WAAR LAAT JE HET? 9.95 1.00 met Audacia TUINSET KUSSENS Tuincentrum’De Paardebloem’ JtijiV MEUBELEN Interieur adviezen Woon-accessoires Woningtextiel deJuiste Toon V Slagerij Ketelaars BV I Kerkstraat 10 - Moergestel - Telefoon 04243-1262 PVS Meubelen: nu ook kleinmeubelen j 2.75 ADVIES!!! w F> t Planten komen nu snel in blad en bloei, zorg dat u ze op tijd plant! flfl 1) Blinde vinken 1 QK Vrijdag 5 april 20.30 uur in de kantine aan de Molenstraat Glas, hup in de glasbak Boterham- worst 100 gram Nationaal Fonds Kinderbescherming Contrafilet Kent u de ambachtelijke slager al? t* HOOFDPRIJS: Uw kopje koffie staat weer klaar! D J Ronder rookvlees 100 gram PARK <A N De Kapellekes Route: een nieuw 5-daags fietsarrangement i ^2 PAGINA 3 "MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 3 APRIL 1991 irt) i et DG Tilburg. Tel. 013-361515. 6 perstuk f Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 jikt Tel. In de week van 7 t/m 13 april 1991 organiseert het N.K.F. haar jaarlijkse Nationale Collecte Kinderbescherming. Ook in Moergestel willen wij met deze collecte weer een beroep doen op iedereen die kinderen een warm hart toedraagt. Kleur bepaalt de juiste toon in een sfeervol interieur. Victor Boeren weet stijlvolle meubelen te combineren met het juiste gordijn en de juiste vloerbedekking. Vraag hem eens om een vrijblijvend advies. Deze kampagne is een initiatief van de stuurgroep Promotie Glasbak 500 gram l!_ al te '80. ige- sn! ne tel. Oirschotseweg 26a, Moergestel, Telefoon 04243 -1497 Gesloten: tussen 12.00 en 13.00 uur en dinsdagmiddag oor tid- ;en. dag naar hotel. In de rij van populaire fietsarrangementen heeft Parkland Brabant er weer één toegevoegd: de 5-daagse Kapellekes Route. Dit arrangement in Midden Brabant probeert naast de natuur de nadruk te leggen op de kui tuur. De Kapellekes Route is een 5-daagse fiets route langs kerken en kapellen op het platteland in Parkland Brabant. Dit arrangement is een speelse kennismaking met de rijke roomse ge schiedenis van deze regio. De totale lengte, die in dit arrangement wordt afgelegd, is zo’n 250 ki lometer. Gestart wordt in Hotel Bosrand te Oisterwijk. De volgende dagen wordt overnacht in Hotel Central te ’s Hertogenbosch, Hotel De Druiventros te Berkel-Enschot en Hotel Bladel te Bladel. De route voert langs bekende en minder bekende kerken en kapellen. Op basis van halfpension, inclusief fietshuur, koffer-nabreng-service, documantatiepakket en een Parkland Brabant reistas 1 per 2 personen) kost dit arrangement f 495,- per persoon. Één persoons kamer toeslag 102,-. Wilt u nadere informatie of wilt u de 5-daagse Kapellekes Route boeken, neem dan contact op met Parkland Brabant, Postbus 3259, 5003 Uiteraard doet de Nederlandse overheid veel voor deze kinderen, maar door de bezuinigingen kunnen een aantal zaken niet meer bekostigd worden. Door uw gave is het N.F.K. in staat de aanvullende financiële steun te verlenen die we zenlijk bijdraagt tot het welzijn van deze catego rie kinderen. Wij hopen dat onze collectanten ook dit jaar weer mogen rekenen op uw spontane bijdrage. Help mee om onze jeugd te helpen! Geven is immers kinderspel! Veel ondernemers nemen de gelegenheid te baat om Tweede Paasdag ’n open dag te organiseren in hun zaak. Peter van Spaendonck deed er Tweede Paasdag nog een schepje bovenop door zijn nieu we afdeling in kleinmeubelen en woonaccessoires te openen. Hij breidde daarvoor zijn toch al im posante ruimte nog eens aanzienlijk uit. De afdeling slaapkamers had eerder al een uitbreiding on dergaan zodat Peter nu zijn klanten op het hele meubelgebied van dienst kan zijn. (foto Chris van de Bijgaart) Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak. Het betreft hier kinderen die vaak buiten hun schuld niet meer in de huiselijke kring kunnen opgroeien, en toevertrouwd zijn aan de zorg van organisaties van de particuliere kinderbe scherming. KOMPLETE RECREATIE De fietsarrangementen van Parkland Brabant zijn bijzonder in trek. Zowel Nederlanders als Duitsers, Engelsen, Belgen, Zwitsers en Oosten rijkers maken gebruik van de diverse fietsarran gementen die Parkland Brabant kent. De aan trekkelijkheid van Parkland Brabant is groot. De natuur is zeer afwisselend, cultureel biedt Park land Brabant ook het nodige, terwijl de maar liefst 520 kilometer bewegwijzerde fietsroutes na tuurlijk ook zeer op prijs worden gesteld. Ook de aanwezigheid van de grote dagattracties, gecon centreerd in één regio, is een pré. Wat ook enorm wordt gewaardeerd is de koffer- nabreng-service van Parkland Brabant. Geen ge zeul meer op de fiets met de bagage, nee, deze wordt met een speciale Parkland Brabant trans portbus 7 dagen van de week gebracht van hotel f Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager maar een sterk gespeciali seerde slager1 Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag I tegenkomt f Als u de ambachtelijke slager I nog met kent, zou u er eigen- I lijk eens moeten aanwippen Al is het alleen maar om ons I gespecialiseerde vlees- en U vleeswaren-assortiment te zien Het is echt de moeite waard' T-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3