(jApfi/iodite J eugdvakantie week K Fietspad in gebruik genomen.... Leiding Jeugdvakantieweek z Informatie-avond Ik doe mee met Jeugdvakantieweek voor vrouwen over studie en/of werk! Geslaagd De Nationale collecte Epilepsiebestrijding vraagt onze aandacht WOENSDAG 19 JUN11991 - 16e Jaargang - Nr. 673 1. 2. Ik geef me op als leider/leidster voor de Jeugdvakantie week en wel voor het kleuter-/groterenprogramma: Aan alle kinderen in Moergestel; speciaal aan hen die niet in Moergestel op de basisschool zitten van 30 juni tot en met 6 juli -..r: j <70 DE WARME BAKKER JOHN MENSINK 2 Moergestel Organisatie Jeugdvakantieweek Naam: Groep: School: Naam: Adres: 3. Telefoon: 4. Leeftijd: Ik wil wel/niet kamperen (alleen voor groep 8 en 7) Ik wil graag in de groep bij: (max. 4 namen) Inmiddels hebben al diverse mensen gehoor ge geven aan onze oproep voor leiding tijdens de Jeugdvakantieweek We hebben echter nog meer leiders en leidsters nodig. Heb je je nog niet opgegeven en wil je meedoen, vul dan onderstaand strookje in en le- Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 V. van Oudheusden. Voor VWO: F. Grimminck, L. Leermakers en E. Verhoe ven-Vugs. Aan het Theresialyceum te Tilburg slaagden: voor Atheneum-A: Mariëlle van Berkel. Voor Atheneum-B: Katrien van Gils, Jacqueline Wagemakers en Maud de Zwart. Voor Gymnasium-B: Camiel Meijer. Voor HAVO: Cornelie de Kroes, Jeroen Marien, Helmie van der Sande, Peter Sebregts en Jasper Termeer. Aan het Sint Odulphuslyceum slaagden: Voor Atheneum-A: Heidi Rijnen. Voor Atheneum-B: Jan-Paul Dijkmans en Bjorn Rijnen. Voor HAVO: Wendy van Erven, Koen Raaijmakers en Bi anca Theuns. Aan de IVKO-MAVO Skarabee te Tilburg slaagde: Voor MAVO: Michiel Nouwens. Aan alle geslaagden: van harte proficiat! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond mogelijkheid om een nachtje te gaan kamperen. Wat zijn de kosten? Voor de kleuters 7,50 en voor de groten 10,-. Het kamperen kost 5,- extra. Omdat we maar een beperkt aantal plaatsen hebben kan het zijn dat er voor de kinderen van groep 7 geen plaats is. Zij krijgen in dat geval hun kampeergeld te rug. Hoe doe je mee? Wil je meedoen, doe het onderstaande strookje met gepast geld in de bus bij J. van lersel, Raa- mackerstraat 9 of bij Th. van Nuenen, Pr. Mar- grietstraat 22. Doe het wel voor 30 juni, want daarna kost het 5,- extra in verband met reeds gemaakte kosten. Alvast een fijne vakantie en hopelijk tot 26 augus tus. Ook dit jaar is het weer Jeugdvakantieweek, en wel van 26 tot en met 30 augustus. Dit is de laat ste week van de zomervakantie. Aan de Rijksscholengemeenschap Koning Willem II in Tilburg slaagden: voor VWO: Birgit Boerrigter, Susanne Clement, Maikel Denissen, Maurice Gelden en Annelies Rui- grok. Voor HAVO: Jörg Dane, Ursula Heeffer, Daniëlle Smits, Hilde Vergeer en Reggy van Vugt. Voor MAVO: Debbie de Bont, Martine Op ’t Hoog, Judith van Poppel, Johan van de Sande en Nancy Verhof. Aan de R.K. Scholengemeenschap Kempe horst in Oirschot slaagden: voor LAO: Marc van den Boogaart, Robert-Jan van Kor ven en Jeanne van der Sande. Voor LTO: Bart van Dartel, Vincent van Elsdingen, Jan van Erven, Comé Gabriels, Niels van Nunen en René Wieskamp. Aan het Tilburgs Dag/Avondcollege slaagden: voor MAVO: C. Ketelaars-Burgers en A. Vogels. Voor HAVO: Van 30 juni tot en met 6 juli is dit jaar de natio nale epilepsie-collecte. In onze gemeente zijn daar veel mensen actief mee bezig. Voor de epi- lepsiebstrijding is de collecte van zeer groot be lang, want de opbrengst maakt vele activiteiten mogelijk die niet uit andere bronnen betaald wor den. We moeten dan denken aan onderzoek naar het ontstaan van epilepsie, naar werking en bij werking van medicijnen en aan voorlichting over epilepsie en onderzoek naar de nog vele onbeken de aspecten. Want het zal je maar overkomen. Epilepsie komt onverwacht en kan iedereen treffen. Steun de col lecte want epilepsiebestrijding staat of valt met UW steun! en/of scholingsmogelijkheden. Vandaar dat Vrouw Werk een informatie-avond organi seert. Deze avond wordt er informatie gegeven over de positie van vrouwen op de arbeidsmarkt en wat hun specifieke mogelijkheden zijn. Tevens zal er voldoende ruimte zijn voor het stellen van vragen over werk en/of scholing. De informatie-avond wordt gehouden op woens dag 26 juni van 20.00 tot 22.30 uur, in de Bur gerzaal van het gemeentehuis te Moergestel. Dus, wil je na de zomer weer aan de slag, op zoek naar scholing en/of werk, kom dan naar deze informatie-avond. Vrouw Werk, Telefoon 013-424913. Vrouw Werk organiseert 26 juni a.s. een infor matie-avond voor vrouwen uit Moergestel die (weer) willen gaan werken en/of studeren. Sinds je je beroepsleven onderbrak voor een ge zin of door werkloosheid veranderde de arbeids markt. De eisen die gesteld worden zijn niet meer dezelfde als vroeger. Vrouw Werk kan je on dersteunen bij het zoeken naar betaald werk Wat wordt er in die week allemaal georgani seerd? Voor de kleuters (groep 1 en 2) een kennisma- kingstocht, een dagje uit, een spelletjesdag en na tuurlijk is er een theatervoorstelling. De kleuters worden verwacht op maandagmorgen, dinsdag en donderdag de hele dag en vrijdagmorgen en - avond. Voor de groten (groep 3 t/m 8) een kennisma- kingstocht, het maken van kunstwerken, een fiets-/bosdag, een dagje uit, een spel- en sport dag, theater en de kindermarkt. Natuurlijk wordt ook dit jaar de jeugdvakantie week afgesloten met een optocht en een grandi oze disco voor groot en klein. Voor de kinderen van groep 8 en 7 is er weer de ver het, voor 1 juli, in bij Geesje van lersel, Pr. Irenestraat 7a. Dit gaat ook op voor de leiding van vorig jaar. Geef even een bevestiging als je meedoet, zodat we zeker weten op Wie we kun nen rekenen. Organisatie Jeugdvakantieweek Terwijl burgemeester ter Veer de openingshandeling verrichtte van het Q8 Tankstation nam enke le meters verderop wethouder Theo Op ’t Hoog met ’n groot aantal jongelui het nieuw aangelegde fietspad in gebruik dat speciaal bedoeld is voor de schoolgaande jeugd.(foto Chris van de Bijgaart) -43^- Of Wr PL. Huidverzorgingsmstituut KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 X MOERGESTEL xj

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1