Roef! vierde feest! PERKPLANTEN 3 9.95 0.95 1.15 AVONDVIERDAAGSE 1991 Victor Boeren Creëert Sfeer H. Verkooijen Aardbeienvlaat j es Slagerij Ketelaars BV Puntbroodjes Wim ^FW/illems SCHOOLSTRAAT 31a 00 3.00 2.75 5TIJIV MEUBELEN f De toekomst ligt bij de jeugd it Alles uit eigen kwekerij dus... eerste kwaliteit! Banke tbakkerij ’t Fijne komt van de Banketbakker...! Vrijdag 31 mei staan we vanaf 18.00 uur op het St. Jansplein BLOEMISTERIJ Kent u de ambachtelijke slager al? A2 Vrijdag en zaterdag ■tb Interieur adviezen Woon-accessoires Woningtextiel Magere runder lappen 500 gram.. Gelderse schijven per stuk Gebraden gehakt 100 gram Btsschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-42 16 66 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak 1 Rootven 23 - Moergestel - Tel. 3788 De gehele week geopend. Alleen dinsdagmiddag gesloten. I Worstebrood Ronder rookvlees 100 gram 5 voor Tijdig bestellen s.v.p. Zaterdag 25 mei vierde Sportvereniging Roef! haar 35-jarig bestaan met een heel geslaagde en oergezellige dag, waarbij vooral gebleken is, dat Roef! een jeugdige vereniging is, in de dubbele betekenis van het woord: een vereniging met veel jeugd, maar ook een nog steeds jonge en enthou siaste vereniging. s de I ng zodat u voor een heel leuk prijsje een boeket of roosje in folie kunt kopen voor de wandelaars. -----Ab 1 0 stuks voor J -- MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 29 ME' 1991 PAGINA 3 9 J Ton van Elsdingen t ■r d tl f PW i Een stijlvol interieur vraagt om sfeervolle accenten: verlichting, accessoires en kleinmeubelen maken het wonen echt compleet. Victor Boeren biedt u daarin de juiste keuze. :nd .’en en, ht. net Ise g n e 1 6 stuks in- eiF I art Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 groepjes verdeeld kon men achtereenvolgens aan een groot aantal gezellige behendigheidsspellet- jes deelnemen. Sommige daarvan waren bekend, zoals bv. touwtrekken, maar er was ook een groot aantal minder bekende spelletjes, zoals bv. een wedstrijdje van twee groepjes van vijf kinderen die van start naar finish moesten lopen met tus sen hen ingeklemtj vier ballen die ze niet moch ten vasthouden. Na anderhalf uur pret konden de kinderen wat uitrusten, zich opfrissen en omkleden. Er was weer snoep en drinken en men kon grabbelen in de grabbelton. Maar niet al te lang, want uit de grote tent die op het terrein was gezet klonk mu ziek. Radio ’Fantasy’ had zich daar geïnstalleerd en zorgde in de volgende uren voor een gezelli ge disco, waarop enthousiast door de jeugd werd gedanst en gesprongen. Het was hier zo gezellig, dat de informele en lopende receptie, die tegelij kertijd in het clubgebouw zou plaatsvinden een beetje verwaterde. De genodigden namen liever plaats met een drankje op het zitje vóór de tent. Toen rond 18.00 uur de ouders hun kinderen kwamen ophalen was voor de meesten het feest geëindigd. Moe, uitgespeeld en gekleurd door de zon, konden ze terugkijken op een leuke en geslaagde dag. Een aantal van hen kwam ’s avonds echter om 20.00 uur weer terug naar het veld, om, samen met de oudere leden van de vereniging in de gro te tent deel te nemen aan het avondfeest. Een 6-koppige formatie, de ’Creations’ zorgde daar voor live muziek en entertainment. Het feest kwam wat aarzelend op gang, maar rond 11.00 uur waren toch heel wat beentjes van de vloer en dat waren dan vooral de beentjes van de honk- en softballeden, die voor deze avond ook hadden gezorgd voor een loterijom geld te verdienen voor hun Praag-reis in augustus van dit jaar. Tussendoor zorgden Maremca de Wilde en Wendy Coomans nog voor een korte act, ter plekke bedacht en voorbereid door Maremca. In de loop van dé middag werd Roef! nog een erelid rijker in de persoon van Guusje Clement. In een kort onderonsje van het Dagelijks Bestuur werd zij door Jan Roosen gehuldigd voor haar grote verdiensten in de functie van secretaris van het bestuur, een functie die zij met verve vervuld had in de drukke tijd van opbouw van de vere niging en bouw en totstandkoming van de huidi ge sportakkommodatie, vijf jaar geleden. Roef! is weer even uitgefeest en kan zich weer ten volle wijden aan haar eigenlijke taak: het zorgen voor een sportieve en gezonde ontspan ning voor haar leden, in competitiewedstrijden, bekerwedstrijden en toernooien, door honkbal, softbal, peanutbal, handbal en korfbal. Lang leve Roef! A J De dag begon wat somber, een grauwe lucht, waaruit zelfs wat nattigheid viel. Maar toen in de Oistelvoirtjes, de Papenacker en de Heidevelden groepjes kinderen zich verzamelden voor de fak keloptocht brak de zon door die er verder de hele dag is bijgebleven. Om 10.30 uur kwamen uit de verschillende hoe ken de legertjes in beweging, die, op het St. Jansplein aangekomen, samengroeiden tot één groen-wit leger van verschillende tuigage met fakkels en spandoeken. Geëscorteerd door kader leden en vergezeld van belangstellende ouders, trok de stoet vervolgens naar het Roef!-veld, waar door voorzitter Jan Roosen met behulp van eai van de fakkels het Olympisch vuur werd ont- cinkpn F* W 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 Dat was het startsein voor de verdere viering van deze dag. Heel goed bedacht door de feestcommissie van deze dag waren de gemixte wedstrijdjes die tot 13.30 uur voortduurden, waarbij de jeugd van de verschillende afdelingen door elkaar was inge deeld in teams, die achtereenvolgens de verschil lende sporten peanutbal, korfbal en handbal gin gen beoefenen. ’Dat zouden we elk jaar een keer moeten doen! was eert vaak gehoorde opmerking die middag. En inderdaad, wat een beetje onwennig begon - ’hoe moet ik dat nou doen?’ - groeide uit tot een - wat hoogdravend gezegd - feest van verbroede ring, waarbij men met plezier aan eikaars spor ten deelnam. In de keuken was men intussen druk bezig ge weest met het klaarmaken van de lunch. De al tijd ijverige dames van de clubgebouwcommissie hadden enorme stapels boterhammen en koek gesmeerd. Gezellig in groepjes op het honkbal- veld gezeten lieten de kinderen zich deze goed smaken. Om 14.00 uur was de picknick afgelopen en be gon de Olympische sport- en speldag. In kleine f Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog met kent, maar toch kan het goed van pas komen, De ambachtelijke slager is met zomaar een slager maar een sterk gespeciali seerde slager! Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je met elke dag tegenkomt. Als u de ambachtelijke slager nog met kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons I gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te zien Het is echt de moeite waard! W.HOF Ss "4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3