Veel kleuren onder de zon Mooi zijn na zonsondergang k I i HET ONDERSTE LAAGJE GEEFT ZELFVERTROUWEN combi- ACTUELE BADMODE HEEFT EEN STREEPJE VOOR ECHTE NACHTMODE DRAAG JE VER VOOR HET SLAPEN GAAN Romantiek is in Bustiers Geraffineerde naties Zijdezachte glans Vederlichte body B t W |W||| 18 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 MAART 1991 PAGINA 19 1 Een fraai badpak in polyamid en elasthan/lycra (foto Triumph). de' ken ge ien. tten akt. ith- >ren wij- :>or- jro- Het badpak blijft. Een seizoen vol kleur zal de stranden en zwembaden opvrolijken. Op windend zwart in combinatie met oranje en grijs of fluorise- rend groen. Violet met lavendel blauw, smaragdgroen met ko raalrood. Al die kleuren krijgen hun verdiende plaats in grafi sche vlakverdelingen die fraai zullen afsteken tegen het zonnig karakter van een strakblauwe hemel. Door het hele beeld zal deze zo mer een streep lopen. Dik of fijn tjes, parasolstrepen of speelse streepfragmenten in een nop- pendessin. De combinaties zijn erop uit om je snel bruin te doen lijken. De belijningen zijn bij zonder. Contrasterende biezen zijn zo geplaatst dat de taille smaller lijkt en de benen slanker aal heeft een beeldschone glans en sluit zich als een engelenhuid om het lichaam. Het is afgelopen met het cool imago van de huidige teeners. Sweaters met fraaie bloemmo tieven en het hemelbed krijgen een logisch vervolg in de vraag naar ietwat zoete romantische lingerie. Helanca-kant, Madei- ra-borduurwerk en tere roosjes op luchtige stofjes geven toe aan dit verlangen. Ook katoen mag zich verheugen in blijvende be langstelling. Bodies van dunne jersey met fantasievolle prints worden ter afwisseling gecom bineerd met een langer fiets- broekje. Jonge meiden kiezen daar met gemak een black de nim jack en hotpants bij. Hg ÜO- ?xi- ■rde zer- De bestseller in de ondermode voor het komende seizoen is de iets verlengde beugel-beha ook wel bustier genoemd. Een licht ondersteunend baleintje geeft de typisch vrouwelijke contou ren net even meer accent. Triumph zou haar naam geen eer aan doen, als zij die bustiers niet had uitgevoerd in delicaat geborduurd tule met kleine bloemmotiefjes. De bijpassende slipjes zijn lieflijk en ogen teer. en langer. Draperieën en uit snijdingen geven een geraffi neerd resultaat. Het bikini-slip- je dat eruit ziet alsof er twee su perkleine broekjes over elkaar worden gedragen, is bedoeld als sexy en zeer draagbaar grapje. Natuurlijk zijn er in alle thema’s bijpassende strandjurkjes, swe atshirts en shorts en heel veel surf-shorts. De trendcollectie van Triumph toont fraaie combinaties van glanzend satijn, half-doorschij- nende ausbrenner-dessins en verleidelijk kant. Een nieuwe variant op het klassieke thema is de strak om het lichaam sluiten de, hoog aangesloten body ge maakt van de ongewone combi natie van aubergine-kleurige velours-de-panne en het trans parant zwarte tule van het diepe decolleté. De succesvolle luchti ge topjes, bustiers, frivole be- haatjes en vlinderslipjes nemen deel aan een speels seizoen. Beeldschone lingerie een lust voor het oog De liefde voor beeldschone lingerie is steeds minder een heimelijke liefde. Teeners en vrouwen van alle leeftijden dragen opnieuw en met plezier het mooiste van het mooiste dicht op de huid. Een terechte ontwikkeling. Niets vrolijkt immers zo op en geeft zoveel zelfver trouwen als mooie en geraffineerde ondermode. Elastisch kant is voor veel vrou wen de ontdekking die niet meer gemist kan worden. Comforta bel en perfect van vorm. Het nieuwste lillyets-model van Triumph kan ermee wedijveren. Het ragfijne elastische materi- Wie liever extravagant in beeld komt, kiest voor de luxe a la Hol lywood en dus voor het thema Scarabee. Bad-couture met glanzende goudprints, glim mende lovertjes, fluwelen appli caties en draperieën die de na druk leggen op een supervrou welijk gewelfd silhouet. Zo’n badpak kun je zelfs ’s avonds ge bruiken als je het met de juiste avondmode combineert!. Aparte kleurcombinaties en on gebruikelijke ontwerpen ken merken de nacht- en huismode voor de zelfbewuste vrouw. 'Waarom zou je altijd zoetge vooisd en romantisch je bed in moeten stappen?’ redeneert Triumph. De nacht is kort en een ontspannen avond kan hem ver lengen. Naast de ruime ’big-shirts’, de eigentijdse stripfiguurtjes op slaapshirts en de sportieve ’he- renpyama’s’, de sportievere short-pakjes, de charmante zo- merpyama’s van katoen en de lieflijke Beedees-modellen ont wikkelde Triumph ook een ge heel nieuwe trend. Bovendien blijft die ondermode niet langer compleet geheim. De glimp van fijn geborduurd tule- kant, de perfecte contouren van een modieuze body en de gloed van elegant taupe-grijs geven de bovenkleding extra accent. Combinaties van beiden worden dan ook steeds zorgvuldiger ge kozen en ontworpen. Met een weelde aan tropische vruchten en exotische bloemen op licht organza worden lauwe zomeravonden koel en aange naam. Luchtige overalls en ve derlichte wikkeljurkjes maken dat je je tijdens zulke avonden fris en verleidelijk mooi weet. Koel en geavanceerd is het effect van de grote witte noppen en de fijne streepjes op een nacht blauwe ondergrond. Een zwieri ge Dietrichbroek gemaakt van dunne chi f fon-organza werd ge combineerd met een half-trans- parante blouse met ronde grote kraag. Daaronder bedacht Triumph een flinterdun-organ- za topje. Het sexy effect kan zelfs het daglicht verdragen. Het sexy effect van deze avond- en nachtmode kan zelfs het daglicht verdragen (foto Triumph). De bestseller in de ondermode van Triumph voor het komende seizoen is de beugel-beha met sa tijnen bies gegarneerd en de ve derlichte body (foto Triumph). Onmisbaar is inmiddels de ve derlichte body. De actuele com binatie van beha en slipje van elastisch kant en crash-stretch is superzacht en doet op perfecte wijze recht aan de lichaamsvor men. Parelgrijs en puur wit zijn dé kleuren. Het elegante grijs flatteert mede door de licht- en schaduweffecten van het zachte elastische kant elke huidskleur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 19