Parochiecentrum geopend A-* I 3 Gastouderopvang stichting Humanitas if ■ÉL*» 1 Met het overbrengen van de ikoon van St. Jan de Doper en het hijsen van de nieuwe parochievlag werd afgelopen zaterdag onder grote belangstel ling het parochiecentrum aan het St. Jansplein officieel geopend. 1 I i L n F' »1 a *1 IA 6 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1991 PAGINA 7 n VW Jat ast jik, itis Vol goede moed gaan de kinderen binnenkort het nieuwe schooljaar tegemoet. Wij zoeken nog voor een aantal kinderen een gastgezin voor na de schooltijden. Het prachtige gebouw is in al haar facetten een aanwinst voor de parochie. Liefst vier ruimte ver trekken kent het gebouw verdeeld over twee ver diepingen. Op de begane grond bevindt zich ’n ruime ont- moetingszaal waar o.a. de koren zullen kunnen repeteren. Naast ’n ruime vergaderruimte vindt men er ook nog de keuken. Op de eerste verdie ping zijn dan ook nog eens twee vergaderruimtes. Met het gebouw (dat ruim 350.000 gulden heeft gekost) is het parochiebestuur, terecht, zeer in haar nopjes. De benodigde gelden kwamen o.a. vrij door de verkoop van ’Den Boogaard’ en het huis van Martina Rijnen, eveneens aan het St. Jansplein. Het parochiebestuur was al lang op zoek naar ’n oplossing voor het probleem dat alle parochiële werkgroepen bij bijeenkomsten hun heil elders en verspreid over het hele dorp moesten zoeken. Nu het centrum gereed is kunnen alle werkzaam- Ook voor de kleinere kinderen kunnen wij nog gastouders inschrijven. Mocht het zo zijn dat u belangstelling hebt, bel dan gerust voor meer informatie naar het kinder centrum van Humanitas. Ook de mensen die oppas zoeken voor hun kin deren kunnen bij ons terecht. Door middel van een zorgvuldige selectie probe ren wij een passend gastgezin te zoeken voor uw kinderen. Meer informatie kunt u krijgen bij het kindercen trum Okido, Hoogstraat 24, 5061 EV Oisterwijk, tel. 04242-86452, tel. spreekuur op maandag en donderdagmorgen van 9.00 uur tot 11.00 uur. heden plaatsvinden vanuit het parochiecentrum. De belangstelling voor de opening op zaterdag avond was enorm groot. Na een plechtige Eucha ristieviering, waaraan de drie gildes meewerkten, werd de ikoon van St. Jan de Doper naar het pa rochiecentrum overgebracht waarna de parochie vlag met daarop het nieuwe logo werd gehesen. Onder de belangstellenden troffen we o.a. ook nog Piet Berkers (voormalig kapelaan in onze pa rochie) en Rinus Hart. Ook de harmonie droeg haar muzikale steentje bij. Zondagmorgen was het de beurt aan de jeugd. Na de gezinsviering gaf Drumfanfare ’Moer gestel’ een show op het terrein naast de kerk en was het centrum wederom opengesteld voor be langstellenden die er ook nu weer met velen ge bruik van maakten. Op bijgaande foto’s een overzicht van de aktivi- teiten van zaterdagavond. c- hier

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 7