KIENEN f25O BERRIE VAN OERS Van de politie GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. I h Machinehandel Frans Becx wordt R Honda Power Equipment Service Centrum Ook bekend met de laatste snufjes op bouwgebied. Een bruisende herfstvakantie in het bezoekerscentrum Oisterwijk Vrijdag 4 oktober Oproep reünie Hoofdprijs: Aanvang 20.00 uur GRATIS LOTERIJ! i met Vogelvereniging Moergestel in Café ,’t Stokske’ bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen en er is ’n extra koffieronde LOODGIETERSBEDRIJF Schaatsclub ’De Vennen’ nieuws MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 OKTOBER 1991 .10 st- k, ie- 3l. zijn inmiddels achterhaald. ui- Frans Becx krijgt de oorkonde aangeboden bij zijn erkenning als Service Centrum. en Moergestel, 3St el, Schaatsclub „De Vennen." 3FI ie lur er- >e- je- Daarom is Frans Becx ook aangesloten op Hon- datel, een intern kommunikatiesysteem voor de gehele Honda organisatie, waarmee bijvoorbeeld on-line zeer snel onderdelen kunnen worden besteld of garantieclaims afgewikkeld. s- te a- tn )e- 00 io- I at- tot :o- jk- Openingstijden Bezoekerscentrum Oisterwijk is in de herfstva kantie dagelijks open van 10.00 tot 17.00 uur. Na de herfstvakantie is het centrum eveneens da gelijks open van 10.00 tot 17.00 uur, echter niet op maandag. Op woensdag 2 oktober vergadering Kommissie Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Mi lieu om 20.00 uur in de raadszaal van het ge meentehuis. De agenda: 1. Opening 2. Vaststelling verslag 3 juli 1991 3. Mededelingen 4. Voortgangskontrole 5. Advisering m.b.t. het instemmen met het ont werp overeenkomst inzake milieu-technische samenwerking 6. Advisering inzake gevoerd vooroverleg be stemmingsplan Reuseldal Herziening IV (uit breiding Camping De Bosfazant) 7. Rondvraag 8. Sluiting. gas waterleiding riolering c.v.-installaties sanitair dakbedekkingen (ook in kunststof) koper-, lood- en zinkwerk mechanische ventilatie onderhoud - reparatie gasapparatuur WERKPLAATS: DEN OUDENHOF 4 CORRESPOND.-ADRES: ZANDSTRAAT 16, MOERGESTEL, TEL. 04243-3531 Voor aanleg, onderhoud en verkoop van: Aan de leden en oud-leden van de KPJ, Jonge Boerenstand en Jonge Boerinnenbond van de af deling Berkel-Enschot-Heukelom. Op vrijdag 18 oktober a.s. willen wij van KPJ Berkel-Enschot-Heukelom een reünie voor alle leden en oud-leden organiseren. Hierbij nodigen wij u en uw partner vanaf 20.30 uur uit in de feesttent die zal staan aan de Laag Heukelomse- weg langs café Mie Pieters in Berkel-Enschot. Als er oud-leden zijn die nog foto’s e.d. in hun be zit hebben graag even contact opnemen met M. Versteijnen, tel. 013-331302. P.S.: Geef dit door aan alle oud-leden die u nog ziet. PAGINA 11 in een restaurant. De dader kwam niet verder dan het forceren van een tochtraampje. Tijdens vakantie-afwezigheid van de bewoners werd in gebroken in een woning aan de Molenak- kerstraat. Vrijwel de gehele woning werd door zocht. Wat er gestolen is is nog niet bekend. De daders kwamen binnen door de achterdeur te for ceren. Vanaf een parkeerplaats aan de Oirschotse- baan werd getracht een Mercedes te ontvreem den. De daders werden vermoedelijk gestoord en namen alleen de gril en de richtingaanwijzers mee. Op uiteenlopende plaatsen werden nog twee tas sen, een portemonnaie en een schrikdraadappa- raat gestolen. Op 28 september werd openbare schennis der eerbaarheid gepleegd tegenover twee jeugdige kinderen in de Krijtenbogtstraat te Moergestel. De onbekende dader was 30 a 40 jaar oud en had bruin haar. Hij droeg een rose met zwart trai- ningsjack. Mocht u hem zien dan ontvangen wij graag een telefoontje van u. Er werden 16 aanrijdingen gemeld, waarvan 4 in Moergestel. Bij een aanrijding op de kruising van de Terburghtweg en de Taxandrialaan werd een zonder helm rijdende bromfietser zodanig ge wond dat hij per ambulance naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Twee personen wer den licht gewond. In de nacht van 27 september vloog de bestuur der van een personenauto op het Rootven te Moergestel links van de weg af en torpedeerde drie geparkeerde auto’s. Ook de gevel van een huis werd beschadigd. De bestuurder verklaar de in slaap gevallen te zijn. Bij controle bleek bo vendien dat hij te veel gedronken had. Twee autobestuurders reden door na een aanrij ding te hebben veroorzaakt. Beide bestuurders Wederom werden twee vuurwapens inbeslag- genomen op een camping in Oisterwijk. Ditmaal betrof het een gasdrukalarmpistool en een alarm revolver. Tegen de eigenaar, een 45-jarige man die reeds geruime tijd op de camping verbleef, wordt proces-verbaal opgemaakt. Twee dames, afkomstig uit Best en Tilburg, wer den aangehouden wegens diefstal van kleding uit een winkel in de Dorpsstraat. Terwijl een van hen de winkelier aan de praat hield ging de an der er met een kledingstuk vandoor. Na het ver trek van de dames ontdekte de eigenaar de diefstal. Hij ging het tweetal achterna en wist de dievegge, op het moment dat ze uit een andere winkel kwam, aan te houden. Met medewerking van de parkeercontroleurs werd zij naar het po litiebureau overgebracht. Even later werd ook de handlangster, die intussen rondjes reed met haar Mercedes, aangehouden. Beiden waren geen on bekenden van de politie. Ook in een winkel in de passage werden twee dames door een attente ver koopster betrapt bij een poging tot diefstal van een blouse. Zij probeerden de buit in een bood schappentas te verstoppen. Nadat zij op verzoek van de verkoopster de blouse hadden teruggege ven vertrokken zij en zijn nadien niet meer ge zien. Een van hen was ongeveer 35 jaar, had lang blond krullend haar en droeg een fel oranjekleu rige halflange jas. De ander was iets ouder en had kort blond haar. Winkeliers, pas op uw tellen (kleding). Op 23 september werd ingebroken in een be drijf aan de BeneluxstraatDe buit bestond uit gereedschap en een lasapparaat. In Moergestel vond een poging tot inbraak plaats Frans Becx vormt één van de negen Service Cen- ra, die deel uitmaakt van een landelijk overkoe pelende service-organisatie voor alle Power Equipment produkten. Konkreet houdt dit in, lat elke gebruiker van elk van deze produkten bij Frans Becx terecht kan voor onderhoud en repa- atie, ongeacht de toepassing van het produkt, de plaats aankoop of de verdere herkomst. Met na- ne voor de industriële gebruiker is dat een be- angrijke verbetering van de klantgerichte onder- teuning vanuit de Honda-organisatie. Frans lecx heeft hiervoor een deel van zijn werkplaats peciaal ingericht en beschikt over gespeciali seerd, voor deze taak opgeleid personeel, herken baar aan Honda Power Equipment werkkleding. Uiteraard gebruikt Frans Becx voor deze dien sten uitsluitend originele Honda onderdelen, waarvan een heel ruim assortiment steeds in het eigen magazijn aanwezig is. Automatisering speelt ook in deze bedrijfstak een voorname rol. Op donderdag 3 oktober vergading Kommissie Financiën en Openbare Werken om 19.30 uur in het gemeentehuis. Honda Power Equipment dealer Machinehandel Frans Becx is door Honda Nederland B.V. te Rid derkerk aangesteld als Service Centrum in Nederland. Binnen dit deel van het Honda leveringspro gramma vallen onder meer generatoren, stationaire motoren, gazonmaaiers, tweewielige trekkers, waterpompen en buitenboordmotoren. Voor diverse van deze produkten is Honda marktleider. Op 15 en 18 oktober zijn kinderen extra welkom op het bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuur monumenten. De middag begint om 14.00 uur met een verhaal, maar waarover blijft natuurlijk een verrassing. Daarna kunnen de kinderen gaan knutselen, bv. kabouters maken of spinnetjes en poppetjes van eikels, schilderijen maken van zaadjes etc. De middag duurt tot ongeveer 16.30 uur. Wie zin heeft om mee te doen, kan zich opgeven bij het bezoekerscentrum voor één van de twee middagen. Op woensdag 16 oktober is er ’s middags vanaf 14.00 uur een ’stenenspreekuur’ in het bezoekerscentrum Oisterwijk. Wat is dat nou weer? Dat is het moment om meer te weten te komen over die steen die je al lang thuis hebt Eg gen maar waarover je meer wilt weten. Of dat ding, waarvan je niet goed weet wat het precies is maar wel eens een fossiel of een handbijl zou kunnen zijn. Mevrouw De Cort (een stenen-specialist) is dan aanwezig in het bezoekerscentrum tussen 14.00 en 17.00 uur om er meer over te vertellen. Mocht je niets dergelijks in huis hebben, dan ben je toch welkom want mevrouw De Cort heeft zelf een zeer mooie verzameling stenen die ze in het bezoekerscentrum tentoonstelt. Deze middag is voor jong en oud, dus iedereen is van harte welkom! In het bezoekerscentrum Oisterwijk is bovendien een mooie tentoonstelling over de muskusrat. Deze tentoonstelling laat duidelijk alle facetten van het leven van de muskusrat zien. Om nog meer te weten te komen over dit dier biedt Na tuurmonumenten de mogelijkheid om een diale- zing te volgen in ons bezoekerscentrum. Deze dialezing vindt plaats op 16 oktober om 20.00 uur en wordt verzorgd door de heren Adri- aansen en Simons. Beide heren zijn erkend mus kusrattenbestrijders en in dienst van de provin cie Noord-Brabant. Kaartjes E.K. schaatsen Op 17, 18 en 19 januari 1992 worden in Heeren- veen de Europese Kampioenschappen schaatsen voor dames en heren gehouden. Leden van bij de K.N.S.B. aangesloten schaats- clubs krijgen voorrang bij de verkoop van de toe gangskaarten voor deze kampioenschappen. De prijzen van deze kaarten bedragen per wedstrijddag 50,— voor een zitplaats en 25,— voor een staanplaats. Leden die kaarten willen bestellen dienen dit schriftelijk voor zondag 6 oktober a.s. te doen bij secretaris John Schepens, D’n Duyp 9, 5066 GA Moergestel. Op het bestelbriefje moeten de volgende gege vens worden vermeld: - naam, adres, telefoonnummer van de besteller; - wedstrijdag(en) waarvoor kaarten worden besteld (17, 18 of 19 januari); - aantal kaarten; - zit- of staanplaatsen. Betaling hoeft pas plaats te vinden na de defini tieve toewijzing van de kaarten (eind oktober). Schaatsruilbeurs in Tilburg Tijdens de open dag op 6 oktober in de Pellikaan- hal te Tilburg wordt er van 10.00 tot 12.00 uur een schaatsruilbeurs gehouden. De toegang is gratis. Toerfietsen In verband met de wintertijd is het toerfietsen verplaatst van de dinsdagavond naar de zaterdag middag. Vanaf zaterdag 5 oktober zal er elke week om 14.00 uur gestart worden op het St. Jansplein te Moergestel. Voor eventuele nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met Leo Vaes (tel. 04243-1872). De agenda: 1Inhoudelijke behandeling verslag vorige ver gadering 2. Voortgang naar aanleiding van verslag vorige vergadering 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Mededelingen inzake Wegbeheer 1991 5. Privatisering Audacia en Roef! 6. Financieel techniscche behandeling begroting 1992 7. Rondvraag 8. Sluiting.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 11