H ANDER HAAR! Oranje dekkleed polyethyleen r 1.000,- in Sportlife-prijsvraag Winnaars puzzelaktie Ligtvoet Nimco r 100% waterdicht!!! Zou de Goede Sint wel komen? HET PRINCIPE VAN DE ZON, NAGEBOOTST IN DE KAPSALON. w Sunglitz, het revolutionaire haarkleursysteem. ’Pater Moeskroen’ >etefe zondag in ’t Draaiboompje zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel Industrieweg 15, Moergestel, Telefoon 04243 - 3615 Maandag gesloten Maak snel een afspraak bij fijjappErte Schoolstraat 2A, Moergestel, Tel. 04243-3162 Een Sunglitz-behandeling is bij ’t Kapperke in november extra interessant door de korting op de bijbehorende knipbeurt. Want wegens het tienjarig bestaan geldt in november een korting van zomaar 20% op alle knipbehandelingen. i'j st Over het verleden Over de toekomst Doe-Het-Zelf Centrum 5 t 3x4 meter 15.00 4x6 meter 30.00 5x6 meter 38.50 6x8 meter 62.50 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 13 NOVEMBER 1991 PAGINA 11 A 10 et zonlicht maakt uw haar lichter. nte imer- Thea van Dongen, Mispelbos, ontvangt uit handen van de ’Sportlife’-vertegenwoordiger Pieter van Denkt u maar aan het effect van een zonni ge vakantie. Helaas verdwijnt deze lichte kleur weer in de winter. De befaamde haarkunstenaar Farouk Shami vond hier een oplossing voor. Hij bootste de werking van het zonlicht na door natuurlijke pigmenten te nemen. Met deze pigmenten kan hij, net als de zon, uw haar enkele tinten lichter maken, ongeacht of u nu blond, bruin, rood of zwart haar heeft. oeter- -gnjs. o van 29.50 n, St. m; ri- anal- ;den: >st27. Deze nieuwe revolutionaire kleurmethode heet SUNGLITZ Dag. n har splein lijke stoffen bevat, is mogelijk direct na de behandeling uw haar te laten permanenten. NAJAAR? uw gehele haardos met Sunglitz behandelen of slechts enkele plukjes. Net wat u maar wilt. Mas- Balen een hoofdprijs van 1.000,- te besteden bij een van de 100 Intersport-zaken in Nederland, aal7, Thea van Dongen stuurde een wedstrijdformulier in, waarop zij 5 merkjes van de ’Sportlife’- verpakkingen plakte. Na het opsturen ontving zij een gratis cassettebandje met popmuziek. Hierin - zaten 3 sportfragmenten verborgen. Thea ontdekte de 3 fragmenten en won zo de prijs van 1.000,-. (foto Chris van de Bijgaart) Uw kapper kan o o wordt En omdat Sunglitz geen schade na een sloffen bevat, is het zelfs Ieder jaar vragen wij het ons weer af, maar wij kunnen alle kinderen van Moergestel weer ge ruststellen. Want Hij komt... Hij komt... die Goede Sint. Over een dag of tien zal de Goedhei lig man met zijn Spaanse Pieten onze dorpsge- meente weer met een bezoek komen vereren. Zijn traditionele intocht in Moergestel zal zijn op zaterdag 23 november a.s. De voorbereidingen zijn in volle gang, het St. Ni- colaascomité dankt nu reeds de Moergestelse be volking voor hun gulle gaven tijdens de enveloppen aktie. Dank zij u allen kunnen wij uw kinderen weer een fijne onvergetelijke St. Nicolaasmiddag be zorgen. Waar en hoe laat St. Nicolaas zal arrive ren hopen wij de volgende week bekend te maken. Zeker is dat alle kinderen van 2 tot 8 jaar de Sint persoonlijk mogen ontmoeten en een kado van de Sint in ontvangst mogen nemen. Tijdens de intocht door ons dorp, zal hij met mu zikale klanken worden begeleid naar het gemeen tehuis, waar hij door de burgemeester zal worden ontvangen. Ook een kleine groep turnpieten zal hun speelse buitelingen tijdens de intocht laten zien. Op de avond van de 23e november zal in ’Den Boogaard’ om 20.30 uur ’n groots St. Ni- colaasbal plaatsvinden. Daar kunnen de ouderen onder ons dus ook de Sint van dichtbij meema ken, en dat het St. Nicolaasbal ’n gezellige avond is dat hebben ze ons de voorgaande jaren bewe zen. Houd dat gezellige avondje nu reeds vrij...! In feite maakt Sunglitz. uw haar lichter op dezelfde manier als de z.on dat doet Zonder gebruik van schadelijke stof fen, dus ook geen ammonia. Uw haar droogt dus niet uit en niet dor. Integendeel, Sunglitz. behandeling ligt er een diepe natuurlijke gloed over uw haar. Onlangs hield schoenwinkel Ligtvoet Nimco een puzzelaktie onder haar klanten. Afgelopen week end vond de prijsuitreiking daarvan plaats. De twee mountain-bikes werden als eerste prijzen over- landigd aan de gelukkige winnaars Lizette Pontzen uit Berkel-Enschot een Twan Dekkers uit Westel- seers. Er was tot slot nog een troostprijs voor Bart Stoop uit Goirle.(Foto Chris van de Bijgaart) s ko- 27). -Pater Moeskroen staat garant voor een te gekke ris op avond vol verrassingen. Zeven multi-muzikanten )x30 jje van het allereerste begin met bijna eindeloze 5. Tel energje hun vrolijke melodieuze flauwekul de zaal in slingeren. Daar moet je niet te lang bij stil onne- staan. Daar moet je gewoon bij zijn. Opgericht in de strenge herfst van 1985, werkt -Pater Moeskroen al snel aan een gedegen live- reputatie. De pater bewijst zich op festivals als “"TOerol, Theater aan de Werf, Gentse Feesten en wint de publieksprijs van de Grote Prijs van Ne derland. In 1989 brengt Pater Moeskroen een live CD uit. Hein de Kort tekende de hoes. Muziek- krant ’OOR’ betitelt de pater als ’een van de meest spelende bands van Nederland’. Kort daarna zwicht Pater Moeskroen voor een contract van de Belgische platenmaatschappij HKM. Zomer 1991 verblijft Pater Moeskroen met Peter Koelewijn als producer in de studio voor opna mes van de single ’Roodkapje’. Na de zomer befeest de pater alle delen van het land in het kader van de ’Kruistocht voor de Pretpop’. Medio november, precies op het mo ment dat de single ’Roodkapje’ de top tien bin nendringt, wordt de tweede CD van Pater Moes kroen gepresenteerd. De pater staat dan volop in de belangstelling van radio en TV, en het zal nie mand verbazen dat de concertagende overvol raakt. ’t stökske

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 11