Stoer en Elegant in andere handen slechts cent! S9 Kodak CHRIS VAN DE BIJGAART FOTOGRAFIE 1H.S.V. De Rietvoorn 60 jaar Een haarscherpe diaprint kost bij ons deze maand Wie ben ik? Rootven 26, Moergestel, Telefoon 04243-1421 Kodalux Foto's Nederlandse ver. voor Slechthorenden afd. Tilburg en omstreken Buurtvereniging De Heivelden "omroep brabarvt ik Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... Boek over 75 jaar _’Ons Middelbaar Onderwijs’ bij Omroep Brabant Alleen bij: F~Vx ■r.”' MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1991 PAGINA 7 IA 6 I De Projector kan weer 6 postbus 108 - 5600 ac eindhoven Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. De Nederlandse Vereniging Voor Slechthoren den Afdeling Tilburg en Omstreken komt bijeen op: Donderdag 19 september a.s. om 20.00 uur. Op deze eerste avondbijeenkomst na de vakan tie zal door mw. Lydia van Gun een lezing wor den gegeven over ’Totale Communicatie’. Ieder een is van harte welkom zowel leden als niet- leden. Er wordt gebruik gemaakt van de overhead-projector en de ringleiding. Wilt u iets meer weten of zelfs lid worden van on ze afdeling, dan kunt u contact opnemen bij een der aanwezige bestuursleden. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2, Tilburg. Voor nadere inlichtingen: de heer A. van Boxtel, tel. 04117-2304 of de heer D. Smits, tel. 04242-17447 (na 18.00 uur). 6.00 uur receptie in haar clubhuis Café ’De Klaore’. Verdere aktiviteiten zijn op deze dag o.a. ’n ubileumconcours op de Zandput die afgelopen zaterdag officieel in (her)gebruik werd genomen. )p zondag 15 september tenslotte vindt de jubileumviering plaats voor de junioren-leden met om (foto Chris van de Bijgaart) Op zaterdag 14 september 1991 organiseert buurtvereniging De Heivelden een aantal activi teiten. Om 12.00 uur wordt begonnen met de trimloop voor de kinderen uit de buurt. Vanaf 14.00 uur wordt door 6 teams, op het mo lenveldje, gestreden om de prijzen tijdens het volleybaltoernooi. Ook vanaf 14.00 uur kunnen de kinderen zich sportief bezighouden tijdens de sport- en spelmiddag. Om 21.00 uur wordt een aanvang gemaakt met de, zeker ook dit jaar weer gezellige, feestavond. Dus leden, tot zaterdag 14 september. 5 In het wekelijkse achtergrondprogramma E- Straat 244 op donderdagmiddag 12 september 1 rond 17.30 uur zal Omroep Brabant uitgebreid I aandacht besteden aan het 75-jarige bestaan van I de Vereniging OMO in Tilburg. De Vereniging Ons Middelbaan Onderwijs is met zo’n 50.000 I leerlingen en 4.000 docenten het grootste school- bestuur van Nederland. In Midden-Brabant zijn onder meer MAVO ’t - Ruiven in Berkel-Enschot, het Dr. Schaepman- college in Dongen, College de Naulande in Dru- nen, het Mill-Hill College in Goirle, de Oister- wijkse scholengemeenschap Durendael, het St. Odulphuslyceum en het Cobbenhagencollege /^j beiden in Tilburg en het Mollercollege in Waal- ImI aangesloten bij de vereniging. In het programma is de heer Hoogbergen uit Deurne te horen. Deze is 24 jaar rector geweest van het Peellandcollege in Deurne en heeft het OMO-jubileumboek ’Van geestdrift en bevlo genheid’ geschreven. Voor de heer Hoogbergen is het jubüeumboek ook een proefschrift waarop hij vrijdag 13 september hoopt te promoveren aan de Katholieke Universiteit Brabant in Til burg. Promotor daarbij is professor Van den Ee- renbeemt, de bekende Brabantse historicus. Het boek over 75 jaar OMO is geen kritiekloze, jubelende geschiedschrijving geworden. De ont wikkelingen in de Rooms Katholieke Kerk lopen als een rode draad door de geschiedenis van de vereniging. In het Omroep Brabant-achtergrond- programma E-Straat 244 zal de heer Hoogbergen onder meer vertellen waarom hij zijn boek de naam ’Van geestdrift en bevlogenheid’ heeft gegeven. (Omroep Brabant, donderdag 12 september, 17.30 uur.) Lea van de Ven is de nieuwe eigenaresse van Stoer en Elegant Mode aan de Raadhuisstraat. Onlangs nam zij deze modezaak over van Anita van den Aker die vanwege zakelijke aktiviteiten van haar man J naar elders gaat verhuizen. Lea van de Ven (woonachtig te Middelbeers) heropende vorige week dinsdagavond en vele vrien den, collega’s en bekenden kwamen ’n kijkje nemen in de Raadhuisstraat. Lea was al ’n paar jaar- tjes werkzaam bij Stoer en Elegant Mode en vele klanten kendenhaar dus ook al. We wensen deze jonge onderneemster veel sukses toe in Moergestel! (foto Chris van de Bijgaart) Met de strik in het haar poseert deze jonge dame voor de schoolfotograaf... Wie is het? Vorige week zagen we, met de handen op de let bestuur van H.S.V. ’De Rietvoorn’, dat zijn 60-jarig bestaan viert, houdt a.s. zaterdag vanaf 6 00 lint" rarontm in knar r'luRTtuo C''nfa ’TAzi ubileumconcours op de Zandput die afgelopen 167* M uur n Jubileumconcours op het Blekven.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 7