. M.C. Denissen wenst iedereen fijne Kerstdagen en een voorspoedig 1992! Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ SUPERMARKT DENISSEN Huidverzorgingsinstituut ROOTVEN 38 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243 - 2359 Schoolstraat 5, Moergestel Telefoon 04243- 1474 Help ons dit jaar nog even door tijdig uw vers-bestelling door te geven, zodat wij die optimaal voor u kunnen verzorgen... ECHT VAKMANSCHAP BESTAAT NOG - Praktijkdiploma Boekhouden - M.B.A. - NIMA-A Voor aanvrage studiegids of verdere informatie kunt u schrijven of bellen naar Drs. M.C. Denissen, Raadhuisstraat 18, 5066 AP Moergestel Tel. 04243 - 3550; b.g.g. 04243 - 2142 Wat kunt u van ons verwachten? Op zaterdag 28 december aanstaande houdt muziekvereniging ’Prinses Juliana’ haar traditionele oudejaarsconcert. Het concert begint om 20.00 uur en vindt plaats in ’Den Boogaard’. Na het concert is er gelegenheid tot gezellig dansen op de muziek van de bekende formatie ’Wortel 9’. Met ingang van januari 1992 starten de volgende cursussen: Open tijdens Kerstmarkt zondag 22 december '91 Deze dag 10% korting op al onze kado-artikelen! Waarom actie? Als gevolg vn de vijandelijkheden in Joegoslavië is de historische ha venstad Dubrovnik reeds dagen volledig omsingeld. Alle voor de bevre diging van de elementaire levensbehoeften noodzakelijke middelen zijn uitgeput. Er is een schreeuwend tekort aan voedsel, water en medicijnen. De voorraden raken op. Informatie over de actie Verzoek SparMart H. Tromp Asmi assurantiekantoor Familux huishoudelijke artikelen Wim Willems bloemisterij Ligtvoet Nimco schoenen Jos van Hulten bakkerij Habraken Sport *Chr. Kemps DA-drogist Onderstaande winkels/bedrijven hebben te kennen gegeven open te zijn op 23 december a.s. tot 20.00 uur en op 24 december a.s. tot 17.00 uur. Het merendeel van deze winkels is op normale vrijdagavonden geopend tot 20.00 uur. Aphrodite Schoonheidssalon Supermarkt M. Denissen ETB Frans van Velthoven ’In den Korenmaaier’ Slijterij Poirters Modehuis Stoer Elegant Mode Schepens Tweewielers Groentehal Crisje J. Smits Zn. meubelen PAGINA 5 MMMMt medicamenten (een gedetailleerde lijst is bij het comité SINDS 957~|| Hoog geslaagdenpercentage Met examengarantie Examens in juni en december 1992 Examen Ned. Associatie voor Praktijkexamens »INA4 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 DECEMBER 1991 Er is al weer bijna een jaar voorbij en is het dus J tijd voor het uitluiden van het afgelopen jaar door ■S middel van ons oudejaarsconcert. De repetities daarvoor zijn dan ook al enkele maanden geleden gestart, zodat we goed voorbereid aan het laatst grote werk van 1991 kunnen beginnen. Het concert zal gegeven worden door drie ver schillende muzikale groepen. Ten eerst natuur lijk de harmonie van ’Prinses Juliana’, die het grootste gedeelte van het programma voor haar rekening zal nemen. Daarnaast verzorgt de drumband zoals al jaren gebruikelijk een optre den tijdens dit concert. Tenslotte zullen vier slag- werkleerlingen een mars spelen. Dit stuk werd speciaal voor dit concert gecomponeerd door Dennis Smits, die dan ook voor de nodige grap pige effecten in de mars zorgde. Op het program ma van de harmonie staan onder andere de twee Wie wordt hier vergezeld van z’n Fries ka meraadje? Het meisje met de paardestraat van verle den week was Jo Beerens-van der Zanden, Stokske 4. De foto werd gemaakt in 1949. beroemde marsen ’Einzug der Gladiatoren’ en ’Colonel Bogey’. Maar ook een compilatie van de in het afgelopen jaar zo goed draaiende musical ’Les Miserables’. Verder bestaat het programma- no uit het muziekstuk ’Aztec Theme and Dan ce’, dat vooral gericht is op de slagwerksectie, ’The Eighties’, een verzamelnaam voor de popu lairste popsongs van de jaren tachtig en nog een aantal werken. We kunnen u verzekeren dat die overige werken u net zo aantrekkelijk in de oren zullen klinken als de bovengenoemde. Na afloop van het concert is het nog gezellig nadansen op de muziek van het dansorkest ’Wortel 9’. Dit orkest geniet in Brabant en om streken grote bekendheid en een uitstekende reputatie. Met hun zeer afwisselende muziek zullen we dan de avond afsluiten. U ziet het, het is zeker de moeite waard om naar ons concert te komen luisteren. Daarom kom op zaterdag 28 december aanstaande naar ’Den Boo gaard’. Wees op tijd, want het concert begint al om 20.00 uur. U bent van harte welkom! Lid Nederlandse Vereniging voor Leraren in het Boekhouden en NIH A Daar komt bij dat Dubrovnik thans ook veel vluchtelingen uit de voorsteden en van het plat teland moet opvangen. Naar bewoordingen van de voorzitter van de Raad van Ministers van de Europese Gemeenschap zijn de inwoners en vluchtelingen van Dubrovnik thans ’gijzelaars in eigen stad’ geworden. In Tilburg is een comité van solidariteit met de inwoners van Dubrovnik opgericht. De belang rijkste doelstelling is het verstrekken van infor matie over de situatie in Dubrovnik en het bevor derden van humanitaire hulp aan de 60.000 in woners van die stad en uit de omgeving. Het solidariteitscomité Tilburg-Dubrovnik orga niseert in samenwerking met plaatselijke comi- tees van zaterdag 21 december t/m zaterdag 28 december a.s. een grote inzamelingsactie. Op een groot aantal plaatsen kunnen financiële bij dragen worden afgegeven en worden voedselpak ketten en slaapzakken ingezameld. In de regio nale pers en via de kabelkrant wordt nadere in formatie verstrekt. In Moergestel kan de financiële bijdrage gede poneerd worden in de speciale collectebussen bij RABOBANK en WINKELS. Op 28 decem ber a.s. zal het gemeentehuis van 10.00 tot 16.30 uur geopend zijn voor het in ontvangst nemen van voedselpakketten en slaapzakken. Verder kan iedereen een financiële bijdrage stor ten op gironummer 323583 van Tilburg helpt Dubrovnik, van de ingezamelde gelden worden medicijnen gekocht. Het solidariteitscomité werkt ten behoeve van de inzameling en het transport samen met een groot aantal andere gemeenten zoals Schiedam, Delft, Renkum, Skasterlan, Klagenfurt, Ancona, Pula en diverse hulporganisaties. Voor verdere infor matie kan contact worden opgenomen met Soli dariteitscomité Tilburg-Dubrovnik, Wilhelmina- park 36, 5041 EC Tilburg, telefoon 013-366458. Benodigde hulpgoederen melkpoeder geconserveerd fruit (blik) geconserveerd vlees (blik) geconserveerde groente (blik) waspoeder/shampoo/zeep vruchtensappen (geen glas) kaas gesteriliseerde melk (geen glas) margarine/boter (blik) slaolie (blik) bonen (blik) i kleding luiers schone dekens slaapzakken iJ' verkrijgbaar) j Namens mijn collega van Dubrovnik, Pero Poljanic, I verzoek ik u aan de actie mee te werken en een bijdrage I te doen voor de noodlijdende bevolking van Dubrov- I nik. I Met uw steun en de inzet van het plaatselijke comité zal de actie in Moergestel zeker een succes worden. J.B.S. ter Veer burgemeester. Herstoffering van antieke en klassieke meubelen Uitgebreide collectie speciale stalen Gratis prijsopgave -- Rootven 33 - Moergestel 04243 - 15 08 Pryma

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 5