BROOD CAFE ’DE KLAORE’ EN BANKETBAKKERIJ QU. KOUWENBERG Wij wensen iedereen Prettige Feestdagen en een Gelukkig 1992! O Rabobank. Aangenaam. nieuws Root ven 22, Moergestel, TeL 04243-1961 Raad Welzijn Ouderen Schaatsclub ’de Vennen’- U geniet toch ook tijdens de Kerstdagen van onze overheerlijke taarten? Kerstaktie Scholengemeenschap Durendael 1991 en! Om uw betalingsopdrachten nog dit jaar te verwerken dienen deze vóór 24 DECEMBER a.s. in ons bezit te zijn. Op 31 december is ons kantoor om 12.00 uur De tijd rond Kerst en Nieuwjaar is ook voor onze bank steeds weer een drukke periode. Om piekvorming in de verwerking te voorkomen doet u ons een groot plezier indien u uw opdrachten zelfs ruim voor deze datum kunt inleveren. Hiervoor onze hartelijke dank. °p 24 dec biiu **huil Denk ook eens aan die heerlijke kerststollen en kerstkransen!!! U kunt kiezen uit: hazelnootprogrestaarten christoffels (choc, progrestaarten) mocca-prog restaarten slagroomtaarten (moscovisch) bavaroisetaartjes Rabobank Moergestel Rootven 10, Postbus 11, 5066 ZG Moergestel Tel. 04243-3181 Fax 04243 - 3823 Wij brengen ze graag E - - - op 24 dec. bij u thuis! Ouderen een oproep voor vrijwillig(st)ers om de warme maaltijd bij bejaarden te bezorgen. Dit le- verde slechts één reaktie op. Om de 7 weken, 2 of 3 dagen wordt er een half uurtje van uw vrije tijd in beslag genomen. De onkostenvergoeding bedraagt vanaf 1 januari 1992 4,40 per rit. Be schikt u over een auto en kunt u een beetje vrije tijd voor uw oudere dorpsgenoot vrijmaken, aar zel dan niet om de telefoon te nemen en Irène Loosveld te bellen (2275). We zijn u er zeer ei'- kentelijk voor. Schaatsen op overdekte 400 meter baan I Oproep medewerkers ’Vennentocht’ Clubkampioenschappen op 400 meter baan 20 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 DECEMBER 1991 PAGINA 21 Moergestel, te zorgen dat u het krijgt. Rabobank SI Een paar maanden geleden deed de Raad Welzijn 1992. Aan enaam. Schaatsclub De Vennen." Hoevenseweg 55 5017 AD Tilburg Telefoon 013-424177 04243-1901 De Rabobank wenst u niet alleen het allerbeste voor 1992. We doen ook ons uiterste best om Op vrijdag 20 december aanstaande vindt de jaar lijkse kerstaktie van Durendael plaats. De hele school gaat zich weer één dag inzetten voor een konkreet projekt in een derde-wereld-land. Als doel is dit jaar gekozen voor een kindertehuis in de hoofdstad van Mozambique, Maputo. Mo zambique, een land aan de zuid-oostkust van Af rika, is de laatst jaren met name op het platteland geteisterd door een zware burgeroorlog. Deze heeft het land enorm verarmd en verwoest. Met name de kinderen zijn daarvan het slachtoffer ge worden. Veel kinderen hebben hun ouders ver loren. Ze zijn de verwoeste dorpen ontvlucht, zijn gaan zwerven en in de grote steden terecht gekomen. Marijke Teeuw, een ex-lerares van de M.T.S. in Tilburg, werkt in Maputo. Ze heeft het initiatief genomen om voor deze kinderen iets te doen. Zij wil een kindertehuis gaan bouwen in Maputo, zodat deze kinderen weer een ’thuis’ krijgen. Zij kunnen dan tot rust komen en krij gen ook onderwijs op een school in de buurt waai onder andere de M.T.S. in Tilburg geld voor bij elkaar brengt. Marijke Teeuw heeft natuurlijk geld nodig om haar plannen te verwezenlijken en Durendael wil haar daarbij helpen. Op die ma- nier wil de scholengemeenschap Durendael zwerfkinderen uit een van de armste landen van de wereld weer een toekomstperpektief bieden. Tussen Kerst en Nieuwjaar wil een aantal leden van Schaatsclub ’De Vennen’ recreatief gaan schaatsen op de overdekte 400 meter baan van ijsstadion ’De Uithof in Den Haag. Ieder die al eerder mee is geweest naar deze prachtige ijs baan, kent het bijzondere gevoel van het schaat sen zonder last van tegenwind en regen. Leden die belangstelling hebben om mee te gaan wor den verzocht zich voor 24 december aanstaande aan te melden bij Leo Vaes, Grieteveldeke 33, Moergestel, 04243 - 1872. Zij zullen dan zo spoe- dig mogelijk worden geïnformeerd over de da- I turn en het tijdstip van vertrek. I Vele schaatsliefhebbers in het land zullen weer S hopen op een vorstperiode zoals we die in het sei- I zoen 1990/1991 hebben gehad. Ook de werk- groep toerschaatsen van Schaatsclub ’De Ven- nen’ hoopt dat zij dit jaar voor de tweede keer I ’De Vennentocht’ op het Kolkven zal kunnen or- I ganiseren. De voorbereidingen zijn in elk geval I reeds in volle gang. Voor het slagen van zo’n I tocht zijn echter heel veel medewerkers modig. I Hierbij kan gedacht worden aan mensen die de I deelnamekaarten verkopen, de controlepost be- 1 mannnen, de baan schoon vegen, mee helpen op- I bouwen en afbreken, enzovoorts. De organisatie I wil reeds nu een lijst maken met namen van men- I sen die eventueel bereid zullen zijn een keer een I uurtje mee te helpen, zodat deze mensen bij I eventuele doorgang van ’De Vennentocht’ alleen I nog maar even telefonisch benaderd hoeven te I worden. Iedereen die de schaatssport een warm I hart toedraagt wordt verzocht zich voor deze lijst aan te melden bij Jan van de Wiel (tel. 04243 - I 3505) of Mathieu Bruurs (tel. 04243 - 1888). De- I ze oproep geldt voor zowel leden als niet-leden I van Schaatsclub ’De Vennen’, immersvele B handen maken werk licht Evenals vorig seizoen zullen ook dit seizoen de clubkampioenschappen van Schaatsclub ’De Vennen’ worden georganiseerd op de 400 meter baan van Eindhoven. Samen met nog 3 andere schaatsclubs is deze echte wedstrijdbaan op zon dagavond 8 maart 1992 afgehuurd. De te houden wedstrijden zijn bedoeld voor alle leden vanaf 10 jaar die op noren rijden. De wedstrijden worden verreden in 4 verschillende categorieën: pupillen (wedstrijden over 100 en 300m), junioren (500 en 1500 m), Senioren-B (2 maal 500 m), en Senioren-A (500 en 1500 m). Nadere informatie over ischrijving volgt nog in januari 1992, maarmet de training kan alvast begonnen worden

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 21