ft 00 u4p(i/todite Klantgerichte begeleiding bij: L. VAN DAM ADVIESBURO Woninginrichting Michiels geopend ’Draaiboompjeweer vol artiesten Koffieconcert ’Crescendo’ Gemeentelijke herindeling Mevrouw Yvonne van Rooij komt naar Moergestel WOENSDAG 3 APRIL 1991 - 16e Jaargang - Nr. 662 De Stapper! 8a Moergestel -Accountancy- -Administratie- -Fiscale Zaken- Bedrijfseconomische adviezen -Automatisering- De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen DE WARME BAKKER JOHN MENSINK Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond Jongerenpastoraat Ontmoetingsgroep jongeren Eerste Communie-voorbereiding St Kindernevendienst Fijn, dat u er was Talenten voor Theo Huidverzorgingsinstituut 7) Lid NVAK Tel. 04243-3219 Fax 04243 - 3856 Moergestel, 27 maart 1991 Het gemeentebestuur Het eerste kopje koffie wordt u aangeboden door ’Crescendo’. Tot ziens in Tapperij ’De Schouw! KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL zj Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro '76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel, 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Tijdens de gehouden algemene beschouwingen naar aanleiding van de begroting 1991 is het on derwerp ’Gemeentelijke herindeling’ nadrukke lijk aan de orde geweest. Besloten is alvorens hieromtrent standpunten in te nemen binnen de gemeenteraad een discussie omtrent de toekomstige bestuurlijke positie van Moergestel in gang te zetten. Op basis hiervan is besloten een werkgroep in te stellen bestaande uit Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 147^ Dinsdag 26 maart om 18.00 uur was de overname van Woninginrichting Jan Willems dan echt offi cieel. Jan Michiels, reeds eigenaar van een woninginrichting te Haaren, nam de zaak van zijn (voor)naamgenoot al enkele weken geleden over en na een grondige verbouwing en herinrichting was vanaf woensdagmorgen de winkel aan het Rootven weer geopend. Bij de Open Dag op Tweede Paas dag namen velen de gelegenheid de woninginrichting eens van binnen te bekijken en het moet ge zegd, Jan Michiels doet zijn slogan van ’dé complete woninginrichter’ alle eer aan. Van vloerbedek king tot meubels, van gordijnen tot slaapkamers, alles is te zien en zeer overzichtelijk opgesteld. Graag heten we de firma Michiels van harte welkom in Moergestel en wensen hen voor de toekomst alle sukses! (foto Chris van de Bijgaart) chiecentrum, St. Jansplein 7. Op deze bijeenkomsten verstrekken we informa tie over het projekt, we organiseren aktiemoge- lijkhfden en we maken affiches en spandoeken die we gebruiken om ons te presenteren op de jaarmarkt. Op 12 mei is tijdens de HMis van 1130 uur de afsluiting van dit projekt. Wij hopen dat er veel enthousiaste deelnemers zich zullen aanmelden, het is zeker de moeite waard om mee te doen. Vriendelijke groeten namens de werkgroep Jon gerenpastoraat. Op donderdagavond 11 april a.s. houden we onze eerste ontmoetings-gespreksgroep voor jongeren in de leeftijd van 16-17 jaar. Het is de bedoeling dat we op deze avond geza menlijk gaan bespreken hoe we deze aktiviteit gaan invullen. Onze doelstelling is het creëren van bijeen komsten, waarbij er een fijne jongerengroep ont staat waarin je elkaar goed kunt leren kennen en het mogelijk is om samen wat uitgebreider in te gaan op onderwerpen die ons echt bezighouden. Twee mensen uit de werkgroep gaan de jongeren begeleiden. We hopen dat we door het nemen van dit initia tief een grote groep jongeren zullen bereiken, die net zo enthousiast zijn als wij. Zij zijn van harte welkom in het ontmoetingsgebouw van de KPJ ’D’n Tob’ (achter de kerk). Werkgroep Jongerenpastoraat Over ruim drie weken is de Eerste Communievie ring. De kinderen zijn inmiddels klaar met het projekt ’Brood om te delen’. Op vier zondagoch tenden hebben zij onder begeleiding van projec- touders hieraan gewerkt. Binnenkort volgen de repetities. De eerste is op vrijdag 12 april in de kerk, om 18.00 uur voor de kinderen uit de groep van 9.30 uur en om 18.45 uur voor de groep van 11.30 uur. Het muzieken- semble zal daarbij aanwezig zijn. Projectouders De evaluatie voor de projectouders zal plaatsvin den op woensdag 10 april van 10.00 tot 11.30 uur in de voorzaal van ’Den Boogaard’. Werkgroep Eerste Communie De staatssecretaris van Buitenlandse Handel en Economische Zaken, mevrouw Yvonne van Rooij, komt naar Moergestel op 9 april in zaal ’t Draaiboompje. Zij zal een inleiding houden over Europa 1992 en aktuele politieke zaken. Iedereen is om 21.00 uur van harte welkom. Er is ook gelegenheid om vragen te stellen. Voor evt. informatie: G. Knijpers, tel. 1712 of A. van den Meijdenberg, tel. 1415. de fractievoorzitters met als opdracht om aan de hand van het Rijks- en provinciaal beleid, de rap porten van de-11-commissie Schampers en de besluitvorming hieromtrent te bepalen wat de po sitie van de gemeente Moergestel is binnen het kader van de gemeentelijke herindeling in Brabant. Door deze werkgroep is op 27 maart 1991 verslag aan de raad uitgebracht. Naar aanleiding van dit verslag is besloten in de vergadering van 25 april 1991 een standpunt te bepalen inzake een ver volgtraject. Traditiegetrouw geeft Gemengd Zangkoor ’Cres cendo’ telkenjare een koffieconcert. Dus ook dit jaar. Het concert wordt dit jaar gegeven op zondag 21 april a.s. in Tapperij ’De Schouw’ en begint om 12.15 uur precies. Naast het optreden van het gerenommeerd koor ’Crescendo’ zijn er ook optredens van o.a. mezzo-sopraan Annie de Kort en bas Jan Habra- ken. Het instrumentale gedeelte wordt verzorgd door Margreet Brinkman, piano en Richard La zar, viool. Dit alles staat onder de bekwame lei ding van dirigent Koos ten Berghe. Vergeet niet deze datum te noteren. Op zondag 7 april is er in de mis van half 12 kin dernevendienst voor groep 5 en 6. Deze neven dienst zal worden verzorgd door Lian Hoeven en Jan Geerts.. Aan alle mensen, die op welke wijze dan ook, hun medewerking hebben gegeven aan de verzor ging van de Goede Week-liturgie: heel hartelijk dank! De vieringen van de kerk zijn iets van ons-samen en daarom is het zo fijn, dat er zoveel mensen zijn, die hun medewerking geven aan de verzor ging van de vieringen. Maar ook de aanwezigheid van vele parochianen is een belangrijke bijdrage; daarom: fijn, dat u er was... Zoals al enkele jaren gebruikelijk organiseert de werkgroep Jongerenpastoraat voor de meisjes en jongens die vorig jaar zijn gevormd het project ’Talenten voor Theo’. Iedere deelne-174-mer krijgt van de parochie 7,50 in gebruik, en kan met behulp van zijn talenten het bedrag ver meerderen. De meeropbrengst is bestemd voor de dakloze kinderen in India, waar Theo Raaijmakers jaren lang gewerkt heeft. Op de Jaarmarkt op 5 mei krijgen we een eigen kraam tot onze beschikking om zelfgemaakte produkten (kaarten, koekjes, e.d.) te verkopen, of door een spel te spelen dat we samen orga niseren. We hebben drie bijeenkomsten gepland op de za terdagen 13, 20 en 27 april van 17.00-19.00 uur. Op de eerste twee zaterdagen zijn we te gast bij de fam. Dijckmans, De Scheerman 14. De derde bijeenkomst vindt plaats in het paro- Bij ’t Draaiboompje’ traden het afgelopen paasweekend weer veel artiesten op. Vrijdag waren het ’De Havenzangers’ (zie foto) die het spits afbeten en zaterdagavond was er Peter Koelewijn met zijn Rockets. Ook eerste en tweede Paasdag kon de jeugd volop genieten van het geboden programma. Maandagavond werd de reis verloot. Volgende week berichten we u hoe dat in zijn werk is gegaan en wie zich de gelukkige winnaar mag noemen. (foto Chris van de Bijgaart) 24

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1