GEOPEND om 18.00 uur gesloten! Nieuw in Moergestel: Pandawinkel ROOYAKKERS Q GEALAN 5 Grote Terra Cotta Paasmarkt Wie ben ik? Van den Meijdenberg I MAAT 92 T M 1 7 6 Een bezoek de moeite waard In verband met Goede Vrijdag zijn de winkels in Moergestel a.s. vrijdag winnaars van ’De Lind bokalen’ Joost Welten en Marcel Bruurs Moergestel heeft een nieuwe gemeentesecretaris KINDERMODE Willemien op ’t Hoog Marja v/d Linden MAANDAG DE GEHELE DAG GESLOTEN MIDDENSTANDSVERENIGING MOERGESTEL F J ZATERDAG 30 MAART BOUWBEDRIJF - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. 04243-2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Heiligenboom 3 MOERGESTEL Aanbieding: 5-dlg. set x oe geglazuurd Verder keuze uit 500 verschillende potten!!! inds kort kunt u ook in Moergestel terecht in een - door mevr. Verschuu- en opgezet - Pandawinkeltje dat is gevestigd in de van Rijckevorsellaan 9. Het doel van het WWF Geef om de toekomst! X I brengt kunststof in vorm I OERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 MAART 1991 PAGINA 5 A4 Het College van Burgemeester en Wethouders zal de gemeenteraad op 27 maart 1991 voorstel len de heer Mr. A.A.M. van Zundert uit Goirle te benoemen als nieuwe gemeentesecretaris. De heer Van Zundert is 41 jaar, gehuwd en va der van drie kinderen. De heer Van Zundert is eerder werkzaam geweest bij de gemeenten Roo sendaal en Nispen, Raamsdonk, Gilze-Rijen en Tilburg. In deze laatste gemeente is hij momen teel werkzaam als manager interne dienstverle ning. Nadat de raad van de gemeente Moergestel con form de aanbeveling de heer Van Zundert zal hebben benoemd, zal deze eind juni 1991 zijn werkzaamheden als secretaris kunnen beginnen. Moergestel, 22 maart 1991. Gelderstraat 24,5081 AC Hilvarenbeek, Tel. (04255) 4621 5 r clubkampioenen beide ritten winnend af te slui ten. In deze categorie had de uiteindelijke club kampioen Joost Welten genoeg aan twee tweede plaatsen om het totaalklassement te winnen. De rit over 500 m werd gewonnen door Mathieu Bruurs, en de rit over 1500 m werd het snelst af gelegd door voorzitter Jan van de Wiel. Door een val in de rit over 500 m was voor de Jan van de Wiel een podiumplaats echter niet haalbaar. Zo als gemeld werd Joost Welten clubkampioen en dus winnaar van de ’De Lind wisselbokaal voor senioren’. De tweede prijs was voor Mathieu Bruurs, en Cees Vennix behaalde de derde prijs. Met de prijsuitreiking in de kantine van de ijs baan kwam een einde aan een bijzonder spannen de en sfeervolle wedstrijdavond, die zeker voor herhaling vatbaar is. Twee onverschrokken jongemannen... Velen kenden de personen van vorige week... Velen ook niet... Het waren (van links naar rechts) Gonnie, Toon Jr., Toon Sr. en Corrie op ’t Hoog, destijds woonach tig in de Krijtestraat. - Leerlingen van de basisscholen vertrouwd ma ken met de natuur d.m.v. het toesturen van materiaal voor de natuurlessen en door het le zen van de bladen ’Tam Tam’ en ’Panda’ waar de scholen ook op geabonneerd kunnen wor den. - Dan bestaat er voor de leeftijdsgroep van 8 tot 16 jaar een jeugdlidmaatschap ’Rangers’ ge naamd. Het houdt in dat je llx per jaar het blad ’Tam Tam’ ontvangt en dat betekent veel info over de natuur. Ook krijgt elke Ranger een ’paspoort’ waardoor je bij sommige dierentui nen en musea korting krijgt. Ook ontvang je automatisch bericht wanneer natuurwandelin gen, kampen, acties e.d. worden georganiseerd. Dit alles voor maar 22,— per jaar van janua ri t/m december. Voor verdere info omtrent dit lidmaatschap kunt u bij mevr. Verschuuren te recht. - Het WWF probeert overal waar de natuur be dreigd wordt, waar planten en dieren het gevaar lopen uit te sterven, actie te ondernemen. Steun nu het WWF door een steentje bij te dra gen aan de natuur. Dit kunt u doen door telefo nisch contact op te nemen met mevr. Verschuu ren onder het tel. nummer 1208. Wij wensen mevr. Verschuuren veel succes met haar werk voor het WWF. Zondag 17 maart jl. werden op de kunstijsbaan te Eindhoven schaatswedstrijden gehouden, waaraan door 36 leden van Schaatsclub ’De Ven nen’ werd deelgenomen. Voor de meeste deelne mers van ’De Vennen’ waren deze wedstrijden de eerste kennismaking met officiële schaats wedstrijden op een 400 m baan. In 6 verschillende categorieën werden de snelste rijders van ’De Vennen’ gehuldigd als clubkam pioenen van ’De Vennen’. Meisjes adspiranten: Eefje van de Meydenberg werd in deze categorie met overmacht clubkam pioene door zowel de rit over 100 m als de rit over 300 m te winnen. Simone Pape behaalde de twee de prijs, en de derde prijs was voor Janneke Bur gers. Jongens adspiranten: Door zowel de rit over 100 m als de rit over 300 m te winnen behaalde Mai- kel Vennix in deze categorie de eerste prijs. Luuk van de Meydenberg won de zilveren medaille, en Joris Wagenmakers was dolgelukkig met zijn bronzen medaille. Meisjes junioren: In deze categorie was Wiete- ke Strik helaas de enige deelneemster, zodat vooraf al vast stond dat zij de titel clubkampioe ne zou behalen. Als er wel tegenstandsters voor haar waren geweest dan zouden die, gezien de tij den die Wieteke op de 500 m en de 1000 m rea liseerde een moeilijke avond hebben gehad. Jongens junioren: In deze categorie ging de strijd tussen de broers Marcel en Richard Bruurs. In de rit over 500 m reden zij, in een onderlinge confrontatie, beiden een persoonlijk record (wie wil er immers van zijn broer verliezen?). Zowel de rit over 500 m als de rit over 1000 m werd door Marcel gewonnen, zodat hij ook het totaalklasse ment won. Met deze overwinning kwam Marcel in het bezit van de door sponsor Gerard Schonck beschikbaar gestelde ’De Lind wisselbokaal voor junioren’. Richard Bruurs behaalde de tweede prijs, en de derde prijs was voor David Strik. Voor David was er bovendien nog een ver rassing in de vorm van de ’De Vennen trainings- bokaal’. Dit is een, door trainer Theo Klaren beek beschikbaar gestelde, aanmoedigingsprijs voor de licentiehoud(st)er die in het afgelopen seizoen het meeste inzet heeft getoond en/of het meeste vooruitgang heeft geboekt. Senioren B: In deze categorie reden dames en heren tegen elkaar. De twee ritten over 500 m werden beslist in het voordeel van de dames, want Claudia Klarenbeek werd clubkampioene voor Rieki van de Meydenberg (tweede) en de eerste heer Cees de Jong (derde). Senioren A: In de andere categorieën wisten de Nadat medio februari 1991 bekend werd, dat de huidige gemeentesecretaris de heer A.W.G.J. van Kessel was benoemd tot secretaris van de ge meente Diepenveen is het gemeentebestuur van Moergestel op zoek gegaan naar een opvolger. Na een uitgebreide sollicitatie- en selectieprocedure, waarbij ook de raad en het personeel zijn betrok ken is na zorgvuldige beoordeling en afweging uit de kandidaten een keuze gemaakt. Sinds afgelopen week is de redaktie van ’Moer- gestel-Nieuws’ uitgebreid door de komst van Yvonne van Gisbergen die woont aan de Pastoor van Doorenstraat 5. Voor haar eerste verslag ging zij naar de pandawinkel van mevr. Verschuuren en tekende daar het hierbij volgende verhaal op. We heten haar van harte welkom in de redaktie- groep en wensen haar veel plezier en sukses! goede komt aan het Wereldnatuurfonds. Ook niet-leden van het WWF kunnen deze artikelen kopen of bestellen d.m.v. het aanvragen van de nieuwe voorjaarscatalogus bij mevr. Verschuu ren. Daar kunt u uw keuze maken uit een zeer uitge breid assortiment geschenk- en gebruiksartike len, o.a.: stropdassen, slaapzakken, kleurpotlo den en kinderkleding, waarvan de opbrengst ten

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 5