Wat doen wij uitgelaten, hé? De mooiste vakantieplekjes boek je bij de Rabobank. Rabobank O Meer bank voor je geld Au BEKENDMAKING OPHALEN HUISVUIL 2e PAASDAG BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL J GEMEENTE MOERGESTEL BOVAG AUTOBEDRIJF DONKERS Graag tot ziens! DONKERS Of het nu dichtbij is of verder weg... uw favoriete vakantiebestemming is er vast bij Bovendien ontvangt u bij iedere boeking een leuke attentie. Rabobank Moergestel Uw reisadviseuse: Miriam Rijnen Rootven 10, 5066 AW Moergestel, Tel. 04243-3181 BOEK NU UW VAKANTIE BIJ DE RABOBANK WANT VOL IS VOL! Einc Wij weten wat u op prijs stelt: een snelle vervanging van uw oude uitlaat tegen een scherpe prijs. En dat kan bij ons. U krijgt goed advies, want de ene uitlaat is de andere nog met. Ook hebben wij een assortiment sportuitlaten. En op alle reparaties en werkzaamheden geven wij u drie maanden reparatie-garantie! AUI UÏTL^É^ PAGINA 20 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 MAART 1991 MOE 1. 2. 3. 4. 5. 661-2 661-3 1. 2. 3. 4. foto: I 661-4 In verband met Pasen komt de maandagroute voor het ophalen van huisvuil te ver vallen. Het ledigen van de minicontainers wordt verschoven naar dinsdag 2 april 1991. De route van dinsdag blijft verder ongewijzigd, omdat er dan namelijk met twee wagens ge reden wordt. Verzocht wordt de containers tijdig en zoveel mogelijk gegroepeerd aan de straat te zetten. Het ophalen van grof huisvuil zal gebeuren op maandag 8 april 1991. Er wordt nogmaals op gewezen dat het opgeven van grof huisvuil uiterlijk mogelijk is tot en met vrijdag voorafgaand aan de ophaaldag. Het melden is verder alleen mogelijk tijdens de normale kantooruren via telefoonnummer 1235, behalve op de laatste vrijdag, waarbij de sluitingstijd voor de opgave van grof huisvuil is vastgesteld op 16.00 uur. esi-i De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te verlenen aan: - M.G. Welten, Schout van de Wouwstraat 13 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3450, plaatselijk bekend Schout van de Wouwstraat 13, een carport te bouwen en een berging uit te breiden. Het bouwplan ligt vanaf 28 maart 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren tegen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 27 maart 1991. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. sv B.i Zou 1 voor 1 voller spron een ai voet r terecf gevoe ploeg belan; kanse te hoi bitter gevol] inzet ren k stand wicht doelp geven Marei week honds ten ee gekon moest 1-2 w Frans ge ble de om ken. 1 nendc Uitsl; SV. f Auda Auda Noad EDb Auda Domi Mawi Auda Auda Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten een Hinderwetvergunning te verlenen aan: H.A.M. Kools, Hild 15 te Moergestel, voor een melk- en jongveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting aan de Hild 15; C.M.M. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel, voor een overdekte mestopslagsilo, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen de Heizenschedijk 7; P.C.H.J. van der Aa, Driehuizenweg 6 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij en vleesstierenmeserij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, voor de inrichting aan de Driehuizerweg 6; M.C.W. van der Sande, Driehuizenweg 2 te Moergestel, voor een melk- en jongveehou derij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting aan de Driehuizerweg 2; P.A. Verheijen, Floraweg 5 te Moergestel, voor een varkensmesterij, schapen- en jong veehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting aan de Floraweg 5, echter met uitzondering van een 24-tal scha pen waarvoor de gevraagde vergunning is geweigerd. De vergunningen zijn verleend onder de voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaar den, om gevaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Zij die be roep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een ver zoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde Afdeling. Moergestel, 27 maart 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen om hinderwetvergunning van: Maatschap A.G.N. Denissen, Heuvelstraat 23 te Moergestel, voor een melk- en jongvee houderij, varkensfok- en mesterij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Heu velstraat 23 en Servennenstraat 6; J.A.A. van de Ven, Heuvelstraat 25 te Moergestel, voor een varkensfok- en mesterij an nex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beséheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Heuvelstraat 25; J. van Roessel, Servennenstraat 5 te Moergestel, voor een boomkwekerij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Ser vennenstraat 5; Maatschap C. en W. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, voor een melk- en jong veehouderij, vleesstierenmesterij, varkensmesterij en konijnenfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gele gen aan de Oostelvoortjes 19. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen wor den ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken even eens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaar schriften bij ons Kollege worden ingebracht. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 16 april 1991om 09.00 uur (Denissen), 09.30 uur (van de Ven), 10.00 uur (van Roessel) en 10.30 uur (van Dijk), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Moergestel, 27 maart 1991. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Progr; Audac Beerse Audac RKTA lAudac Nevel< Audac lüitsla lAudac sv Hei sv SOI Audac Audac Oister J. Bra Een u Deze uitnod ,PSV: i Iers en wedsti woens tuurlij aannei zijn. V per bi zijn. Sporti Om kt tiviteii een sp vanaf deze n kundi; verras; le kint Specia AUTO Schoolstraat 60 Moergestel - Telefoon 04243-1110

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 20