VRUCHTENKOEKEN 25 1 41 ffl BOERENCAKE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Q=L KOUWENBERG Wilt u lekker uitrusten??? Zoekertjes... HARDE BROODJES Ja Zo vers vindt u het alleen nog maar bij de Warme Bakker! 6 HALEN, 5 BETALEN Dat doet u natuurlijk in tuinmeubels van Familux! /WTK STKEIND Nog eens het schoolkorfbaltoernooi 5-DELIG 5 Bezoekerscentrum Oisterwijk voor Telefoon 013-424177 Hoe Zoekertjes insturen? Foto’s in opdracht van ’Moergestel- Nieuws’ gemaakt zijn foto’s van Chris van de Bijgaart Fotografie Als bet bij Ni< aai Schoolstraat 3 5066 EC Moergestel Tel. 04243-1284 De V He Programma bezoekerscentrum Oisterwijk SETVOORDEEL - u Hoevenseweg 55 "MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 17 APRIL 19?“ PAGINA 4 ”l\ I 1-4 1-4 2-4 3-3 4-2 1-5 1-5 2-3 6 Bestaande uit: 4 Grosfilex kuipstoelen 1 Grosfilex tafel 110-83 cm (exclusief kussens) Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Uitslagen: Dames dinsdag 9 april: Stokeind 1 - de Blaak 1 Stokeind 3 - Loon op Zand 1 Ypelaer 2 - Stokeind 2 Junioren Gem. 12 jaar 10 april: Pellikaan Tl - Stokeind 1 Dames D. donderdag 11 april: Stokeind 1 - Hilten 1 Loon op Zand 4 - Stokeind 2.... Boemerang 7 - Stokeind 3 Heren zaterdag 13 april: Stokeind 1 - Stobblek 2 Haaren 3 - Stokeind 2 Heren veteranen: Stokeind 1 - de Blaak 2 Jongens 14 jaar: Stokeind 1 - Stobblek 1 Jongens 17 jaar: Stokeind 1 - Rauwbraken 1 Meisjes 14 jaar: de Blaak 1 - Stokeind 1 Meisjes 17 jaar: Zandligt 1 - Stokeind 1 Heren zondag 14 april: TECO 2 - Stokeind 1 Gemengd 35 Bossche Lijn - Stokeind 1 2-4 2-4 4- 2 5- 1 5-1 0-4 3-1 0-4 Van der 1951 Huy zaak renv ting In 1' inde ter r tijd Het nooc dere De 5 jecte gebr volg I I Het kom Na woo eige vooi diej hij t stuit ontf Het zet I gewi eersi (wo< op h Hij 1 af er de ei en k brie Jan toek derr 3?5 Bij het verslag van het schoolkorfbaltoernooi van vorige week is door een misverstand een gedeel te van de tekst weggevallen. Na de vermelding van de winnende teams had nog de volgende tekst moeten komen: Tussendoor hadden de kinderen gelegenheid om nog een kleurplaat in te kleuren, waarmee prijs- Het eerste team kon de degradatie niet meer ont lopen. Winst bij deze wedstrijd mocht niet meer baten. Toch was het er niet minder spannend om. De teams waren aan elkaar gewaagd. Dan weer Moergestel aan kop en daarna Tios weer. De eindstand werd dan ook gelijk. Piet Habra- ken won 3 maal, Ron van Hees en Herman Rein- ders elk 1 maal. Het tweede team zou bij een gelijkspel al vol doende hebben om kampioen te worden, maar het nam na 3 partijen de leiding met 2-1. De voorsprong werd uitgebouwd naar 5-2, doch de tegenstander Swan, kwam terug naar 5-4. De laatste partij moest dus de beslissing brengen. Toch waren er nog 3 games nodig om te zegevie ren. Sjonnie van Elderen won 3 maal, Berrie van Oudheusden 2 maal en Arie Vogels 0 maal. Man nen proficiat met het behaalde kampioenschap in de 4de klasse. Voor het derde team was deze wedstrijd niet zo belangrijk meer. Handhaving in de 6de klasse was al verzekerd. Toch werd er goed partij gege ven, want van de 10 partijen werden er 6 pas in de derde game beslist. Ook de invaller, Theo Sprengers, deed prima zijn best. Maar ondanks de goede inzet van het team zat er geen overwin ning in tegen de kampioen van die klasse. Bart de Cort, Kees van de Wouw en Theo Sprengers wonnen elk 1 maal. Uitslagen: Moergestel 1 - Tios ’675-5 Moergestel 2 - Swan 26-4 Moergestel 3 - Red Star 44-6 De winterkompetitie is ten einde. Alleen het eer ste team doet nog mee aan een bekercompetitie. Op de maandagavonden gaan we door met spe len en trainen. Heeft u interesse, wip dan eens binnen bij D’n Donk, Bosstraat la op de maan dagavond tussen 20.00 en 22.00 uur, of bel 3365. w* 2 Wisselexposities zolder: - van 31 maart t/m 10 mei: ’Papieren vogels’ van illustrator-vormgever Fred Geven; - van 12 mei t/m 21 juni: Foto’s van de diverse stadia van de vlinderontwikkeling, van Cisca Lepelaars; - van 23 juni t/m 2 augustus: Prachtige borduur werken van Berthy Bookelmarm. Educatieve tentoonstellingen: - van 1 mei t/m 30 juni: tentoonstelling over De Kleine Aarde (DKA). Het milieucentrum DKA in Boxtel bestaat in 1991 bijna 20 jaar. DKA Laat vooral zien dat het anders kan: Bio logische landbouw, een ecologisch voedingspa troon, drastische energiebsparing, gebruik van schone, duurzame energie en ecologisch bou wen. De tentoonstelling laat op een leuke ma nier alle aspecten aan bod komen. Aanvullend is er bij de tentoonstelling een zoektocht met tegoedbon. Deze tegoedbon kunt u inwisselen bij het vegetarisch restaurant de Imme te Tilburg. - van 3 juli t/m 22 september: tentoonstelling van het Wereld Natuur Fonds: ’Biologische Diversiteit, onze natuurlijke levensverzeke ring’. Deze tentoonstelling geeft antwoord op o.a. de vragen Wat is een Biologische Diversi teit, en Waarom moet Biologische Diversiteit behouden blijven. Bij deze tentoonstelling is er een buitenspeurtocht en een binnenopdracht voor kinderen (en misschien ook wel voor de volwassenen). Bijzondere activiteiten: In samenwerking met de Vereniging voor Zoog- dierkunde en Zoogdierbescherming (VZZ) orga niseert het bezoekerscentrum Oisterwijk twee vleermuiswandelingen en een zoogdierwande- ling. De vleermuisavondwandelingen vinden plaats op donderdag 16 mei en op donderdag 23 mei. De aanvangstijd op beide avonden is 19.30 uur. Te rugkomst bij het bezoekerscentrum is te ver wachten rond 22.30 uur. Op 6 juni begint de zoogdierwandeling om 17.30 uur. Deze avond begint met een dialezing over diersporen door Annemarie Steenman. De dia lezing duurt ongeveer een uur en aansluitend wordt buiten gezocht naar zoogdieren en hun sporen. Voor deze drie wandelingen moet men zich wel van tevoren aanmelden (tel: 04242-19209). Openingstijden: Het bezoekerscentrum is geopend op zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur en woensdag middag van 13.00 tot 17.00 uur. Van 4 t/m 12 mei en vanaf 15 juni is het centrum elke dag geopend. f/////> mi jes konden worden gewonnen. Bij de prijsuitrei king mochten uiteindelijk 3 meisjes uit groep 3-4-5- en 3 meisjes uit groep 6-7-8 een prijsje ko men uitzoeken. Dat waren: Groep 3-4-5: 1. Silvie van de Sande; 2. Diana Timmermans; 3. Mariëlle Matheeuwsen. Groep 6-7-8-: 1. Nicole Kuijpers; 2. Loes van Gisbergen; 3. Nancy Kogels. Vlak voor de prijsuitreiking werd nog een partijt je gespeeld door de leiding, gadegeslagen door de kinderen van de basisscholen. Jammer was dat daarbij een speelster van het le seniorenteam van Roef! (dat juist hoge ogen gooit om kampioen te worden in de veldkompetitie) voor een aantal we ken werd uitgeschakeld door éen enkelblessure, veroorzaakt door een ongelukkige misstap op de voet van een ander. Het was het enige minpunt je in een verder vlekkeloos verlopen en buitenge woon gezellig en spannend schooltoernooi. Meisjes die na dit schooltoernooi willen gaan korfballen bij Roef!, of vrijblijvend eerst de sfeer even willen proeven, mogen 6 weken gratis ko men meetrainen bij de training op maandaga vond van 18.00 tot 19.00 uur op het Roef!-veld aan het Stokeind. Verder kan alle informatie worden verkregen bij de wedstrijdsecretaris Mien van den Boogaart, Vooskerbos 20, tel. 2464. Kom erbij, want korfbal is hartstikke leuk! IHLé r///'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 4