mooie meubelen 7.00 1.60 1.10 NÜ 5,- KORTING OP 3 SLOGGI SLIPS lifestyle is meer dan de aanschaf van Slagerij Ketelaars BV 2.75 (STIJL*- MEUBELEN Interieur adviezen W oon-accessoires Kent u de ambachtelijke slager al? Zomeravondcompetitie 1 Turnvereniging Moergestel Gediplomeerd e Varkenslappen Gekookte worst Biefstuk tartaar MODEHUIS Sloggi slips zijn gemaakt van fijn katoen met Lycra*. Ook na eindeloos wassen blijven ze perfect in vorm. Op Sloggi slips krijgt U nu een bijzonder aantrekkelijke korting. Dat geldt tot en met I juli 1991 of zolang de voorraad strekt. Grote verandering bij Turnvereniging Moergestel Tweede wijziging Uitslagen van het diplomaturnen Worstebrood j qq Runder rookvlees 100gram zien Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 W IA 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 5 JUN11991 PAGINA 3 I 5 'gen reda Iers [.S. f 500 gram 100 gram'. van un- irkt Als stig w). Iers nog 'och iens ond :do- aer- het :ns- mtse rken een Uitslagen: Boerenbond II - ’t Centrum ’t Draaiboompje - de Schouw Den Boogaard - de Veerkes.. Boerenbond I vrij Stand na 10 speeldagen: 1Boerenbond II 2. De Veerkes 3. ’t Centrum 4. Boerenbond I 5. De Schouw 6. Den Boogaard 7. ’t Draaiboompje Sfeervolle stijlmeubelen met kwaliteit als kenmerk. Gecombineerd met een deskundig advies voor de juiste toon op wanden en vloeren. Victor Boeren maakt wonen pas echt compleet. per stuk telaars, Geert de Kort, Dick van Boxtel. 5e Graad diploma: Reggae van Vught, Danny van Boxtel en Jan van Doorn. ider. st te cur- s 11, 1 of )- of lein- ij In- - hij It de ssen s di- ding MA- jaar 12e Dit aan toe- Poirters 1-2 1-1 o O i ■O f ■g o Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-42 16 66 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak 8 - 13 9 - 11 9 - 10 8- 8 8- 6 9- 6 9- 6 Woningtextiel Vanaf 5 juni a.s. gaat het roer om. Na 10 jaar lang op de zaterdagochtend te hebben geturnd verhuizen we naar de woensdagmiddag. Groep I gaat turnen van 16.00 tot 17.00 uur. Groep II gaat turnen van 17.00 tot 18.00 uur. Dit blijft zo! Ook na de grote vakantie!!! De dinsdaggroepen blijven op dezelfde tijden, dus de 4-5 jarigen om 16.30-17.20 en de 6-7 ja rigen van 17.30-18.30 uur. Waarom deze verandering? - Er vallen veel weekenden uit (elke schoolva kantie twee zaterdagen); - Het is erg moeilijk om op zaterdagmorgen er varen personeel te krijgen; - Het voordeel van ’s middags t.o.v. ’s ochtends turnen (je bent dan leniger, minder blessures etc.). Er kleven uiteraard ook legio nadelen aan deze verandering, om maar te denken aan kinderfeest jes, speelmiddag etc. Wij hebben besloten dat de voordelen groter zijn en anders het voortbestaan van de vereniging in gevaar komt. Om tegemoet te komen aan de kinderen die nu dit seizoen niet op de woensdagmiddag kunnen, hebben wij twee extra turnuren waar zij uit kun nen kiezen: 1. dinsdagmiddag van 17.30-18.30 uur en van 18.00-19.00 uur, zij kunnen dan kie zen welk uur zij willen. De planning was om op 23 juni a.s. ons jaarlijks clubkampioenschap te houden. Dit wordt ver schoven naar november van dit jaar!!! Reden hiervoor is dat na vele weken van oefenen voor het diplomatumen de fut eruit is en nu over gegaan wordt naar uitsluitend leuke, andere, gek- ke en spectaculaire turnonderdelen tot aan de grote vakantie. In november bestaat de turnvereniging 10 jaar! In die periode valt het clubkampioenschap, hou den we een demonstratie en is er voor alle leden uiteraard een groot feest!!! Ook dan kunnen we beschikken over het nieuwe materiaal dat we van de gemeente Moergestel hebben mogen aanschaffen. Mochten jullie of jullie ouders nog vragen heb ben dan kun je bellen naar Yvonnen Hoose- mans, tel. 2676 of Mieke de Groot, tel. 3459. Met sportieve groet, Jaap de Groot Afgelopen dinsdag en zaterdag 21 en en 25 mei hebben 65 turners en turnsters laten zien wat ze op mat, brug, rekstok, balk, trampoline en kast allemaal klaarspelen. Ditmaal betrof het oefeningen (verplichte) die op elk onderdeel moesten worden uitgevoerd, de moeilijkheidsgraad liep op van le tot en met de 5e graad. Uiteraard brengt het voor een cijfer turnen nog al wat spanning met zich mee, maar ook dat hoort erbij, je krijgt zo’n diploma tenslotte niet voor niets! Na een week of acht flink oefenen zijn de meeste kinderen geslaagd. Hier volgende de uitslagen van de betreffende graden: MEISJES: le Graad diploma: Linda van Esch, Leonie Aarts, Loes Burgers, Suzanne Roozen, Tanja van Laarhoven, Marië Jonkers, Michelle Pape, Marlot van Baardwijk, Linda van de Ven, Marieke van de Sanden, Maartje van Roessel, Simone van de Sande, Ca- rolien Bruurs, Annelies van de Sande, Sanne Nouwen, Jolanda Persoons, Greetje van den Heuvel, Yvette Wolfs, Lizette Koster, Diana Timmermans, Anton Kastelijn, René Dirkx, Linda Rijnen, Marieke Heijkants, Sabine Lirme- mans, Claire Faessen, Simone Antonis, Margriet Simons, Nina Bayens, Annet de Laat, Silvie van de Sande, Marieke de Laat, Claudia Roozen, Kim de Vries, Karien Wieskamp en Mayke Lemmens. 2e Graad diploma: Annelies Simons, Suzanne Weiberts, Lilian Cools, Jeske Dirkx, Linda Heesbeen, Evelien Weiberts, Danny Oerlemans, Carlijn van Gils en Esther Jonkers. 3e Graad diploma: Marieke van Summeren, Cindy van de Wijde- ven, Denise van de Wouw, Kyra Swanenberg, Ilona Krijnen en Gaby Dominicus. 4e Graad diploma: Anne Timmermans. 5e Graad diploma: Anke de Kort. JONGENS: le Graad diploma: Paul Wagenmakers. 2e Graad diploma: Simon Kaptijn, Jean-Marc van Herck, Gijs Ke- litiehonden-wereld niet van toepassing is maar juist wordt omgedraaid, moest Harrie Beerens (met reu) ruim een week eerder ter keuring ver schijnen dan Jan van Elderen (met teefje). Hun gescheiden optreden heeft echter geen invloed gehad op de prestaties: van de 435 punten die be haald kunnen worden als alle onderdelen van het programma perfect worden uitgevoerd (door baas én hond) nam Bruno er 412 voor zijn rekening en Marei 10 dagen later 424. Wij wensen geleiders en honden van harte pro ficiat met het bereikte resultaat! ’Certificaat met lof luidde tot tweemaal toe de conclusie van de keuringscommissie na afloop van de keuring te Heeswijk-Dinther, waar Har rie Beerens en Jan van Elderen met de Mechel- se herders Bruno en Marei hun uiterste best de den het certificaat Politiehond I in de wacht te slepen. Aangezien de regel ’dames gaan voor’ in de po- Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog met kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager is met zomaar een slager maar een sterk gespeciali seerde slager1 Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt Als u de ambachtelijke slager nog met kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te Het is echt de moeite waard'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3