Frans Rooyakkers 1.15 3.00] 2J5Ï 4.00 Slagerij Ketelaars BV MOEDERDAG-KADOÜ! SPARMART H. TROMP Bedankt: Frans Becx Tuinmachines... SPARMART H. TROMP Zéér drukbezochte Jaarmarkt 5TIJLV MEUBELEN 1 HUISHOUDELIJK MEDEWERKSTER OPROEP-KRACHTEN Kent u de ambachtelijke slager al? l groot succes! 9e Wandelavond- vierdaagse Moergestel Sport voor gehandicapten I 'n Mooie Terra Cotta pot... 300 verschalende Sollicitaties te richten aan de heer H. Tromp Audacia 8 bedankt Frans en zijn vrouw voor de sponsoring tijdens het seizoen 1990/1991 n V. Heiligenboom 3 Moergestel Interieur adviezen Woon-accessoires Woningtextiel 1 braadworst 500 gram Leverkaas 100 gram Werkzaamheden voor de late middag of vroege avond. 4 uur per week vraagt: Speciaal voor mensen die enkele dagen per maand willen werken. Enige ervaring gewenst. Prinses Irenestraat 2, 5066 BD Moergestel, Tel. 04243 -1413 Worstebrood 6 stuks Ronder rookvlees 100 gram Malse biefstuk n *yn Heerlijk gekruide Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 <el ns ilNA 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 MEI 1991 PAGINA 3 der rs. te Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog met kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager, maar een sterk gespeciali seerde slager! Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je met elke dag tegenkomt. Als u de ambachtelijke slager nog met kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te zien Het is echt de moeite waard! Bisschep Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 Op koninginnedag heeft ’t Kwartierke een vos senjacht georganiseerd. Ondanks het slechte weer was het een groot succes. Er waren meer dan 50 deelnemers. Mede dankzij hen kon de vossenjacht plaatsvinden. Langs deze weg willen we ook alle vossen bedanken, die ondanks het slechte weer hun medewerking hebben verleend. We hopen dat we bij volgende activiteiten weer op iedereen kunnen rekenen. Tot ziens. De 9e wandelavondvierdaagse wordt dit jaar gelopen van dins dag 28 mei t/m vrijdag 31 mei. Er zijn weer mooie routes uit gezet van 5-10-15 km., de orga nisatie heeft er voor gezorgd dat de routes zo min mogelijk over de doorgaande wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wandelaars. Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. De organisatie is weer in handen van de Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel en staat onder auspiciën van de N.W.B. Men kan voor de wandelingen inschrij ven in de periode van 21 mei t/m 27 mei op de volgende adressen: Krijtestraat 17, Griete Velde- ke 6, De Hoefkens 39 en De Looijakker 17. El ke avond tussen 18.00 en 21.00 uur. Voor groe pen kan men alleen inschrijven op het adres De Looijakker 17. Het inschrijfgeld bedraagt 4 gul den p.p., op dinsdag 28 mei kan men aan de start inschrijven, maaar het inschrijfgeld bedraagt dan 5 gulden p.p. Bij de inschrijving ontvangt men een stencil waarop enkele belangrijke punten staan aangegeven. Op vrijdag 31 mei zullen de 5 km. wandelaars begeleid en ingehaald worden door de Drumfanfare Moergestel, en de 10 en 15 km. wandelaars zullen met muziek door de Har monie worden opgewacht op het St. Jansplein. De stichting hoopt dat het weer een paar gezel lige avonden worden en met mooi wandelweer. Voor meer informatie tel. 04243-2207. De Stichting Wandelvierdaagse Moergestel. Mensen van Moergestel: heel hartelijk dank voor uw gulle bijdrage. Het waren weer drie collectes in korte tijd maar ondanks dat heeft u toch het mooie bedrag van 2.683,45 gegeven. Ook de 28 collectanten die mij daarbij geholpen hebben iedereen hartelijk dank voor jullie spontane me dewerking. Hopelijk mag ik het volgende jaar weer een beroep op jullie doen. misschien wel één van haar beste jaren. De enorme drukte veranderde ons doorgaans zo rustige dorps centrum in ’n ware mensenmassa. (foto Chris van de Bijgaart) In Moergestel vonden de laatste twee weken acht aanrijdingen plaats waarvan helaas één met ernstig letsel en één met fataal gevolg. Op 23 april stak de 13-jarige I. Vriens uit Moergestel met haar fiets de Akkerweg over bij de kruising met de Tilburgseweg. Zij zag daarbij een op de Ak kerweg rijdende personenauto niet of te laat, waardoor zij door deze auto werd aangereden. Zij werd met ernstig hoofdletsel pvergebracht naar het St. Elisabethziekenhuis in Tilburg. Op 29 april vond een soortgelijke aanrijding plaats op de kruising van de Schoolstraat met de Akkerweg. Een 78-jarige bewoonster van ’De Reuselhof’ te Moergestel reed vlak voor een aankomende vrachtauto de Akkerweg op. De bestuurder kon haar niet meer ontwijken. De bestuurster van de fiets kwam helaas door de aanrijding ter plaatse te overlijden. In samenwerking met de verkeers- groep van de Rijkspolitie te Breda wordt een on derzoek ingesteld naar de juiste toedracht van dit tragisch ongeval. De overige aanrijdingen vonden plaats op de Kerkstraat, de Molenstraat, de Oisterwijkseweg, de Kloosterlaan en nog twee maal op de Akkerweg bij de kruising met de Til burgseweg. Een ander ernstig voorval vond plaats op 30 april omstreeks 23.45 uur op het St. Jansplein. In ’Den Boogaard’ kregen twee jongeren uit Oisterwijk onenigheid met een drietal nog onbe kende jongeren. De betrokkenen kwamen over een om buiten het een en ander te regelen. Dit re sulteerde hierin dat de Oisterwijkers in totaal drie met een mes toegebrachte snijwonden bekwa men, bij de een in zijn arm en bil, bij de ander in het gelaat. Daar een goed signalement bekend is hopen we in samenwerking met het personeel van ’Den Boogaard’ de dader(s) zo spoedig mo gelijk te achterhalen. De Jaarmarkt, ’n organisatie van Carnavalsvereniging ’De Dorstvlegels’, beleefde afgelopen zondag Een stijlvol interieur vraagt om sfeervolle accenten: verlichting, accessoires en kleinmeubelen maken het wonen echt compleet. Victor Boeren biedt u daarin de juiste keuze. »>-*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3