Wij deden zondag 28 april onze Eerste Communie FOTOGRAFIE Communiefoto’s nu ter inzage... ƒ3,50 CHRIS VAN DE BIJGAART K.V.O. Moergestel j Graaf van Urselschoolvrijdag 10 en zaterdag 11 mei Boszichtschoolzaterdag 11 en maandag 13 mei Hertog Janschoolmaandag 13 en dinsdag 14 mei Bestellen is mogelijk uiterlijk t/m donderdag 23 mei. Prijs per foto 10 x 15 cm Betaling s. v.p. vooraf bij uw bestelling! De foto’s worden uiterlijk dinsdag 28 mei op school aan uw kind meegegeven. De communiefoto’s, gemaakt op 28 april jl., liggen ter inzage in de winkel. Om ieder de gelegenheid te geven deze rustig te bekijken en eventueel te bestellen, wordt u als volgt verwacht: Rootven 26, Moergestel, Telefoon 04243 -1421 Kommissievergadering Oproep uitnodiging informatieavond emancipatie *8 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 MEI 1991 PAGINA 9 Op dinsdag 14 mei om 19.30 uur vergadering kommissie Welzijn in de raadszaal van het ge meentehuis. Agenda: 1. Opening 2. Vaststelling verslag van de vergadering d.d. 12 maart 1991 3. Mededelingen 4. Ingekomen stukken: - verslag bespreking inzake gebruik D’n Donk door scouting - evaluatieverslag basiseducatie 5. Voorstel met betrekking tot verklaring van geen bezwaar inzake gemeenschappelijke re geling indicatiecommissie WBO 6. Voorstel inzake eenmalige subsidie Wester- bork 102.000 7. Voorstel inzake afrekening subsidies 1990 8. Rondvraag 9. Vertoning videoband ’een nieuw evenwicht’ met betrekking tot herinrichting ABW 10. Sluiting. Naar aanleiding van de oproep in dit blad op 27 februari 1991 heeft op maandag 15 april jl. een eerste overleg plaats gevonden over het eventueel oprichten van een vrouwenberaad in Moergestel. Op deze avond waren zo’n 10 vertegenwoordi gers van de twee vrouwenorganisaties en de po litieke partijen aanwezig. De aanwezige vrouwen konKludeerden o.a. dat zij eerst meer informatie wilden hebben, voordat zij een beslissing konden nemen over het al dan niet oprichten van een vrouwenberaad Naar aanleiding van dit overleg vindt op maan dag 13 mei a.s. om 20.00 uur in de burgerzaal van het gemeentehuis een informatieavond plaats. Een provinciaal buro voor Emancipatie- vraagstukken zal in overleg met de aanwezigen bekijken hoe, en onder welke voorwaarden een vrouwenberaad zou kunnen worden opgericht. Verder kan informatie verkregen worden over verschillende aspekten van emancipatie. Deze avond staat open voor alle vrouwen van Moergestel. Bent u geïnteresseerd, u bent van harte welkom op deze avond en het verplicht u tot niets. Meer informatie kunt u desgewenst krijgen bij de politieke partijen, de K.V.O., de V.N.K.V. en de afdeling Welzijn van het gemeentehuis. Afdeling Welzijn gemeentehuis Waarschijnlijk hebt u de K.V.O.-stand gemist op de jaarmarkt. We hadden het wel voor elkaar: veel informatie en iets lekkers, maar niemand om ons te helpen. Jammer... Volgende keer beter? Woensdag 8 mei avondwandeling, vertrek 19.00 uur vanaf het St. Jansplein. Woensdag 15 mei fietstocht naar de H. Eik, ver trek 19.00 uur vanaf het St. Jansplein.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 9