a Uw parochie wil ook graag weten dat u er woont VAN IERSEL of niet meer woont... BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL F OOK AANHANGER- VERHUUR van Gorp-Bolsius bv CLEANING r F ...laat 't ook even aan de parochie weten B ST *BPaC3'S'l INL I PAROCHIEADMINISTRATIE ruime parkeergelegenheid groot assortiment zaterdags geopend tot 16.00 uur Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair KAMPEERGAS VUL/RUIL STATION. U kunt erop wachten. oi ui van z BREDA 04243-2836/2710 =5 GL Loodgietersbedrijf <4 JKp610 )pen erga urge i de leestei e volg igeko Een kenr een r meei tie k VNC lings een 1 en R heid een I se Z wmj jaarr dietl infoi gen; een 1 remt 'onder huis. Prinses Irenestraat 115066 BD Moergestel Als u verhuist, stuurt u uw nieuwe adres naar familie, vrienden, bekenden en instanties. U vindt dat ze moeten weten waar u woont. Uw parochie -wil het ook graag weten. En dat kost u geen moeite. U kunt gewoon hfiPTT Verhuisbericht3 gebruiken. Als u een kruisje zet in het hokje RKK, krijgen uw nieuwe en uw oude o n f t. Dus als u verhuist... OER< PAGINA 12 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 26 JUNI 1991 1. 2. 3. 4. 674-1 5. 6. 7. 8. 2. 3. 4. 5. 6. 8. 674-3 k'- S’! lil kinderen. Naam: Voornamen: i. Geboortedatum: Oud adres Straat: Postcode Plaats: Postcode Plaats: Nieuw adres: Straat: INTtRNATlOWAl Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met algehele herstratingswerkzaamheden, het noodzakelijk is de weg 't Vunderke tijdelijk af te sluiten. Deze afsluiting zal, met ingang van heden ongeveer 4 weken duren, of zoveel korter als mo gelijk is, of zoveel langer als noodzakelijk zal blijken te zijn. Moergestel, 25 juni 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. U kunt ook gebruik maken van onderstaande coupon en deze ingevuld sturen naar de Pastorie van de Parochie St. Jan’s Onthoofding, Raadhuisstraat 115066 AP Moergestel, of daar zelf in de bus doen. Moergestel, 25 juni 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. ST. WILLIBRORDSTRAAT45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013 - 333321 v/h Jos Habraken k 674-2 Koningin WilhelminaTonds Aankruisen als u lid/donateur berd of wilt worden RKVAROCHIE Uw oude en nieuwe parochie krijgen bericht Voltstraat 43 Telefoon 013435930 5021 SB Tilburg Telefax 013-427593 •e age: 1. Op 2. Trc 3. Va; re 4. Ing 5. Voi rap 6. Vo< gen hec len 7. Vo Sta 8. Vo. de wo 9. Be: 0. Sir Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn hin derwetvergunning te verlenen aan: 1. Gebr. Mutsaers, Heikant 7 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting aan de Heikant 7; Maatschap Denissen, Heuvelstraat 23 te Moergestel, voor een melk- en jongveehoude rij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, voor de inrichting Heuvelstraat 23/Servennenstraat 6; A. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting aan de Driehuizerweg 5; Maatschap Van Gestel, Pijnendijk 5 te Moergestel, voor een melk-, jong- en vleesstieren- houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting aan de Pijnendijk 5; A. van de Wouw, Donkhorst 5 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting aan de Heizenschedijk; M. Burgers, Molenakkerstraat 6 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij en paar- denhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting aan de Molenakkerstraat 6; F. Vughts, Broekzijde 23 te Moergestel, voor een melkveehouderij en varkensmesterij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting aan de Broekzijde 23; A. Mulders, Broekzijde 18 te Moergestel, voor een melk-, jong- en vleesstierenhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting aan de Donkhorst 6. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inza ge, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedu rende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 35 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaar schrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons College. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Moergestel, 25 juni 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Hierbij verzoek ik u de gegevens in de parochie-administratie als volgt bij te werken: Wij gaan ik ga verhuizen uit/naar uw parochie Samenstelling van het huishouden: man/vrouw/aantal Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten hin derwetvergunning te verlenen aan: C.J. Geerts, Reedijk 7 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en varkensmeste rij annex mestopslag, voor de inrichting aan de Reedijk 7; W.A.A. Helmer, Oirschotseweg 82 te Moergestel, voor een stierenmesterij annex mestopslag, voor de inrichting aan de Oirschotseweg 82; M.J. Ketelaars, Oirschotseweg 49 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij an nex mestopslag, voor de inrichting aan de Oirschotseweg 49; Gebr. Mulders, Heirbaan 12 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en vleesstie renmesterij annex mestopslag, voor de inrichting aan de Heirbaan 12; F. Burgers, Reedijk 6 te Moergestel, voor een varkensmesterij annex mestopslag, voor de inrichting aan de Reedijk 6; H.J. Wolfs, Vinkenberg 19 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en varkens- fokkerij annex mestopslag, voor de inrichting aan de Vinkenberg 19; C.F.P.H. van den Broek, Broekzijde 8a te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag. voor de inrichting aan de Broekzijde 8a; P. Wolfs, Heuvelstraat 16 te Moergestel, voor een rundveehouderij en kuikenmesterij an nex mestopslag, voor de inrichting aan de Heuvelstraat 16. Tevens is een gedeelte van de gevraagde vergunning geweigerd. Voor zover de vergunningen zijn verleend, is dit geschied onder de voor dergelijke inrich tingen gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. Voor zover de gevraagde vergunning is geweigerd, is dit geschied in het belang van het voor komen of beperken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseur; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die be roep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een ver zoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde afdeling.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 12