Personeel gevraagd Pluk(st)ers (part-time) 3 ng! Champignonkwekerij Op 't Hoog Giel na 32 Jaar PTT in de VUT... Physique uitgebreid en heropend I I I )0 KPJ-Moergestel organiseert op 14 en 15 september het 8e Touwtrekweekend OOK AANHANGER- VERHUUR CLEANING Uitslag Vakantie wedstrijd Hansaplast Zondag 8 september vlooienmarkt r HG t Moergestel Bellen liefst tussen 18.30-21.00; tel. 04243-1608 •Istraal terdag BREDA 04243-2836/2710 Prinses Irenestraat 115066 BD Moergestel Artikelen die deze week niet werden geplaatst zijn doorgeschoven naar volgende week! 1... 6 pers, ■ck, tel. Bibliotheeknieuws voor kinderen Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ a.s. Zondag wordt in ’Den Boogaard’ de jaarlijkse vlooienmarkt gehou den. Al vroeg in de ochtend kunt u de markt bezoeken namelijk vanaf 9.00 uur. De markt is om 16.00 uur afgelopen. Bibliotheeknieuws voor kinderen /fitness 1-2383 'MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1991 PAGINA 5 M2- 414 i is! De vakantiewedstrijd van Hansaplast is gewon nen door Marijke Lemmens, De Stappert 89. Van harte proficiat! De prijs kan worden afgehaald bij Drogisterij C. Kemps. Tevens feliciteren wij Mej. Inge van Gisbergen, Griete Veldeke 8 en Mevr. H. Denissen, De Stappert 8. Zij wonnen met hun slagzin in de Pi co Print Paradefolder resp. een fotoalbum t.w.v. 22,95 en een Haking Vision camera t.w.v. 89,-. Ja, het is weer zover. KPJ-Moergestel organiseert alweer hun 8e Touwtrekweekend en wel op za terdag 14 en zondag 15 september. Het evenement vindt plaats op het terrein gele gen aan de Heuvelstraat 16 te Moergestel. Het Touwtrekweekend is met de jaren uitgegroeid tot een ver in de regio bekend evenement. Aan het touwtrektoernooi op zondag 15 september ne men ongeveer 50 teams deel om eikaars krachten te meten. De teams zijn onderverdeeld in ver schillende klassen. Opgave hiervoor is mogelijk tot zondag 8 september. Een touwtrekteam bestaat uit 8 trekkers(sters) en een coach. De teams kunnen worden samengesteld uit familie, vrienden, verenigingen, enz. Naast het touwtrek toernooi is er ook op muzikaal gebied van alles te beleven. Het programma is als volgt: Op zaterdag 14 september wordt de muziek verzorgd door het regionaal populaire Top-40 or kest ’The Right Connection’ en een optreden van Nederlands beste popartiest ’RENE FROGER’. Aanvang 20.00 uur. Op zondag 15 september het touwtrektoernooi, waarbij er na de prijsuitreiking een optreden plaatsvindt van de carnavaleske ’Arie Ribbens’. Aanvang wedstrijden 12.00 uur. Prijsuitreiking 17.00 uur. Tevens worden beide dagen bijgestaan door ’Radio Fantasy FM’. Kortom er is genoeg te be leven aan de Heuvelstraat 16 te Moergestel op 14 en 15 september. Wij wensen iedereen een sportief en muzikaal weekend toe en hopen dat velen hiervan getuigen zullen zijn. Voor informatie en/of opgave tel.nr. 04243-2817 1475, 1467. Tot ziens. Met een Open Dag presenteerde Sport- en Gezondheidscentrum ’Physique’ zich afgelopen zondag in haar verbouwde en opnieuw ingerichte sportschool aan de Postelstraat. Door de zaal in tweeën te delen en tevens onder te verdelen in twee etages heeft Jaap de Groot nu de beschikking over ’n extra bovenverdieping. Hierin bevindt zich de afdeling fitness. Tevens presenteerde men tijdens de Open Dag ’n aantal nieuwe cursussen en konden belangstellenden kennismaken met en informatie krijgen over die nieuwe cursussen. Met de nieuwe ruimte zijn Jaap en Mieke de Groot uitermate te vreden en hebben zij weer wat meer mogelijkheden voor de toekomst.(foto’s Chris van de Bijgaart) Knip-o-theek in de Openbare bibliotheek Met ingang van het nieuwe schooljaar is er een knip-o-theek in de bieb. Hierin kun je knipsels en plaatjes vinden over allerlei onderwerpen, zo als motoren, dieren, andere landen, techniek etc. Heb je bijvoorbeeld een schoolopdracht over ’de boerderij’, dan kun je in de knip-o-theek zoeken of er iets voor je bij zit. Heb je iets gevonden, dan mag je het mee naar huis nemen en bij je op dracht plakken. Kom maar eens kijken als je iets nodig hebt! Tot ziens in de bibliotheek. Het afgelopen jaar hebben we vaak een oproep geplaatst voor het inzamelen van vlooien- marktspullen. U gaf hieraan altijd goed gehoor en daarom zijn we weer in staat de Moergestelse vlooienmarkt te organiseren. Hoe komt de vlooienmarkt nu eigenlijk tot stand? Laten we een radio als voorbeeld nemen. U belt één van de bekende telefoonnummers en maakt een afspraak voor het ophalen van uw radio. De betreffende persoon regelt dan dat uw radio vol gens de gemaakte afspraak opgehaald wordt. De radio gaat dan naar de opslagplaats gelegen aan de Oirschotseweg 41 bij de familie Antonis. Al daar wordt de radio nagekeken en eventueel ge repareerd indien mogelijk. Als de radio klaar is wordt hij systematisch opgeslagen. Hij blijft dan gedurende de rest van het jaar opgeslagen tot de zaterdag voordat de vlooienmarkt plaatsvindt. haal voorleest. Dit is te beluisteren in het jeugd programma ’De Boekenboom’, iedere zaterdag tussen 9.30-10.00 uur. Vervolgens is het tot 16 september nog in diverse actualiteitenprogram ma’s te beluisteren. Lees... het verhaal van Jacques Vriens zelf nog eens door. Dit kun je doen door in de bibliotheek tot 16 september het deelnameformulier op te halen. En schrijf! zelf een vervolg op het verhaal van Jacques Vriens. Lever dit voor 18 september in bij de bi bliotheek. De prijsuitreiking is op zondag 13 ok tober. Omroep Brabant maakt dan tussen 12.00 en 14.00 uur een verhalenwedstrijd-radio- programma. Misschien komt jouw verhaal wel op de radio! Dus... doe mee! Luister... lees... en schrijf! Luister... lees... en schrijf! Provinciale verhalenwedstrijd kinderboeken week 1991 Ben je tussen de 8 en 12 jaar oud en hou je van lezen en schrijven? Doe dan mee aan de provin ciale verhalenwedstrijd, die georganiseerd wordt door Omroep Brabant, i.s.m. de bibliotheken en bibliobussen van Noord-Brabant. De wedstrijd heeft te maken met het thema van de kinderboekenweek, ’Huizen in boeken’. Rond dit thema schreef kinderboekenschrijver Jacques Vriens een kort verhaal met een open einde, waarop jij een vervolg mag schrijven! Hoe kun je meedoen? Luister. naar Omroep Brabant als Jacques Vriens zijn ver- Die betreffende zaterdag (dit jaar dus 7 septem ber) worden alle spullen van de opslagplaats naar ’Den Boogaard’ verhuisd. In ’Den Boogaard’ worden de spullen inclusief de radio in de ver schillende kramen opgesteld. Dit verhuizen en opstellen is een zeer intensief karwei en neemt dan ook de gehele zaterdag van een flink aantal leden in beslag. Op zondag gaat de markt open en komen de bezoekers de spullen bekijken en natuurlijk kopen. Het geld dat we voor uw radio krijgen komt ten goede van de verenigingskas. Aan het eind van de dag wordt alles opgeruimd en schoongemaakt. Zo ziet u dat er nogal wat or ganisatie aan vooraf gaat voordat de vlooienmarkt de voor u bekende gestalte heeft gekregen. Ech ter zonder uw medewerking kunnen wij geen markt organiseren en wij danken u daarvoor dan ook hartelijk en hopen het volgend jaar weer van die medewerking gebruik te kunnen maken. mp. t ichout-Met het afscheid van Giel de Kort als postbode verdwijnt weer een vertrouwd gezicht uit ons dage- >00,—lijkse dorpsleven. Ruim 32 jaar heeft hij ons dagelijks van post voorzien. Op dinsdag 27 augustus ;1. werd hij thuis aan de Heiligenboom 9 afgehaald en naar het postkantoor aan het Rootven gebracht. Hier werd hij door de direktie en collega’s op gepaste wijze in de bloemetjes gezet tijdens een gezel lig samenzijn. (foto Chris van de Bijgaart) Dit keer een ogenschijnlijk brutaal kijkend jongetje voor de fotograaf... Wie is het? Vorige week zagen we, al was het dan mis schien niet zo duidelijk, Cees Denissen die woont aan de Tilburgseweg 41. ■4A 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 5