Personeel gevraagd: I Café-Cafetaria ’t Centrum Hoogste punt bereikt... Wie zijn wij? Café-Cafetariamedewerker (m/v) *1 Vakantiehulpen voor de zomermaanden KPJ-nieuws Zomeravondvoetbal Moergestel loopt marathon Rotterdam Vroege vogelwandeling Moergestelse motorrijders Vossenjacht! Nieuw: Body Contour Liberaal café en politieke discussie avond Cafetariamedewerkers voor de zondagmiddag nt ir IV r r i r voor vijf ochtenden per week (ma., di.do., vrij., zat.) Uitnodiging VOOR INLICHTINGEN: Telefoon 04243 - 2564 Bibliotheeknieuws voor kinderen Bibliotheek gesloten PAGINA 5 tijd 3.22.20 tijd 3.42.00 tijd 3.42.54 tijd 3.51.39 tijd 4.10.30 Naam en leeftijd: Naam vriend(in) leeftijd: Vorige week is het hoogste punt bereikt van de nieuwbouw van Q8-benzinestation van Esch op de hoek Akkerweg/Schoolstraat. Johan, zoals iedereen hem kent, zette zelf de vlag op het dak. Over enkele weken, de planning is de week voor Pinksteren, moet het nieuwe station klaar zijn en zal het tankstation aan de Schoolstraat definitief gesloten worden. (foto Chris van de Bijgaart) Inleveren bij Gerard Poppelaars, Raamac- kerstraat 7, tel. 2346; Marion Roosen, Klooster- laan 55, tel. 1143; Hein Roozen, Pr. Irenestraat 7, tel. 1785; Nathalie Wolfs, De Hoefkens 44, tel. 3255. 21 Juli Trekker-survival te Hilvarenbeek. 7 Deel nemers plus 3 trekkers zijn er in totaal nodig. Opgeven bij Guus Hoefnagels, tel. 1197. Filmavond: 26 april. Heb je nog wensen laat het dan snel weten aan Aron de Kruyff. Dan willen wij bij deze ook onze voorzitter Guus beterschap wensen met z’n gebroken voet. Maak je maar geen zorgen, Guus, alles gaat gewoon door. Uitslagen: De Schouw - ’t Draaiboompje De Veerkes - Den Boogaard ’t Centrum - Boerenbond II Stand na 3 speeldagen: 1De Veerkes 2. Boerenbond II 3. Den Boogaard 4. ’t Draaiboompje 5. ’t Centrum 6. De Schouw 7. Boerenbond I 5 3 3 3 1 1 GO 93 Op zondag 28 april organiseert de vogelwerk- groep van de K.N.N.V. afd. Tilburg een vroe ge vogel wandeling in het Leypark. De K.N.N.V. (Koninklijke Nederlandse Na tuurhistorische Vereniging), een vereniging voor veldbiologie, heeft tot doel het verbreiden van de kennis van de natuur in de ruimste zin van het woord. Daar vogels in het voorjaar al in het donker met hun zang beginnen, willen we er vroeg bij zijn, om 515 uur vanaf de parkingang bij ’Maria ter baan’ tot pl. 7.30 uur. 1 i I 0-0 1-1 3-3 Bij deze willen wij jullie uitnodigen voor het bij wonen van ons 25-jarig bestaan van de K.P.J. Het programma is: 20 april: H. Mis 19.00 uur 27 april: Feestavond ’t Draaiboompje vanaf 21.00 uur (met medewerking van ’n artiest) 28 april: Receptie in ’D’n Tob’ vanaf 13.30 uur met medewerking van ’Metzo-Duo’ ronder Sportschool ’Physique’ hebben zich de af gelopen maanden aangesloten bij ’The Body Trend Club’. Dit is een landelijke brancheorga nisatie voor kwalitatief ingestelde sportscholen. Deze organisatie verzorgt opleidingen en verricht onderzoek met als doel de ’kwaliteiten het ima go van aerobic en fitness te verbeteren’. Tijdens de opleiding die wij volgden bleek dat de combinatie van dieet met bewegen veel beter is dan het volgen van alleen een dieet. Als je name lijk een dieet volgt om af te vallen verlies je niet alleen vet maar ook spierweefsel, je cholesterol daalt maar wordt niet beter van samenstelling en je gaat wennen aan minder eten waardoor je steeds minder moet gaan eten om af te blijven vallen. 3 2 3 3 3 - 2 2 2 Enkele Moergestelse motorliefhebbers zijn van plan gezamenlijke toertochten te gaan rijden. Hebt u een motor en hebt u zin om mee te rijden, kijk dan volgende week in ’Moergestel-Nieuws’! Van een dieet alleen word je dus wel slanker, maar niet strakker en zeker niet fitter. Strakker, slanker en fitter is het totaalprogram ma wat ’Body Contour’ op een verantwoorde en gezonde wijze aanbiedt. Het is de beste en boven dien een hele leuke en gezellige manier om af te vallen en/of je figuur te verbeteren. Geïnteresseerden die een introduktieles willen bijwonen kunnen kontakt opnemen met Sport school Physique aan de Postelstraat. Op 30 april a.s. (Koninginnedag) wordt er door ’t Kwartierke een vossenjacht georganiseerd. De ze is bedoeld voor de jeugd van 9 t/m 15 jaar. Jonger dan 9 is niet mogelijk doordat de groepen niet begeleid kunnen worden. Heb je zin om mee te doen, vul dan het on derstaande strookje in en kom dan op 30 april om 13.30 uur naar D’n Donk. Op het strookje kun je eventueel ook de naam van je vriend(in) vermelden als je daarbij in de groep wilt. We delen de groepen zo in dat ze uit verschillen de leeftijden bestaan. De indeling van de groepen hangt dan op Koninginnedag bij D’n Donk. Het onderstaande strookje moet je uiterlijk 26 april inleveren bij één van onderstaande adressen, heb je nog vragen dan kun je eventueel een van onderstaande telefoonnummers bellen. Tentoonstelling historische jeugdboeken van 23 april t/m 7 mei Ook al leven we nu, anno 1991, het is wel eens spannend om weg te dromen in vroegere tijden. Wat denk je ervan om eens rond te kijken in Egypte, in de tijd van Toet-Ank-Amon, meer dan 3000 jaar geleden? Misschien spreken jou de Middeleeuwen meer aan en wil je eens wegdui ken in een ridderverhaal. Robin Hood, die het opneemt voor de zwakken en onderdrukten, is heel bekend, en natuurlijk ook de dolende Don Quichotte en zijn goedmoedige schildknaap. De heksenvervolging heeft ook veel teweeg gebracht. Je kunt eens meevaren met de Oost-Indiëvaar- ders of rondkijken in Engeland in de tijd van Da vid Copperfield. In het Wilde Westen viel ook van alles te beleven, waar indianen en cowboys de hoofdrol speelden. Hierover en over andere onderwerpen uit de ge schiedenis zijn talloze boeken geschreven. Een aantal boeken is tentoongesteld in de Openbare Bibliotheek van 23 april t/m 7 mei a.s. In verband met de komende feestdagen is de bi bliotheek op dinsdag 30 april (Koninginnedag) en donderdag 9 en 10 mei (Hemelvaart) de hele dag gesloten. De andere dagen in deze twee we ken is de bibliotheek normaal geopend. Tot ziens in de bibliotheek! Miljoenen mensen zijn in het voorjaar bezig met figuurverbetering en afvallen. Hier ’n artikel be treffende de start van de landelijke aktie Body Contour, de sportiefste manier om af te vallen. Body Contour is een trainingsprogramma dat bestaat uit twee maal per week een uur trainen, voedingsadviezen (van het Voorlichtingsburo voor de Voeding), verschillende konditiemetin- gen en speciale oefeningen voor thuis. De landelijke introduktie vond plaats via het ’Let Op Vet! Magazine’. Dit tijdschrift is onlangs in een oplage van 2,5 miljoen exemplaren huis aan huis verspreid. Ruim 100 sportcentra van Body Contour, waaa- Ook dit jaar was weer een ploeg vertegenwoor digd van de loopgroep van sportschool Physique, die de marathon van Rotterdam ondanks moei lijke momenten de 42 km en 195 m ieder op hun eigen tempo uitliepen! Hier volgen de uitslagen van onze lopers, de rest heeft u op T.V. gezien. 1. Bert Kaptijn tijd 3.14.10 I (3e marathon P.R. persoonlijk record) |2. Rico Salvetti tijd 3.19.16 (3e marathon P.R.!) Wie zijn deze twee jonge dames die intussen de box al ruim ontgroeid zijn? De persoon van vorige week was Jan Verha gen die woonachtig is op de Hoefkens. Donderdag 2 mei a.s. organiseert de afdeling WD Oisterwijk en Moergestel tijdens het twee maandelijks Liberaal Café een politieke discussie avond. Als spreker ontvangen wij de heer Hans Roos, secretaris van het SMB en de commissie van Dijck, die een lezing zal houden over het on langs verschenen rapport ’Met het oog op Midden-Brabant’ van de commissie van Dijck. Dit rapport is een verkenning van de bestuurlij ke organisatie in Midden-Brabant. De gemeente besturen zullen voor 1 juli 1991 op dit rapport moeten reageren. Na afloop van de lezing is er volop gelegenheid tot discussie. Wij rekenen op uw komst, donder dag 2 mei, 20.30 uur in ’De Gulle Ark’, Gemul- lehoekenweg 54 te Oisterwijk. 3. Rien Schilders (11e marathon P.R.!) 4. Johan Wolfs (3e marathon) 5. Herman van Herwaarden (le marathon!) 6. Theo Colsen (10e marathon) 7. Tom Deenen (4e marathon woont nu in Davos!) 8. Gerard de Kort tijd 4.16.16 (3e marathon) Heren lopers proficiat met deze prestatie en tot 30 april te Hilvarenbeek bij de Torenloop, waar de afstanden dit keer te overzien zijn. Jaap de Groot !INA 4 ’MOERGESTEL-NIEUWS’’ - WOENSDAG 24 APRIL 1991 «te/ V

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 5