I Kadobonnen 75 25 HABRAKEN SP@RT Q GEALAN DECEMBER-AANBIEDING: Van den Meijdenberg Crinckle-nylon trainingspakken Sportschoenen f 10,-enf 25,- BEKENDMAKING Middenstand Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank Kerststol en tulband Roomboter amandelkrans en -staaf Naranja (Jmelet-Sibrienne Slagroomtaart Christoffel/St. Janstaart 91 GEMEENTE MOERGESTEL Truffeltaart S Mokka-crèmetaart S Progrestaart Advocaat schelp Schwarzwalder Kirschtaart Desserttaartje zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel Raadhuisstraat 13, Moergestel, Tel. 04243-2091 Maandagmorgen gesloten! Bakkerij van Hulten en zijn medewerkers wensen u fijne feestdagen en een voorspoedig 1992! BOUWBEDRIJF Kerkstraat 12, Moergestel, Tel. 04243-1268 Julianastraat 33, Diessen, Tel. 04254-2393 vanaf - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. 04243-2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Porl Burj SPORTSPECIAALZAAK Wetl d (le 1< I brengt kunststof in vorm 1 PAGINA 12 'MOEI k 695-1 Kerstbanket van uw Bakker...! Moergestel, 11 december 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, Mr. A.A.M. van Zundert. In de meest de po Bereid met roomboter en rijkelijk gevuld met krenten, rozijnen en zuivere amandelspijs. Kerstbrood 1000 gram; tulband 1300 gram. Bereid met roomboter, zuivere amandelspijs en afgewerkt met oranje snippers, biggareaux en een laagje heldere gelei. Harde wenerbodem met daarop enkele laagjes beslag, gevuld met sinaasappelbavaroise welke bereid is met cointreau. Afgewerkt met afgebrand Italiaans schuim en kerstdecoratie. Ijstaart, ijs bekleed met beslag met frambozengelei opgespoten met Italiaans schuim en daarna afgebrand. Moscovische taart, getrempeerd met cointreau-likeur, gevuld met frambozengelei en slagroom. Afgewerkt met slagroom en kerstdecoratie. Socia: wer maa jeug ondi I* recr ema web pers iRuimt en g k ruin Gemaakt van Duits schuim, gevuld met chocolade-slagroom en afgewerkt met chocolade-slagroom, chocolade schaafsel, walnoten en kerstdecoratie. Kleii kunt bare Grof word nam WEE eikei SPR] Wed maar 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 11 DECEMBER 199. Bakkerij van Hulten Harde wenerbodem met daarop laagjes chocolade-beslag, gevuld met chocolade truffelcrème. Overgoten met ganache en belegd met kerstdecoratie. C? Moscovische taart, getrempeerd met rum-likeur, gevuld met mokka- crème, afgewerkt met een randje gebruneerde amandelen en kerstdecoratie. ff Gemaakt van Duits schuim, gevuld met slagroom en afgewerkt met nougatine, slagroomrozetten en kerstdecoratie. i 4, Schelp van bladerdeeg bezet met grove kristalsuiker, gevuld met advocaat-bavaroise. Dichtgespoten met slagroom en afgewerkt met advocaat en kerstdecoratie. Y Harde wenerbodem met daarop Moscovische laagjes beslag, D getrempeerd met kirschlikeur, en gevuld met chocolade en kirschbavaroise met daarin garnituur van kersen, j* Afgewerkt met chocolade schaafsel en kerstdecoratie. Harde wenerbodem met daarop een passievrucht bavaroise. Afgewerkt met een heldere passievrucht gelei, en kerstdecoratie. Algen, alge -org inte terw gem bezi opei onn priv I repi I exte gezc vooi i best vluc woo Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten hinderwetver gunning te verlenen aan: 1Maatschap Gebr. van de Wouw, Heuvelstraat 28 te Moergestel, voor een rundveehouderij, vleesstie- renmesterij, varkensfok- en mesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Heu velstraat 28 en 34; 2. Maatschap P. en A. Hoeven, Oirschotseweg 9 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Hild 16a; 3. Maatschap P. Swinkels, Zelt 5 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij en kuikenmesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Zelt 5; 4. J.H.C. Burgers, Klein Locht 5 te Moergestel, voor een melkveehouderij, kalver- en stierenmeste- rij, varkensfok- en mesterij en paardenhouderij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Klein Locht 5. Bij deze aanvrage hebben wij besloten een vergunning voor een hondenhoude- rij te weigeren. De vergunningen zijn verleend onder de voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. Voorzover de gevraagde vergunning is geweigerd, is dit gebeurd in het belang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de openbare biblio theek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de be schikking en/of tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden inge diend bij de Voorzitter van genoemde afdeling. GEA Raad 5066 tijdei OPE Kloo Telef

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 12