mooie meubelen Tiny Derksen opnieuw kampioen I 1.50 1.15 le is meer dan de aanschaf van Poirters óTud MEUBELEN Interieur adviezen Woon-accessoires Slagerij Ketelaars BV 275 Bedankt, inwoners van Moergestel voor uw medewerking i.v.m. de consumentenenquête die wij vorige week hebben gehouden onder 250 Moergestelnaren. Kent u de ambachtelijke slager al? De Vrije Trimmers Leverkaas Hartje van Brabant per stuk Malse biefstuk n jn g SV Roef! Handbal MODEHUIS Woningtextiel Bedankt voor uw vele positieve reakties. D.m.v. deze enqüete kunnen wij u in de toekomst nóg beter van dienst zijn! HSP Roef! Worstebrood n nn 6 stuksJ.UU Runder rookvlees 100gram SV Roef! I Korfbal Gemeenteraadsvergadering Openbare besluitenlijst van de vergadering van het college van burgemeester en wethouders m In de vergadering van het college van burge- meester en wethouders van 9 april 1991 zijn o.a. de volgende besluiten genomen: Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 24 APRIL 1991 PAGINA 3 NA 2 van links, de latere winnaar van deze partij, Johan Oerlemans. Sfeervolle stijlmeubelen met kwaliteit als kenmerk. Gecombineerd met een deskundig advies voor de juiste toon op wanden en vloeren. Victor Boeren maakt wonen pas echt compleet. 100 gram Dames vanaf 1 mei gaan we buiten trimmen. In de maand mei gaan we naar de trimbaan en in juni naar de Pierenberg totaan de vakantie. We vertrek ken 1 mei kwart voor acht bij Breda’s Welvaren. acht :ken rijn. lou den n/u. tot ■aat. bre- ster leze veel 1-6 0-11 1-0 3-7 5-5 tras nan Pe- 'oe- rste et rich rm- ien, •ge- om roe del ia iets sen ge- ge- le- 'en. van dat iaat van pa- sen i. Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-42 16 66 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak L... De kompetitie voor de senioren is afgelopen weekend van start gegaan. De honkbalsenioren hebben de eerste wedstrijd ruim gewonnen. De softbalsenioren gingen wat moeilijker van start. Ze spelen dit jaar een klasse hoger en bovendien zijn er veel nieuwe speelsters (junioren) die voor het eerst uitkomen in deze (seniorklasse). Uitslagen 21 april HB 1 The Studs-Roef!: 4-20 SB 1 Roefl-Hazenkamp:5-10 SB 1 roef!-Hazenkamp:10-11 Volgende week start ook de kompetitie voor de jeugd, met veel thuiswedstrijden. Wedstrijden zaterdag 27 april HB pup. C 12.00 Roefl-Starlights HB pup. B 10.00 Roef!-Geldrop HB asp. 10.00 Roef!-Kickers HB jun. 12.00 Roef!-Wizards SB asp. 12.00 Kickers-Roef! SB jun. 11.00 Roefl-Starlights SB jun. 12.15 Roefl-Starlights HB 1 17.00 Roef!-Red Sox Peanuts 13.00 Mulo-Roef! Maandag 18.30 Roef!-Cardinals 100 gramfcilU ve van de reconstructie Hild-Hildvenseweg 1977. 9. Voorstelling tot vaststelling van het volume- besluit voor 1991, alsmede tot wijziging van de subsidieverordening Stads- en Dorpsver nieuwing. 10. Voorstelling tot vaststelling van het voorbe- reidingsbesluit voor het perceel sectie A nr. 4010 aan de Sebregtsedijk. 11. Voorstel tot het aanvragen van Rijkssteun en het beschikbaar stellen van een krediet voor de bouw van 3 woningwetwoningen in het bestemmingsplan Papenacker. PAUZE. 12. Voorstel tot het vaststellen van een nieuwe garantieprijs voor het ophalen van oud pa pier. 13. Voorstel tot wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van staangeld woonwagencentrum Moergestel. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de vervanging van turnmateriaal in sportzaal De Vonder. 15. Voorstel inzake budget-informatie per 25 april 1991. 16. Sluiting. Uitslagen Welpen GHV-Roef!: 6-0 MAB Roefl-Wh. Demons:0-14 HJA Roef!-Hel. Tachos:10-28 HES Roef!-Rapid 3:17-16 DAS Rhelico-Roef!:4-7 Volgend weekend is een druk weekend voor de meisjes-aspiranten. Laat op de training donder dag weten wanneer je mee kunt! Programma 27 april 12.30 MAB Odi-Roef! in Haaren 10.30 ,MAA Roefl-Avanti in Moergestel 11.50 JAB Roef!-HVO in Moergestel Programma 28 april 13.40 MAA Rhelico-Roef! vertrek 12.30 uur. Uitslagen 18, 20, 21 april Recreanten Roef!-Zigo: Mono’s 1 Rosolo-Roef! Aspiranten Boskant-Roef Junioren Zigo-Roef!: Senioren 2 Zigo-Roef! Wedstrijden 27, 28 april Motto’s 2 Hilko-Roef!, vertr. 10, tijd 11 uur. Mono’s 1 zijn vrij. Pup. Roefl-Hilko, veld 11.30, tijd 12 uur. Asp. Roefl-Nijnsel, veld 13, tijd 13.30 uur. Jun. Roefl-DSS, veld 14.30, tijd 15 uur. Sen. 2 EDN-Roef!, vertr. 9, tijd 10 uur. Sen. 1 Roef!-Tuldania, veld 12.15, tijd 13 uur. Recreanten zijn vrij. Het bestuur is al weer volop bezig met de voor bereiding voor het nieuwe seizoen 1991/1992. Wil je graag mee komen korfballen, kom dan ’s maandags naar de training van 18.00 tot 21.00 uur, dan kun je aan de nieuwe competitie deel nemen, die begint in september. Tot ziens. Voor opgaven of voor inlichtingen kunt u terecht bij: Ad Schoenmakers, De Hoefkens 39 Cor Schilders, Kruijsackerstraat 22 Jo Hooremans, Molenstraat 3 Korfbal is gewoon hartstikke leuk! De finale van de persoonlijke biljartcompetitie werd voor wat betreft de A-klasse afgelopen vrijdag in het voordeel van Tiny Derksen beslist. Al jaren achtereen vindt deze strijd op het groene laken plaats tussen Wim Rijnen en Tiny Derksen. Deze keer trok Tiny aan het langste eind. In de D-klasse werd Jan van Gisbergen winnaar; in de C-klasse Johan Oerlemans en in de B-klasse Martien van den Aker. Op de foto de finalepartij in de C-klasse. Aan de tafel Jan Janssen en tweede -T’ (foto Chris van de Bijgaart) Donderdag 25 april om 19.30 uur in het gemeen tehuis. De agenda: 1. Opening. 2. Trekking stemmingsnummer. 3. Vaststelling notulen van de openbare verga dering van 27 maart 1991. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Beëdiging van de heer Mr. A.A.M. van Zun- dert als gemeentesecretaris. 6. Voorstel tot het afwijzen van een verzoek tot het beschikbaar stellen van stukken op grond van de Wet Openbaarheid van Bestuur. J 7. Voorstel tot het wijzigen van de SMB- regeling ten behoeve van de deelname in de N.V. Sturing Afvalverwerking Noord-Bra- bant. 8. Voorstel tot ruiling van gronden ten behoe- Aan J. Michiels, Rootven 36, wordt vergun ning verleend voor het aanbrengen van lichtre- klame op de zijgevel; Toestemming wordt verleend aan Stichting Koninginnemarkt Hapert voor het tijdelijk plaatsen van reclameborden ten behoeve van de Koninginnemarkt op 30 april 1991. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning wordt verleend aan: - A.H.H. IJsseldijk, Krijtenbogtstraat 2b, voor het plaatsen van een keermuurtje; - H.P. Roemburg, Pastoor van den Boogaard- straat 9, voor bouw erfafscheiding en carport. Algemeen bestuurlijke zaken Besloten wordt dat het geen aanbeveling ver dient over te gaan tot het organiseren van een gemeentedag in de huidige situatie;' De reactie van het provinciaal bestuur met be trekking tot evaluatie Wet Gemeenschappelij ke Regelingen wordt voor kennisgeving aange nomen; Het informatiebulletin van de Bestuursacade- mie Noord-Brabant, plus de nota kenmerken en eisen worden voor kennisgeving aangeno men; In het kader van decentraal arbeidsvoorwaar denoverleg overheidspersoneel wordt besloten de discussienota ’Werkgeversvereniging in de sector gemeenten’ voor kennisgeving aan te ne men. Algemene en Juridische Zaken Een vergunning voor uitbreiding van een ga rage aan de Eysenbrand wordt geweigerd we gens strijdigheid met het bestemmingsplan; Besloten wordt P.E.H.M. Thijs-Moerenburg, Zandstraat 19, een conceptovereenkomst voor te leggen tot verkoop aan haar van 75 m2 grond; Ten aanzien van het gebruik van boxen in strijd met de Hinderwet respectievelijk het bestemmingsplan op een perceel aan de Zandstraat, wordt besloten bevelen tot sluiting en waarschuwingen toepassing bestuursdwang te laten uitgaan; Besloten wordt in principe medewerking te verlenen aan het bouwplan van E. Selles tot verbouw van het pand Krijtenbogtstraat 11. Welzijn Besloten wordt dit jaar niet mee te doen aan de open monumentendag; Het verslag van de monumentencommissie van 26 maart 1991 wordt voor kennisgeving aange nomen; Accoord wordt gegaan met de rekening en ver antwoording van de kosten inzake vervanging meubilair personeelskamer basisschool Graaf van Ursel. tel. 3238 I tel. 2326 1 tel. 1897 l APV/Bijzondere wetten Aan de Nederlandse Brandwondenstichting te Beverwijk wordt vergunning verleend voor het houden van een collecte voor de periode van 27 oktober tot en met 2 november 1991; Toestemming wordt verleend aan de K.P.J. Moergestel voor het organiseren van een dorpszeskamp op 2 juni 1991 op het grasveld achter de Graaf van Urselschool; Nu is er natuurlijk geen man ^overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager met zomaar een slager, maar een sterk gespeciali seerde slager1 Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt. Als u de ambachtelijke slager nog niet kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en v vleeswaren-assortiment te Het is echt de moeite waard'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3