9.75 140 UITVEPkO°P Vo^«^°rw/0E 1 Slagerij Ketelaars BV Het Boszicht (wibra) kamp 275 5TIJIV MEUBELEN Interieur adviezen Woon-aceessoires \\Voningtexticl Schepens Tweewielers Vanwege de vakantie kunnen door ons in de periode van 29 juli t/m 24 augustus geen boodschappen worden thuisbezorgd. Zomerprogramma ’Den Boogaard’ Schepens Tweewielers wenst iedereen een prettige vakantie!!! de blijvend lage prijzenmarkt Kent u de ambachtelijke slager al? i Wij wensen u een prettige vakantie! Rootven 38 Moergestel Tel. 04243 - 2359 Wij blijven echter GEOPEND, zodat ook tijdens de vakantie op onze vertrouwde service gerekend kan worden. Kortin9e° Worstebrood j Ronder rookvlees 100gram Malse runder lappen 500 gram Heerlijke gekruide braadworst /I (1(1 Ontbijtspek I A2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 JUL11991 PAGINA 3 tó- rg f Z699. Bijvoorbeeld om de school- of werkfiets eens goed te laten nazien of voor het kopen van een nieuwe fiets!!! Kleur bepaalt de juiste toon in een sfeervol interieur. Victor Boeren weet stijlvolle meubelen te combineren met het juiste gordijn en de juiste vloerbedekking. Vraag hem eens om een vrijblijvend advies. r in- van uur Het >on- :pa- ken- het PRYMA Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachteh|ke slager is niet zomaar een slager maar een sterk gespeciali seerde slager! Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt. Als u de ambachtelijke slager nog niet kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te zien. \Het is echt de moeite waard' Wij hebben al een merkfiets (de Rivel Nevada) met trommelremmen 3 versnellingen RVS velgen veiligheidsslot en nog veel meer extra’s voor de vakantievriendelijke prijs van Oisterwijkseweg 19, Moergestel, Telefoon 04243 -1282 Kerkstraat 21Oisterwijk, Telefoon 04242 -17326 De zaak met de vele aanbiedingen en zijn net iets betere service! 's Maandags gesloten! Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. Naast de vele dans- en disco-avonden organiseert ’Den Boogaard’ een zomerprogramma, wat zich op zes opeenvolgende zaterdagavonden afspeelt. Al deze avonden hebben een eigen thema. Zo wordt er gestart op zaterdag 20 juli met een Tropical Party, compleet met limbo-show, latin combo enz. De weken daarna staan in het teken van The Best of the 70/80; Let’s dance now; Swingbeat/Hip Hop; Future Paradise en It’s Magic. Kortom, elke zaterdag iets speciaals, ook met be kende artiesten, zoals de Wee Papa Girl Rappers op 10 augustus en vele anderen. Een compleet overzicht vindt u elders in dit blad. Een programma is bij ’Den Boogaard’ verkrijg baar. De Stichting kinderopvang van Humanitas be middelt tussen gastouder (ouder of verzorgers die een gastkindje in hun huiselijke omgeving willen opvangen) en vraagouders (ouders die opvang zoeken voor hun kinderen om wat voor reden dan ook). Het is nu de tijd om nog net wat te regelen voor na de zomervakantie. Wilt u iets gaan doen na de vakantie b.v. weer gaan studeren, werken of een gastkindje opvan gen neem dan nu nog vlug kontakt op met het Kindercentrum Okido. De gastouderconsulente is bereikbaar op maandag- en donderdagmorgen van 09.00 tot 11.00 uur, tel. 04242-86452, Hoogstraat 24, 5061 EV Oisterwijk. pisco'"11 500 gram *T.UU 100 gram De woensdag begon met stralend weer. Eerst eten en daarna een collage maken. Hierin werden hele mooie dingen gemaakt. Wij zijn trots op jul lie. Het programma werd 's middags alleen wat veranderd. We gingen lekker zwemmen. Nou ja lekker? We zaten in de schaduw onder een eike- boom, waar onze ’vriendjes’, de teken, op ons lijf sprongen. Hier waren we niet echt blij mee. Het was wel een erg leuk zwemcomplex. Er waren niet één, niet twee maar wel vijf zwembaden. We hebben hier nog gezellig een wibra-ijsje gegeten. Daarna zijn we teruggegaan naar het kamp. ’s Avonds gingen we gezellig een tocht lopen. Er zaten alleen miljoenen horzels. Ad leek net Roc ky en was ook de beste break-dancer volgens ons. Hij sloeg er op los maar de horzels konden zijn charmes niet weerstaan, en hij krreg ze dus niet van zijn lijf geslagen. Dit was dus wel wat min der maar dat mocht de pret niet drukken. Toen we terugkwamen, gingen we gourmetten. (Nee Dolf niet ’rouletten’ het is gourmetten). Het was heel lekker en we hebben veel gegeten. Toen iedereen in bed lag behalve wij kwamen er nog wat dingen naar boven die betrekking had den op die middag Let op: ’Teek one’ Tt teek(s) two’ ’Disco-teek’ enz. Toen we naar bed gingen dacht juffrouw Helga: Tk val nog even over de drempel’ en ging met een vaartje tegen de vlakte. Daarna nog even slapen maar meester Jos wist nog een mop: Het is groen en heel goedkoop... rara wat is dat? Antwoord: een kiwibra. Welterusten! Donderdagmorgen gingen we slingers maken voor de ouders als ketting voor onze tropische avond, 's Middags hebben we een generale repe titie gehad. Het ging erg goed. Nog even alles klaarzetten voor de avond, zodat we daar goed aan konden beginnen. ’s Avonds gingen we nog een wibra-ijsje eten en ondertussen waren de ouders er. We hebben op deze manier de avond samen gezellig doorge bracht, en zijn zelfs nog geëindigd met een gran dioze disco-avond. Vrijdag moesten we opruimen. We moesten al weer naar huis. Het afscheid viel zwaar...maar we kunnen terug kijken op een kei-gaaf-wibra- kamp. Bedankt: Kinderen van groep 8: Frouke, Lotte, Sandra, Frans, Bregje, Koen, Eefje, Joost, Dolf, Deni se, Tomas, Elvira, Petran, Bas, Mira, Carlijn. Lijding/leiding: Angelique, Ad, Vanessa, Linda. Kookstaf: Tonny, Wil, Corry. Toneelmoeders: Sonja, Tonny. Spoken: Jos, Jos, Herman. Chauffeurs: Dion, Jo. Wibra-koor: Alle ouders. Juffrouw Helga en meester Jos. 'I V We vertrokken maandag vanaf school naar het kamp in Netersel, met een leuke fietstocht. De leiding zat lekker in de auto maar de kinderen mochten dus gezellig fietsen. Dit was niet zo’n probleem want de tocht duur de maar 4 uur. Een peuleschilletje dus. Nu moet u niet denken dat de leiding niets deed. Zij verzorgden de posten tijdens deze wibra- tocht. Op het kamp aangekomen, hebben we eerst wat gedronken en daarna zijn we het bos gaan ver kennen. Meester Jos legde even uit dat het niet de bedoe ling was om naar het ’kaal’ stuk bos te gaan. (Nou ja kaal stuk bos??). Daarna zijn we gaan eten, en spandoeken maken met de groepsnamen erop. Deze waren: Gremlins; Ghost Girls; Simpsons en Party Peanuts. De dag was al voorbij, nog even een verhaal met uitbeelding voor het slapen gaan. En dan na de stereo-kussen het bed in. PITTEN. Dinsdagmorgen hadden we een leuke sportmor- gen. Met onder andere hoogspringen en niet te vergeten laagkruipen. Er werd natuurlijk weer kei-goed gepresteerd en we hadden veel lol. Nog even levend stratego en daarna dwars door de bossen, om het milieu-spel te gaan spelen. In het bos lagen genummerde voorwerpen die niet in het bos thuishoorden. De ze voorwerpen moesten opgeschreven worden op een vel papier. Iedere groep werkte voor zich. Daarna nog mozaïek leggen van natuurspullen. En de middag was weer geslaagd voorbij gegaan. Na het eten hadden we nog even een opdrachten- spel. De spelen die ze moesten doen waren on der andere: Chocolade eten met mes en vork, als je 6 ge gooid had. Gooide iemand anders 6 dan mocht die verder eten. Papieren hoedjes met een dropsleutel eraan die ze op moesten eten zonder de handen erbij te gebruiken. Enz. ’s Avonds hadden we nog een leuke tocht van 1 uur fietsen en 1 uur lopen (grapje). Ze wisten al leen niet dat het een spooktocht was. Er gebeurde van alles, zoals: Mensen die ineens ontvoerd werden. Je wordt nat gespoten. Poppen komen op je afvliegen. Zakken meel vallen uit de boom en nog veel meer. Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 nis- De Bang waren de meesten in ieder geval wel. En- e se- kele opmerkingen die gemaakt werden: ’En nu over wil ik echt naar huis’; Tk vind dit echt een shit- tocht’; Tk ben niet bang want ik kan taekwon do’ De mensen die dit zeiden, waren dus echt bang. Kortom het was weer een grandioos geslaagde tocht en een vermoeiende dag.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3