o uApli/toJite Janus van den Meijdenberg benoemd tot ere-lid door jarige CDA RECEPTIE CDA achterban Vriendenweekend Audacia Zondag 28 april: Eerste Communie UITNODIGING 14e Moergestelse Jaarmarkt Koffieconcert ’Crescendo’ Verbouwing wijkgebouw Moergestel SPM-nieuws Ouderenreis 1991 M2 WOENSDAG 17 APRIL 1991 - 16e Jaargang - Nr. 664 1 K.P.J. Moergestel t g.v. ons 25-jarig bestaan van de K.P.J. Wij willen deze gebeurtenis herdenken met een H. Mis op zaterdag 20 april om 19.00 uur, en een doorlopende receptie op zondag 28 april vanaf 13.30 uur. Adres: clubhuis D’n Tob’, Kerkstraat 15 (achter de kerk). Tot ziens! Bij deze willen wij u uitnodigen voor het bijwonen van onze DE WARME BAKKER JOHN MENSINK - este 9.30 uur: SPM-bestuur Huidverzorgingsinstituut Yvonne van Rooy tijdens haar inleiding Bestuur en leden ’Crescendo’ i-K-WS Volgende week zondag zullen 62 kinderen uit on ze parochie hun Eerste Communie doen in de Eucharistievieringen van 9.30 uur en 11.30 uur. Hieronder volgen hun namen: 11.30 uur: Yvonne Aarts Wendy Bertens Marleen Broekhuizen Monique Broekhuizen René Dirkx Twan Dirkx Lotte van Dijk Marlon van Dijk Luuk van Gils Reinier van Gils Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL sj KR) De kinderen zijn momenteel al druk aan het re peteren voor deze feestelijke dag. Het is echter wel de bedoeling dat alle kinderen daaraan meedoen. Daarom vermelden we de ko mende repetities nog eens: vrijdag 19 april (zangrepetitie): van 18.00-18.45 uur: de groep van 9.30 van 18.45-19.30 uur: de groep van 11.30 maandag 22 april van 15.30-16.30: de groep van 9.30 dinsdag 23 april van 15.30-16.30: de groep van 11.30 vrijdag 26 april generale repetitie: van 18.00-19.00: de groep van 9.30 uur van 19.00-20.00: de groep van 11.30 uur Wij wensen alle kinderen en ouders sukses toe bij de feestelijke voorbereidingen. Werkgroep Eerste Communie Op zondag 5 mei gaat alweer de 14e Jaarmarkt van start. Reeds diverse maanden lopen de voor bereidingen voor dit grote evenement. Onopge» merkt voor de een of juist voor anderen opvallend zijn de verenigingen, belangenorganisaties en middenstand van Moergestel al weer druk bezig. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro '76. Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Simone Antonis Monique Arts Rob van Assouw Kiske van Breda Frans Burgers Loes Burgers Jeroen Denissen Claire Faassen Greetje van de Heuvel Kim van Gooi Mark Hamelink Niels Helmer Mariëlle Ketelaars Lizeth Koster Jack de Kruyf Marion de Kruyf Marga Kuypers Noortje Mees Rob van de Meydenberg Rik de Pina Ilsa Rijnen Linda Rijnen Joris van Roessel Bastiaan Schreppers Margriet Simons Marcia Smits Pietje van Spaandonk Jeroen Vugts Janneke van de Wouw Paul van de Wouw Thijs IJsseldijk Pascalle Janssen Mariëlle Jonkers Antoon Kastelijn Marieke de Laat Martijn van Korven Fieke Lemmens Sabine Linnemans Mark Poirters Nancy Rijnen Suzanne Roosen Nannie van Rooy Marjolein Smolders Anouk Sprengers Mathijs Terwindt Diana Timmermans Jan Timmermans Paul Timmermans Bart van Ttier Hans van de Ven Paul Wagenmakers Ronnie van de Wouw Op zondag 21 april verzorgt Gemengd Zangkoor ’Cfescendo’ haar jaarlijks koffieconcert. Onder deskundige leiding van de heer Koos ten Berge en met begeleiding van pianiste Margreet Brinkman belooft het concert wederom een suk ses te worden. Diverse liederen, uiteenlopend van vrolijk tot klassiek, worden ten gehore gebracht, enkele hiervan door onze eigen solisten. Tijdens dit kof fieconcert kan men ook genieten van mezzo sopraan Annie de Kort die samen met bas Jan Habraken enkele duetten vertolkt uit verschillen de opera’s. Voor het instrumentale gedeelte wordt zorg gedragen door Margreet Brinkman aan de piano en Richard Lazar op viool. Al met al een concert met diverse hoogtepunten. Laat dit niet aan uw neus voorbijgaan, en kom zondagmorgen naar de zaal van Tapperij ’De Schouw’ aan het Rootven. Het eerste kopje koffie is gratis. Graag tot ziens! Al jaren zijn zij vertegenwoordigd op de Jaar markt. Samen met hen kan de organisatie er aan werken deze dag een Moergestels karakter te ge ven. Zo kan ook dit jaar iedereen weer inschrij ven voor een plaats op de markt alwaar zijn hun wensen of ideeën aan het publiek kenbaar kun nen maken. Wij als organisatie weten zeker dat ieder hen een warm hart toedraagt tijdens hun inzet op deze dag. Verder is de organisatie er weer in geslaagd ook dit jaar weer een zo gevarieerd mogelijke markt te krijgen. Ook de kleinsten onder ons kunnen weer genie ten van diverse attrakties die voor hen zijn op gesteld. Al met al weer redenen genoeg om op de ze dag een bezoek te brengen aan de Moergestel se Jaarmarkt. Voor meer informatie betreffende deelname kunt u bellen met C. van Dijk, tel. 04243-2414. Org. Moergestelse Jaarmarkt In de week van 21 april 1991 hoopt de Kruisve reniging Moergestel weer het verbouwde pand te betrekken aan de Prinses Beatrixstraat 27. Wij hopen dat we vanaf 24 april a.s. onze aktivi- teiten weer vanuit het wijkgebouw zullen kunnen uitvoeren. In mei zal de officiële heropening plaatsvinden. Graag willen wij u er op wijzen dat er op dinsda gavond 23 april a.s. weer een achterbanvergade- ring plaatsvindt. Besproken worden o.a. punten m.b.t. de volgende raadsvergadering. De vergadering is openbaar, ook niet-leden zijn dus welkom. Ze vindt plaats in het achterzaaltje van De Kla- ore, aanvang 20.30 uur. Nogmaals maken wij u attent op het ’Vrienden weekend’ van onze vereniging op 23, 24 en 25 augustus a.s. Reeds vele jaren is bekend dat op de zaterdag in dit weekend, een onderling voetbaltoernooi wordt georganiseerd voor alle verenigingen, in stellingen en bedrijven uit Moergestel. Dit jaar zal dit gehouden worden op zaterdag 24 augus tus. Wij bevelen dit toernooi bij voorgenoemde gegadigden bijzonder aan. Iedereen die een seni orenelftal op de been kan brengen is welkom. Deze dag wordt besloten met een prijsuitreiking en een gezellige feestavond in de feesttent op ons sportkompleks. Voor informatie, of nog liever deelname, kunt u zich uiterlijk voor 1 mei a.s opgeven bij S.V. Au dacia, p/a Gerard Kreijveld, De Staappert 42, 5066 MG Moergestel, tel. 04243-2168. De Raadsfraktie van het CDA nodigt alle leden en belangstellenden uit voor de maandelijkse ach- terbanbi j eenkomst Deze wordt gehouden op maandag 22 april om 20.30 uur in het zaaltje van de Boerenbond. Raadsfraktie CDA Janus bekijkt de oorkonde die hem zojuist door Yvonne van Rooy is overhandigd. '.'1 De komst vorige week dinsdag van staatssecretaris van Economische Zaken, Yvonne van Rooy, jy'i naar het jarige CDA (de afdeling Moergestel bestond 12 ‘A jaar) werd o.a. aangegrepen om een van de mensen van het eerste uur, Janus van de Meijdenberg, te huldigen vanwege zijn verdiensten voor de plaatselijke politiek in het algemeen en voor het CDA in het bijzonder. ’Janus’, zo drukte voorzitter Gerard Kuijpers kernachtig uit ’heeft drie overgangen meegemaakt. Van de Katholieke Staatspartij naar de K.V.P. en vervolgens naar het CDA, waarvan hij een van grondleggers was’. Janus, wonende aan de Heiligenboom 5, werd door de afdeling Moergestel voor 40 jaar trouwe dienst benoemd tot ere-lid van diezelfde afdeling. Zichtbaar ontroerd nam Janus vervolgens de bij behorende oorkonde in ontvangst die hem werd overhandigd door Yvonne van Rooy. Zij had de avond geopend met een inleiding en ging vervolgens in op de aktualiteit in de landelijke politiek. Met name de Tussenbalans en het ontstaan daarvan werden door Yvonne uitvoerig toegelicht. Na de ’officiële’ plichtplegingen bleven de aanwezigen nog geruime tijd bijeen om, hoe kan het an ders, nog wat over de politiek na te praten. (foto’s Chris van de Bijgaart) De eendagsreis voor de Moergestelse ouderen zal dit jaar plaatsvinden op vrijdag 7 juni a.s., ver trek om 8.30 uur vanaf het St. Jansplein. Reisdoel: Wouwse Plantage, Provincie Zeeland, Miniatuur Walcheren en enkele badplaatsen aan de zee. Kosten per persoon 50,-. Nader programma en voorwaarden binnenkort in deze krant. Reserveer alvast deze datum.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1