1 uApli/io dito ll Jan Huybregts koninklijk onderscheiden Rabobank sponsort pupillen audacia! Klantgerichte begeleiding bij: ADVIESBURO L. VAN DAM 2 Lekenhandbaltoernooi S.V. Roef! Bingo 1 Aktie Jeugdbelangen St. Jan Laat uw hart weer spreken! I voor alle ouderen vanaf 55 jaar Kindercentrum Okido tV W DE WARME BAKKER JOHN MENSINK IA 8 Huidverzorgingsmstituut '7) Hartstichting afd. Moergestel De afdeling sponsoring van S.V. Audacia in de persoon van Gerard Kreijveld is er na enige onderhan- 'ii Lid NVAK De Stappert 8a Moergestel Tel. 04243-3219 Fax 04243 - 3856 --Accountancy - -Administratie - Fiscale Zaken- Bedrijfseconomische adviezen -Automatisering- pupillen, de toekomst van Audacia. (foto Chris van de Bijgaart) Stichtingsbestuur Jeugdbelangen St. Jan Moerqestel WOENSDAG 10 APRIL 1991 - 16e Jaargang - Nr. 663 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76. Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Wij hopen dat u de leden van Jeugdbelangen St. Jan niet teleurstelt en een of meer ballpoints koopt, het ia sltijd makkelijk om wat schrijfmateriaal in huis te hebben. De jeugd van Moergestel zal u er zeer dank baar voor zijn hun aktiviteiten voort te kunnen zet ten zoals de bedoeling is. Bij voorbaat hartelijk dank! Op woensdag 17 april 1991 zal voor de bovenge noemde groepering de maandelijkse bingo-avond gehouden worden. Deze zal plaatsvinden in de rekreatiezaal van de Reuselhof. Aan vang 19.30 uur (half acht). Tegen een kleine inleg zijn er wederom mooie en nuttige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor u klaar. Wij hopen op de voorlaatste bingo-avond van dit seizoen weer vele ouderen te kunnen begroeten. Namens de aktiviteitenkommissie Over enkele weken start het inmiddels al tradi tionele lekenhandbaltoernooi van SV Roef!. Iedereen die wil kan hieraan weer meedoen en voor alles geldt; ’meedoen is belangrijker dan winnen’. Het hebben van enige ervaring in de handbalsport is dan ook niet nodig en om grote krachtsverschillen te voorkomen mogen maar en kele actieve handballers per team worden op gesteld. Alle verenigingen van Moergestel en omstre ken, families, vriendengroepen, klasgenoten, café-teams of het maakt niet uit welke groep, nodigen wij uit om aan het toernooi deel te ne men. Gestreden wordt om de ’Ad Verschuren’ wis- seltrofees, vernoemd naar onze oud-trainer en schenker van de wisselbekers. Er zal een toernooi zijn voor heren en dames, waarbij een minimum leeftijdsgrens geldt van 16 jaar. In principe speelt ieder team één wed strijd per avond op de donderdagavonden tus sen 16 mei en 27 juni. Het aantal wedstrijden dat wordt gespeeld hangt vanzelfsprekend af van het aantal inschrijvingen, maar gestreefd wordt naar 6 wedstrijden per team. Volgens de goede Roef!-traditie is deelname wederom gratis! Interesse/ Neem kontakt op met; Franky van Boxtel, De Aanstede 16, Moergestel, tel. 3103; Gert van Elderen, Kriekenakker 5, Moergestel, tel. 2744 of Harrie de leijer, Vrijthof 20, Hilva- renbeek, tel. 04255-1315. delingen in geslaagd om de pupillen van S.V. Audacua te voorzien van nieuwe trainingshesjes. Op zaterdag 6 april werden de 35 nieuwe hesjes door de Heer P. Huyben van de Rabobank Moergestel officieel overhandigd aan Nico Oerlemans, voorzitter van de jeugdcommissie van S.V. Audacia. Op de foto zien we onze jongste pupillen trots poseren in de nieuwe aanwinst. Wij danken de Rabobank Moergestel voor de sponsoring van onze Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Gastouderopvang is een voor Nederland nog jon- ge vorm van kinderopvang. De gastouderopvang van Humanitas bemiddelt tussen gastouders (ouders of verzorgers die een gastkindje in hun huiselijke omgeving opvangen) en vraagouders (ouders die opvang zoeken voor hun kinderen). Ouders die vanwege hun baan, studie of wat voor reden dan ook opvang zoeken voor hun kinderen kunnen zich aanmelden bij de gastoudercentra- le. Door middel van een zorgvuldige selectie probe ren wij een passend gastgezin te zoeken voor uw kind(eren). Het betreft kinderen van 0 tot 12 jaar, de opvang- tijden kunnen in overleg met de gastouder op zeer verschillende tijden plaatsvinden. Soms is het zelfs mogelijk dat er in de avonduren opvang geboden wordt. Ook de gastouders kunnen zich aanmelden bij de gastoudercentrale, tegen een vergoeding kunnen zij in hun eigen huis gastkinderen ontvangen. U kunt bij de gastouderconsulente uw wensen ken baar maken met betrekking tot de opvangtijden, het aantal dagen of uren dat u een gastkindje wilt opvangen, het aantal kinderen en eventueel leeftijds-voorkeuren. De consulente probeert daar zoveel mogelijk rekening mee te houden. Als er eenmaal een gastkindje is geplaatst dan neemt de consulente nog regelmatig kontakt op om het een en ander door te praten. Bij proble men of vragen kan zowel de gast- als de vraagou- der altijd terecht bij de gastouderconsulente. Mocht u belangstelling hebben voor deze vorm van opvang of wilt u nog meer informatie bel dan naar: Kindercentrum Okido, Hoogstraat 24, Oister- wijk, tel. 04242-86452 of Gastouderconsulente Lisette Rooymans, telefonisch spreekuur: maan dag en donderdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur. Afgelopen zaterdag werd Jan Huybregts, directeur van Gebr. Huybregts BV Internationaal Distributie- en Transportbedrijf, wonende aan de Oisterwijkseweg 72, koninklijk onderscheiden. Burgemeester Brockx van Tilburg benoemde Jan in zijn eigen bedrijf te Tilburg tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Jan kreeg de onderscheiding op zijn vijfenzestigste verjaardag in verband met zijn vijftigjarig ’dienstver band’. We hopen volgende week wat uitgebreider op dit jubileum terug te komen. Op de foto zien we Jan samen met zijn vrouw kort nadat hem de onderscheiding is opgespeld. (foto Chris van de Bijgaart) In voorgaande jaren werd er door leden van de Jeugdbelnagen, waaronder scouting, judo en jonge renkoor, gecollecteerd in de vorm van de ’Doe-Mee- Aktie’. Dit jaar heeft deze aktie een andere opzet maar wel met dezelfde doelstelling, n.l. organisatorische en fi nanciële ondersteuning van deze jeugd binnen de stichting. Er is veel geld nodig om alles draaiende te houden. De onderhoudskosten reizen de pan uit. Om enigszins buiten de subsidies om deze kosten te dekken hebben wij een andere aktie bedacht. Samen met de afdeling scouting, judo en jongerenkoor heeft het stichtingsbestuur besloten ballpoints te gaan verkopen. Deze verkoop start op 15 april en eindigt op 30 april. De prijs van één ballpoint be- draag 2,- en is in 2 verschillende kleuren te koop. Tussen 14 en 20 april, dus volgende week, wordt bij u aangeklopt voor een bijdrage voor de Nederland se Hartstichting. Laat uw hart spreken en geef weer voor dit goede doel, het geld is hard nodig. Ons dorp staat bekend om zijn vrijgevigheid en staat in de top-100 van de Nederlandse gemeenten wat het resultaat betreft van de collecte. Dat bewijst dat de mensen van Moergestel een hart hebben dat ze la ten spreken. Namens allen aan wie dit geld wordt besteed om weer een normaal leven te kunnen leiden, alvast heel hartelijk dank! k KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 Ss. MOERGESTEL x?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1