1.19 Slagerij Ketelaars BV 1.15 2.75 5TIJL*- MEUBELEN Interieur adviezen Woon-accessoires f Jongerenkoor y Moergestel De Zonnebloem start grote ledenwerfaktie in Moergestel 4: Kent u de ambachtelijke slager al? Bevernieuws Geslaagd Kruisvereniging Moergestel i Geslaagd JAN MICHIELS 1 COMPLETE WONINGINRICHTER 91 e ij j tie en Shoarmavlees Leverkaas Worstebrood j qq Ronder rookvlees 100gram De Zonnebloem gaat tussen 4 en 10 september op grote schaal leden wer- ven in Moergestel. Alle inwoners krijgen op woensdag 4 september een brief in de bus waarin informatie wordt gegeven over het werk van de Zonnebloem en waarin gevraagd wordt lid te worden van deze vereniging van vrijwilligers. Malse bief lappen 2 yQ Een mooie slaapkamer in eiken, wit, grijs, enz. Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 ÏÜh u7|. 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1991 INA2 PAGINA 3 de Beverleiding. ten f 100 gram Een stijlvol interieur vraagt om sfeervolle accenten: verlichting, accessoires en kleinmeubelen maken het wonen echt compleet. Victor Boeren biedt u daarin de juiste keuze. 100 gram Doe mee en sluit u aan bij de Zonnebloem... als lid of vrijwilliger. Voor meer informatie kunt u terecht bij de kon- taktpersonen: dhr. J. Wolfs (voorz.), tel. 2380; mw. J. Beerens (secr.), tel. 2376; mw. C. v.d. Loo (medew.), tel. 1492. I Woningtextiel Vanaf 1 september repeteren we op dinsdag avond van 19.00-20.30 uur in het Parochiecen trum aan het St. Jansplein. Volgende week meer informatie over het uitstapje op 14 september. Nu is er natuurlijk geen man 'overboord als u ons nog met kent, maar toch kan het goed van pas komen. De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager maar een sterk gespeciali- seerde;“^ Bij onsi koper! tegerg Als l I nog] lijk tl Al i.'l get® vleeswaren-asSc! zien \Het is echt de moeite waard! die het werk doen en mee helpen de vereniging uit te bouwen, zodat ze de toekomst zonnig te gemoet kan zien. We maken hierbij van de gelegenheid gebruik om mensen die al lid zijn te bedanken voor hun steun. En niet te vergeten de vrijwilligers, voor hun inzet en enthousiasme. Bisschop Zwijsensfraaf 72 Tilburg Tel. 013-421666 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. zien in Moergestel. Het meest kenmerkende van de Zonnebloem is het bezoeken van langdurig zieken, gehandicap ten en hulpbehoevende ouderen. Maar omdat het bezoekwerk in Moergestel van oudsher door de parochie wordt gedaan, richt de Zonnebloem zich in eerste instantie op het organiseren van ak- tiviteiten, zoals een dagboottocht, een ontspan- ningsmiddag, een vakantieweek, de sinterklaas- aktie ’Zon in de schoorsteen’, een winkeloch- tend, een bustocht en wat dies meer zij. Evenals de parochie een andere organisatie probeert de Zonnebloem mensen, die dreigen te vereenza men, weer te betrekken bij de samenleving en hen te laten voelen dat ze er wel degelijk bij ho ren. Omdat al deze aktiviteiten en het in stand hou den van de vereniging veel geld kost, heeft de Zonnebloem financieel ondersteunende leden nodig... zoveel mogelijk. Maar ook vrijwilligers Met een jaarlijkse bijdrage van f 12,50 on dersteunt een lid financieel het werk van de Zon nebloem in het land, de provincie, de regio, de stad en het dorp... dus ook in Moergestel, waar de Zonnebloem bijna een jaar geleden een afde ling heeft opgericht. Maandag en dinsdag 9 en 10 september komen de medewerkers van de Zon nebloem om een reaktie vragen. Natuurlijk ho pen zij dat de aanmeldingskaart voor het lidmaat schap, die bij de brief is ingesloten, ingevuld klaar ligt, zodat zij de huis-aan-huis aktie vlot kunnen afwerken. Aan de ledenwerfaktie gaat een grote reclame campagne vooraf. In Moergestel zullen veel vlaggen en affiches worden opgehangen om de inwoners er op attent te maken dat de aktie be gonnen is. Ook zal er veel aan publiciteit wor den gedaan door het plaatsen van een persbe richt in de bekende huis-aan-huis kranten. De Zonnebloem laat zich de komende dagen goed Onze dorpsgenoot Dion Smits, Eysenbrand 3, heeft op woensdag 28 augustus zijn ingenieurs diploma behaald aan de Fakulteit der Technische Natuurkunde van de Technische Universiteit te Eindhoven. Graag willen we hem daarmee van harte felicite ren. Cursus ’Beter omgaan met geheugen’ Wegens omstandigheden begint de cursus ’Beter omgaan met geheugen’ niet op 2 sept. maar op maandag 16 sept., aan vang 19 uur. De duur van deze cursus is 8 lessen, steeds op maandagavond in het kruisgebouw. De eigen bijdrage is 15,— bij aanvang van de cursus te voldoen. Opgave zo spoedig mogelijk bij mw. v. Dijk, Past. v. Doornstr. 10, tel. 1251 of bij mw. J. Beerens, Stokske 4, tel. 2376. Twee jaar geleden meldden wij u dat onze dorps genoot Jeroen Rens was geslaagd aan de Hogere Agrarische School in Den Bosch. Nu kunnen wij hem feliciteren met het behalen van zijn ingenieurstitel aan de Landbouw Uni versiteit te Wageningen op 30-8-1991 als le vensmiddelentechnoloog chemische richting. Begin september gaat Jeroen werken bij Mars, Veghel, afd. Research Development. Wij wensen hem veel sukses in zijn loopbaan. Na een leuke, lange en warme vakantie zullen alle vriendjes van de Bevers op 7 september de deu ren van Huize Hotsjitonia weer openen. Zij zullen dit Scoutingjaar openen met een paar leuke verrassingen. Eén verrassing willen we al vast verklappen. Op 13 september zullen we al lemaal een nachtje blijven slapen in Huize Hots jitonia. Alle Bevers zullen hiervan nog persoon lijk een uitnodiging krijgen. Begin oktober zullen onze oudste Bevers over vliegen naar de Esta’s (de vroegere Kabouters, Welpen). Hierdoor komen er enkele plaatsen vrij voor nieuwe Bevers. Dus ben je 5, 6 of 7 jaar, vraag dan aan je ouders of je eens een kijkje mag gaan nemen in Huize Hotsjitonia. Het huis is geopend op zaterdag tussen 11.00 en 12.30 uur. Als je wilt komen of je wilt wat meer weten over de Bevers kun je bellen naar Monique 2644 of Suzanne 2339. Groetjes en tot ziens, Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 OP f-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3