OPGELET VERHOGING DEBETRENTE REKENING-COURANT 1.15 Poirters Tuincentrum *De Paardebloem’ Slagerij Ketelaars BV 2.75 ZOEKERTJES Stomerij Palthe voor nóg betere service! JriJiV MEUBELEN Interieur adviezen Woon-accessoires N. Woningtextiel in de maanden Juni Juli Augustus alleen ’s-zaterdags geopend w Kent u de ambachtelijke slager al? Moergestel Ned. vereniging Slechthorenden Opening tankstation ’Banditenstreiche Con Amore Zonnebloem loterij. Torenronde in Oirschot IVN Zomeravond wandelingen De debetrente voor kredieten in Rekening-Courant is met ingang van 1 juni 1991 met 0,25verhoogd Rootven 60, Moergestel, Tel. 04243-2414 Partytenten voor examenfeestjes volledig ingericht naar ieders wens! Marktkramenverhuur C. VAN DIJK Bij van Dijk Stoffen in Moergestel Tot ziens bij Oirschotseweg 26a, Moergestel, tel. 04243-1497 VADERDAGTIP 75 Runder rookvlees 100gram Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 Malse biefstuk of gekruide biefstukreepjes n TTI 100 gram Hartje van Brabant 1 Ef| perstuk l-JU Leverkaas 100 gram... nu MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 12 JUN11991 PAGINA 3 SINA2 Zr Beatrix, Nieuwenhof f Op 14 juni a.s. om 15.00 uur zal de burgemeester van de gemeente Moergestel de officiële opening verrichten van het spiksplintemiuwe Q8 tanksta tion van Esch. Het is het eerste self-service tankstation in Moergestel. Bij de bouw stonden twee zaken centraal. Klanten moeten snel gehol pen kunnen worden als ze dat willen, maar an- derszijds ook voor een kop koffie terecht kunnen in de groots opgezette shop. Naast de klantvrien delijke opzet zijn kosten noch moeite gespaard voor een milieuvriendelijke opzet. De onder grondse tanks zijn kathodtsch beschermd. Hier door is de kans op doorroesten minimaal. Op de tankplaats is vloeistofdichte bestrating aange bracht. Als er gemorst wordt verdwijnt de brandstof niet meer in de grond maar wordt op gevangen in een z.g. olie- en benzine afscheider. MODEHUIS ondermode o.a. TEN CATE- Het belooft een spectaculaire opening te worden. Vanuit de lucht zullen vier parachutespringers neerdalen die de burgemeester de schaar zullen overhandigen voor de openingshandeling. Deze zal bestaan uit het van start laten gaan van een ballonnenwedstrijd waaraan de jeugd van Moer gestel kan deelnemen. Op de dag zelf krijgt ieder een die 25 liter brandstof komt tanken gratis een trendy Q8 quartz horloge. Sfeervolle sti jlmeubelen met kwaliteit als kenmerk. Gecombineerd met een deskundig advies voor de juiste toon op wanden en vloeren. Victor Boeren maakt wonen pas echt compleet. ROBSON HERENPYAMA Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. donderdag 4 juli Restaurant Jonge Hertog, Moergestelseweg Oisterwijk. dinsdag 9 juli Boshuis Venkraai, Bosweg 162 Oisterwijk. woensdagl7 juli Restaurant Duinven, Scheibaan Oisterwijk. donderdag 25 juli Kasteel Nemelaer, Haaren. dinsdag 30 juli Stenen Heul, parkeerplaats nabij afslag ’Kampina’ op fietspad vanuit de Post hoorn weg Oisterwijk. woensdag 7 augustus Bezoekerscentrum Natuur monumenten Oisterwijk. donderdag 15 augustus Café ’t Stokske te Moer gestel. dinsdag 20 augustus Restaurant Jonge Hertog, Moergestelseweg Oisterwijk. woensdag 28 augustus Boshuis Venkraai, Bosweg 162 Oisterwijk. Alle wandelingen beginnen om 19.00 uur. De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden Afdeling Tilburg en omstreken komt bijeen op: donderdag 20 juni a.s. om 20,00 uur. Op deze laatste bijeenkomst voor de vakantie houden we een spelavond. Iedereen is van harte welkom, zo wel leden als niet leden. Wilt u iets meer weten Poplin met paspelafwerking in twee dessins maten 48 t/m 60 Normaal 49 Nu is er natuurlijk geen man 'overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager, maar een sterk gespeciali seerde slager! Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt. Als u de ambachtelijke slager nog niet kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen. Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te ""XtEbT"X ”en "JW \Het is echt de moeite waard! alléén geplaatst bij kontante betaling! Ben je geslaagd? Proficiat! Als je nu een knallend feest gaat geven, kies dan voor drive-in discoshow the black balloon (met of zonder lichtshow). Voor info: tel. 04243-1545. Ring my belli!! Verkoop van schilderijlijsten en aluminium- lijsten in diverse kleuren en alle maten. Geen vaste openingstijden, graag telefonisch afspreken. Gale rie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228 en 88763. Jubileum of verjaardag? n Kadobon de beste keus! Winkeliersvereniging Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank. Te koop studieboeken MTRO leen 2ejaar. Tel 04243-2173 Zaterdag 15 juni wordt mijn laatste werkdag Iedereen hartstikke bedankt voor 15 jaar vertrouwen en gezelligheid. Groetjes, Els ’Coiffure 13’, Moer gestel. Te koop: eiken eetkamertafel met zes geheel ei ken stoelen, z.g.a.n. Tel. 04243-1717. Te koop. Opel Corsa 1986, 44.000 km., A.P.K. tot 14-6-’92, wegens omstandigheden. Tel. 2273. Vaderdag-tip: Heren sloggi, aktie: f 3,- korting per 2 stuks. - Diverse heren-voorjaarstruien, nü hal ve prijs. - Heren robson pyama’s, normaal 49.75, nü 29,75 Modehuis Poirters Gevraagd: vakantiehulp Scholier/student, 16 jaar of ouder, 2 A 3 dagen per week voor tuinonder houd en diverse klusjes. Tel. 04243-1443. Te koop; Honda 500 XL off the road’, kleur rood. Prijs f 1.500,-. Tel. 04243-1822. Te koop: Boot op trailer met buitenboordmotor. Ideaal voor de hengelsport. Prijs f 1.250,-. Tel. 04243-1822. Dansgroep ’Trend’ zoekt nog enkele enkele en thousiaste dansers m/v. Minimum leeftijd: 18 jaar. In lichtingen: 1746. (na 6 uur). Er werd mij gevraagd een reactie te geven op de uitvoering van Con Amore. In een woord kan ik U zeggen: ’Daar zat muziek in. De zang en het orkest, die een zwaar stuk hadden te behappen, waren bijzonder goed; zo ook de pianiste en de gasten. Volgens mij moeten in de voorbereidin gen, zangrepetities, enz. heel wat energie zijn in gestoken: en bovendien heel wat ’uren. Een bij zondere lof aan de dirigent Ad Verbakel. En ter wijl Ad weer met zijn schilderskwast bezig is, denkt hij vast en zeker al: ’Wat moet mijn maat stok het volgend jaar dirigeren?’ Al met al: het was een geslaagde avond, want daar zat mu ziek in. over de vereniging, dan kunt u terecht bij een der aanwezige bestuurleden. In de maanden juli en augustus zijn er geen bijeenkomsten. Lidwien, Ad, John, Corry, Frans en Wim wen sen alle leden prettige en zonnige vakantiedagen toe. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van VE- chelstraat 2 Tilburg. Voor nadere informatie: tel 04242 - 17447 (na 18.00 uur) of 013 - 332374 (na 18.00 uur) i ■ja OOK HET adres voor De jaarlijkse Zonnebloem loterij is weer van start gegaan. Zoals U weet is in Moergestel sinds kort ook een Zonnebloemafdeling aktief. Een aantal van deze vrijwilligers hebben besloten om ook in Moergestel loten te gaan verkopen. Dit zal zijn in de periode van 22-29 juni. Deze loterij is ee- en belangrijke bron van inkomsten voor de Zon nebloem. De opbrengst is bestemd ter ondersteu ning van het landelijk en plaatselijk werk van de vereniging ten behoeve van langdurig zieken, li chamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen van alle gezindten. Mede dankzij deze loterij kan onze afdeling verschillende aktivitei- ten organiseren. Met de loten zijn aantrekkelij ke geldprijzen te winnen. De hoofdprijs is f 25.000,-. De prijs per lot is f 2,50 en op elk lot zijn twéé kansen op een prijs. De trekking is in november en prijswinaars krijgen persoonlijk be richt. Als U de Zonnebloem een warm hart toe draagt steun dan dit werk en koop loten! 1 Op dinsdag 18 juni is het centrum van Oirschot in de avonduren weer het trefpunt van renners en wielerpubliek. Op het parcours met start en fi nish aan de markt te Oirschot wordt de traditio nele Torenronde verreden, en kunnen de vele be zoekers vanaf terrasjes genieten van de doorgaans spannende wedstrijden. Om 18.30 uur starten de rekreanten voor hun wedstrijd over 40 kilometer. Tot een half uur voor de wedstrijd staat voor deze categorie de inschrijving nog open. Duidelijk is nu reeds dat de bekende prijsrijders uit de regio de wedstrijd in Oirschot op het programma heb ben staan. Om 4^.30 uur starten de amateurs A en B voor een gecombineerde wedstrijd over 80 km. Onder de ruim 110 inschrijvers ook hier de bekende criteriumspecialisten, vooral uit de re gio. Favorieten moemen is een riskante zaak maar met deelnemers als Geeris, de broers Sche pers en Theunissen dient rekening gehouden te worden. Plaatselijk favoriet is natuurlijk de jon ge Oirschottenaar Joep v.d. Ven. Uit de eigen vereniging komt de veteraan onder de amateurs Gerard Verhoeven aan het vertrek. Het belooft een sportieve zomeravond te worden op dinsdag 18 juni in het hartje van Oirschot en zeker het be zoeken waard. Het IVN Oisterwijk gaat weer van start met de zomeravondwandelingen o.l.v. een natuurgids. De komende drie maanden, wekelijks afwisse lend op dinsdag-, woensdag- of donderdagavond. Er wordt door verschillende gebieden gelopen, waardoor u veel variatie in flora en fauna te zien krijgt. De gids kan hierover veel boeiends vertel len. Iedereen is van harte welkom. Zie hieronder het wandelschema: dinsdag 18 juni Bezoekerscentrum Natuurmonu menten Oisterwijk. woensdag 26 juni Café ’t Stokske te Moergestel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3