69 'APHRODITE OPEN DAG 'Aphrodite VROLUK PASEN! Audacia 10 al vroeg kampioen Boomplantdag ook in Moergestel De schoonheidsspecialist. Maandag 1 april van 12.00-17.00 uur leuk sportief gekleed de Pasen in...! K.P.J.-nieuws Succesvol skiseizoen skiberg Beekse Bergen Truien met applicaties in diverse kleuren Spijkerblouses met opdruk Gebloemde jasjes Ruime collectie spijkerbroeken ■y Q geborduurd, met applicaties, in de nieuwe kleurenv.a. ’Die Naemloose Speelers’ brengen ’De Hebberd’ in Oisterwijk Een ’aangepaste’ ouderenreis J K 3 VOOR DE DAMES: nt Tot ziens! Loopt u gerust ’ns vrijblijvend binnen... n Rootven 9 Moergestel Loopt u gerust eens geheel vrijblijvend bij ons binnen! Je kunt zien dat je huid het lekker vindt. IV vanaf Bijpassende stretchbroeken, rokjes, X bijpassende blouses o.a. de merken PéPé, Bogaert, B.C. Clark, Keep On, enz. HUIDVERZORGINGSINSTITUUT Schoolstraat 5, Moergestel, Telefoon 04243-1474 Aanbieding mini zonnebankkuur: X t w MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 27 MAART 1991 PAGINA 7 JA 6 (foto Chris van de Bijgaart) E JAMES DEAN jm jr <1 i (Aanbieding geldt alleen voor de op deze dag in ons instituut gemaakte afspraken). GO 93 Zo. Het is alweer een tijdje geleden maar hier zijn we dan weer met wat nieuws. KPJ 25 jaar een moment in het leven van onze vereniging om even bij stil te staan. En dat doen we dan ook want 27 en 28 april hebben we een leuk feestweekend in gedachten. Hou deze da tum vrij zodat je ook aanwezig kan zijn. P.S. officiële berichten ontvangt iedereen nog. Bij de opkomst van het goede weer van de zomer begint ook het sportgebeuren weer. 1 april: volleybaltoernooi Hilvarenbeek 21 april: mavo triathlon Ijzeren Man Vugt met onderdelen kanoën, lopen, ATB-fietsen le sportdag 12 mei Goirle Heb je interesse dan kun je je opgeven bij Wim op ’t Hoog. Het is alweer even geleden dat in Den Boogaard tot tweemaal toe ’Die Naemloose Speelers’ de hebberd van het dorp op z’n nummer zetten. Weten jullie het nog? De Hebberd was penning meester van het feestcomité voor het 900-jarig be staan van het dorp. Hij moest het geld voor het feest bewaren. Bewaren, ja, dat kon ie best. Maar uitgeven: ho maar. Het was een hele toer om ’m het geld weer afhandig te maken. Maar op ’t eind kon het vuurwerk de lucht in en de fanfare de straat op. De vraag nu is: zal het er in Oisterwijk ook zo aan toegaan? Loopt het daar ook goed af in de Kunstkring? Kinderen die het toneelstuk nog een keer opgevoerd willen zien, zijn natuurlijk weer van harte welkom bij onze buren. De entree is nog altijd: 2,50. Dus als jullie Juffrouw Ama lia van Stoet van Haspelaere, Generaal Ludovi- cus Bombast, Notaris Grijpstuiver, Spetter en Spatje en bakkersvrouw Carmen nog een keer in aktie willen zien: KOMEN op woensdag 3 april (in de vakantie) om 19.00 uur naar de Kunst kring (Stationsstraat 3) in Oisterwijk. Het skiseizoen zit er bijna op, al hoewel er ook nog wintersportliefhebbers zijn die vanwege de vroege pasen nog vertrekken naar winterse oor den. Skiberg Beekse Berg heeft afgelopen maanden veel beginners mogen ontvangen voor een skicur- sus, waaruit blijkt dat de interesse voor de skisport nog steeds stijgende is. Onlangs hebben de cursisten hun vaardigheden kunnen tonen en zich met anderen kunnen me ten in een heuse wedstrijd. Voor de skiërs was het dit jaar ideaal op Beekse Bergen temeer omdat men op de natuurlijke baan, die naast de kunstbanen ligt, op de echte sneeuw kon skiën. Steeds meer mensen skiën op een kunstbaan niet alleen vanwege de voorbereiding op de win tersport maar beschouwen het als een vorm van recreatie. April is ook de maand van ’t uitstapje waarheen of hoe laat weet ik ook nog niet. Iets verder weg in de agenda maar toch ook be langrijk om het nu al te weten Zeskamp. Dit alles gebeurt op 2 juli weer op ons oud en ver trouwd terreintje bij de meisjesschool. Heb je interesse om mee te doen dan kun je je op geven bij John van Esch. Een ploeg bestaat uit 4 dames, 4 heren en een coach. Ken je nog meer groepen of buurten die het leuk zouden vinden spoor ze dan even aan zodat ze naar John bellen. Iedereen is welkom. Dan als laatste a.s. vrijdag 30 maart onze filmavond met altijd weer verras sende films van onze filmmagnaat Aron. Oh ja was ik toch bijna vergeten, in het paaswee kend krijgt d’n Tob een fris en helder tintje voor alle komende feestactiviteiten door de winter- of was het nou de lenteschilder Geus. waarbij drankje en lunch inbegrepen zijn in de prijs van 30,— per persoon. Om 9.00 uur ’s morgens vertrekt het gezelschap vanuit Waalwijk en om 17.00 uur is men daar weer terug. Diegenen, die aan de criteria voldoen en deze reis zien als een goed alternatief voor de ’ouderenreis’, waarbij toch voor sommigen de af stand en het programma te veel inspanning ver gt, kunnen zich in verbinding stellen met Mevr. Fien van de Loo, tel. 2441; mevr. Piëta Heij- kants, tel. 1513; mevr. Wiesje van de Wouw, tel. 3449; dhr. Janus Jonnkers, tel. 1770. Raad Welzijn Ouderen voorzitter A.A.M. Smits De Zonnebloem, afdeling Moergestel heeft ten behoeve van de Raad Welzijn Ouderen een tien tal plaatsen gereserveerd voor een te houden boottocht op 19 juni a.s. Hierdoor is het moge lijk thuiswonenden bejaarden of minder-validen (dus niet diegenen die in verzorgingshuis De Reuselhof of in een kloosterbejaardenoord wo nen) een boottochtje aan te bieden, waarbij deel nemers zich verzekerd weten van zowel medische als verpleegkundige bijstand. Een dagje uit dus, Speciaal voor hen verlengt skiberg Beekse Ber gen het seizoen en gaat ook open tijdens de paas vakantie t/m 7 april van 10.00 tot 18.00 uur en op 14 en 21 april en 10 en 19 mei. Wij hopen hiermee de rasechte skiër een groot plezier mee te doen. Verleden week woensdag was weer de jaarlijksee Nationale Boomplantdag. Zoals elk jaar doet hier ook de Moergestelse schooljeugd aan mee. Vergezeld door de leerkrachten van de diverse basisscholen en voorafgegaan door wethouder Theo op ’t Hoog begon men aan het karwei in De Sonman (foto Chris van de Bijgaart) (5 x 20 minuten) H voor slechts Vorige week zondag werd Audacia 10 ongeslagen kampioen. En dat al op 6 wedstrijden vóór het einde van de kompetitie. Jongens: jullie verdienden door ons op de foto te worden gezet. Proficiat!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 7