Rabobank CS Meer bank voor je geld Rabo Rendement Rekening nu: ’Mijn hele leven is gebaseerd op wielen wie Hen ikt A. op ’t Hoog L GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. PLANTVRIENDELIJKE WATERVERDUNBARE TUINHOUTBEITS L Zomeravondvoetbal 'n Goede keus brengt u vanzelf naar Oisterwijkseweg 32 Micro-triathlon Vught K.V.O. Moergestel Moerenburgloop Jan Huybregts bij 50-jarig dienstjubileum en 65e verjaardag: 5 Ook het adres voor geïmpregneerd tuinhout en Bangkirai. bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Het alternatief voor carbolineum. Hecht ook op oude verweerde lagen beits en/of carbolineum. Doe - Het - Zelf Centrum rijk Als je Jan Huybregts, algemeen directeur van Transport- en Distributie bedrijf Gebr. Huybregts B.V. (wonend Oisterwijkseweg 72) vraagt of hij, bij gelegenheid van zijn jubilea, bereid is tot een praatje voor ’Moergestel- Nieuws’ zegt hij na enig nadenken schoorvoetend ’ja’, en direkt daarop aansluitend ’maar ik heb eigenlijk niet zo veel te vertellen’. Het begin De groei Rabobank Moergestel Rootven 10, Postbus 11, 5066 ZG Moergestel Tel. 04243-3181 Fax 04243-3823 Het heden Vierde generatie NU 2500 ml. f I VZ ■Br F* kJ d •11 tl ‘WÏ I A4 MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 17 APRIL 1991 PAGINA 5 van lur- wel um V srse isca >og- rga- wee ide- en iag- Uitslagen van 10 april: ’t Draaiboompje - Den Boogaard De Veerkes - ’t Centrum Boerenbond I - Boerenbond II De Schouw vrij Stand na 2 speeldagen: 1De Veerkes 2. Boerenbond II 3. Den Boogaard 4. ’t Draaiboompje 5. ’t Centrum 6. De Schouw 2 1 0 1-1 5-0 1-5 '.30 iver iia- end tun De ■um aar. Bio- >pa- van IOU- ma- end met :len te ling che ■ke- 1 op :rsi- iteit ser icht de op De Te- /er- ol- aar De de De m. ie- ran in- i in Industrieweg 15, Moergestel, Tel. 04243 - 3615 Maandag gesloten ZO sse ge in teo iks in art ïrs Minimum inleg 10.000,- elk kwartaal 25.000,- direct en contant opneembaar, (met ingang van 1 april 1991) nt- eer nd >an er. ra- in- -4 -6 er- ie. je ins m- >5. van Tilburg de versierselen opspelde behorende bij de (foto Chris van de Bijgaart) De KPJ kring Tilburg organiseert deze triathlon die plaats vindt in de omgeving van de Ijzeren Man te Vught. Tijdens de aktiviteit komen jon geren in de leeftijd van 12 tot ongeveer 25 jaar als duo’s aan de start. Deze moeten achtereenvol gens de volgende onderdelen afwerken: kanoën, lopen en ATB-fietsen. Er is een onderscheid ge maakt tussen een zware en lichte categorie. Er worden die dag circa 100 deelnemers verwacht uit de omgeving van Tilburg, die tussen 10.30 uur en circa 13.00 uur strijden voor een plaats op het erepodium. Na een korte introduktie en ’n bevredigend ant woord onzerzijds op zijn volgende vraag ’wat is eigenlijk de bedoeling?’ lijkt het ijs voor Jan voorgoed gebroken. Vrienden en kennissen, die Jan al veel langer kennen, weten dat hij, als hij eenmaal begint te vertellen, niet meer te stuiten is en hij zich in al zijn bescheidenheid ontpopt als een boeiend verteller. Het is de opa van Jan geweest die de eerste aan zet heeft gegeven tot wat nu ’het grote bedrijf is geworden. Jan’s vader en twee ooms waren de eerste opvolgers en op 15-jarige leeftijd zet Jan (woonachtig toen in Tilburg) zijn eerste schreden op het ’vervoerderspad’. Hij mocht er zelfs ’n dag eerder voor van school af en herinnert zich nog als de dag van gisteren de eerste opdracht die bestond uit het met paard en kar vervoeren van ’n vrachtje van het gasfa briek naar de Trouwlaan. Jan kon toen nog niet vermoeden dat hij er in de toekomst een grote internationale transporton derneming van zou weten te maken. Vanaf 1941 komt Jan in het bedrijf van zijn va der en worden de eerste auto’s aangekocht. In 1958 werd de firma omgezet in de V.O.F. Gebr. Huybregts. Jan en zijn broer Harry runden de zaak. Samenwerking met ’n ander beroepsgoede renvervoerbedrijf te Tilburg leidde tot de oprich ting van Koeltransport Tilburg B.V. In 1968 verhuist het bedrijf Huybregts naar het industrieterrein Loven. Helaas was dat jaar ech ter niet zo’n feestelijk jaar want op 37-jarige leef tijd overleed Jan’s broer en compagnon Harry. Het werd evenwel na het verwerken van dit noodlot Jan zijn levenstaak om het bedrijf tot ver dere en nog grotere levensbloei te brengen. De volgende jaren werden grootse transponpro jecten opgezet; de lijndiensten werden verder uit gebreid over heel Europa tot in het Oostblok toe volgens ’n systeem dat is gebaseerd op effiëncy. Deze week weer een goedlachs manneke in deze rubriek. Het meisje van vorige week was Mia van Tuijl-Maas die woont aan de Oisterwijkse weg (moeder van Sonja en Rudi). Het bleek voor velen niet zo’n herkenbaar gezicht... Hier volgen nog wat mededelingen: om niet te vergeten!!! Donderdag 18 april: Excursie aardbeienkweke rij in Oirschot. Vertrek 13.00 uur op het St. Jansplein met de fiets. Mensen die niet mee kun nen fietsen en toch mee willen graag contact op nemen met het bestuur i.v.m. het samenrijden. Donderdag 25 april naar de G.G.D. in Tilburg. Vertrek 13.00 uur St. Jansplein per fiets. Dinsdag 7 mei: Kindermiddag. Zijn er nog op gaven dan graag zo spoedig mogelijk s.v.p. Donderdag 30 mei: Kringbedevaart naar Den Bosch. Opgave voor 30 april i.v.m. de bus. 2-4 1 - 2 2-2 2 2 1 Tilburg Raod Runners organiseert op zaterdaga vond 25 mei haar 10 EM wegwedstrijd met prestatielopen: de Moerenburgloop. Dit evene ment wordt gehouden op een fraai en snel par- kours van 3 rondes met een aanloopstuk in het fraaie gebied de Moerenburg aan de oostzijde van Tilburg. Start en finish zijn bij sportpark Lon ga aan de Spoordijk/Wilhelminakanaal in Til burg. Er is een douche- en kleedgelegenheid. De Moerenburgloop bestaat uit een wedstrijd en prestatieloop over 10 km (start 19.30 uur, in schrijfgeld 8,-) en trimlopen over 5,3 en 10.7 km (eveneens 19.30 uur, inschrijfgeld 5,-). Om 19.00 uur is er een kinderloop over 1000 m. (deelname 2,50). Inschrijven kan ter plaatse vanaf 18.00 uur. Voorinschrijven voor de 10 EM wedstrijd 6,- bij Tilly Laros, Aldrinstraat 13, 5175 XA Loon op Zand. Info: 04166-2148. Het moment waarop Burgemeester Brokx koninklijke onderscheiding voor Jan Huybregts. Het zou te ver reiken om de gehele historie, hoe interessant ook, te moeten vermelden. Nog steeds worden lijnen uitgezet en uitgebreid en wordt door het bedrijf meegedacht over ma nieren van vervoer die zowel kosten- als ruimte- besparend zijn. Jan Huybregts met name schrikt van degelijke nieuwe vindingen niet terug. De hele historie staat allemaal haarfijn beschreven in een z.g. ’Huybregts-Express’ die verscheen ter gelegenheid van de jubilea van Jan. Het blad werd uitgegeven op een feest waarbij al le vrienden, zakenrelaties en personeelsleden wa ren uitgenodigd. Want naast de zakelijke beslom meringen is Jan liefhebber van ’n goed feestje. Ontspanning is per slot ook belangrijk. Eveneens tijdens dat feest werd Jan verrast door de komst van burgemeester Brokx van Tilburg die hem een koninklijke onderscheiding op kwam spelden en hem voor zijn vele verdiensten benoemde tot ’Ridder in de Orde van Oranje- Nassau’. Hoewel Jan op 65-jarige leeftijd beslist nog niet wil denken aan afscheid nemen zijn de taken bin nen transport- en distributiebedrijf Gebr. Huy bregts B.V. al wel grootdeels overgenomen door de vierde generatie. 2 Kinderen van broer Har ry en drie van Jan’s eigen kinderen leiden nu het bedrijf in goede banen, ’n Bedrijf dat inmiddels is uitgegroeid tot zo’n 70 motorwagens (met laad vermogens die variëren van 3 tot 26 ton) en bij na 120 personeelsleden. Nee, Jan laat het bedrijf dat hij zo groot maakte nog zeker niet in de steek, daar is z’n enthousias me nog te groot voor, zoals hij het zelf zo kern achtig uitdrukte: ’de Jules Verneweg is mijn hobby’. Tot slot wil de redaktie van ’Moergestel-Nieuws’ hem graag van harte feliciteren met beide jubilea en met zijn koninklijke onderscheiding. M.O. 1095 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 5