<s ■SfflWUKÈ STOFFEN APART INLEI/EREN... ZOEKERTJES H BEKENDMAKING Ai BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING WINKELSLUITINGSWET Bij de CHEMOCAR: OP ZATERDAG 30 MAART 1991 De Stappert St. Jansplein PAPIER... ...DE HARMONIE OUD IJZER... ...FEVIOR GLAS in de... ...GLASBAK AU AU CVB BANK STANDPLAATSEN: op Gemeentewerken: elke werkdag na telefonische afspraak, uitsluitend schoon en handzaam gebundeld. KIe onv Auda Sinds zegge je ee: Kans aanw afged gaste died; den i spror aanhi ste h< bal te Van boun oven ten. j gaan, posit ren: helft hand een o profi Na ei door sure het vi ker. minu die d 2-2.] blijkt tot ei afger Auc Het i tradi; nene kamj taller voet slach Prog SV F Aud: Aud; Noae EDb Aud; Dom Maw Aud; Aud: V 0 0 C R INLICHTINGEN BEL 12350 - I VERF WA OLlESt te ’’MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 20 MAART 1991 PAGINA 10 "MO 1. 2. 3. (Kerstmarkt) 4. 5. 660-1 6. b. 660-2 1. 2. 3. ONT- 660-3 Voorjaar-zomercollectie O'Neill: shirts, swea- dehuis Poiriers. O 1991 1991 (2e Paasdag) (Jaarmarkt) SM FE. vet; Uitsl Auda Madi Auda Taxa Blad< Auda Beers Rood Auda Auda Prog Aud; SVF SV S Audi Aud; Oisti J. Bi Uitsl zatei Aud: Aud; Aud: Aud; Aud; Neir Nevi Uits SVG Aud Aud Prog J. Bi Aud Aud .660-4 Div. soorten grint- en stoeptegels, 1e en 2e keus. 15/30,30/30,50/50,40/60, rond en zeskantig. Frans Rooyakkers, Heiligenboom 3, Tel. 3469. maandag 1 april 5 mei Ook sen man Inscl Daai schri trek thers, badpakken, portemonnees, zijn binnen. Mo- plaai Met gebruikmaking van de 4-zondagenregeling van de Verordening ex artikel 9, eerste lid van de Winkelsluitingswet 1976 (Veertiendagenregeling) heeft het college van burgemeester en wethouders op verzoek van de Middenstandsvereniging Moergestel de navolgende zon en feestdagen aangewezen waarop het toegestaan is dat de winkels in Moergestel geopend zijn: Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten aan P.A.A. Dirkx, Oirschotseweg 40 te Moergestel te verlenen een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokke- rij, schapenhouderij en een jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie B, nummers 1250 en 1390, plaatselijk bekend Oirschotseweg 40. De vergunning is verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder buiten de inrich ting te ondervangen. De beschikking en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens deze termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikking kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; de betrokken adviseur; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaar heeft ingediend; d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand worden ingediend bij de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die be roep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een ver zoek doen om schorsing van de beschikking en/of tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Voorzitter van genoemde Afdeling. Moergestel, 20 maart 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn te ver lenen aan: W.J.M. van Esch, Pijnendijk 6a te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting gelegen aan de Pijnendijk 6a; A. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Driehuizerweg; F.J. v/d Meijdenberg, Hild 24 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hindenwet voor een melk- en jongveehou derij en vleesstierenmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Hild 24. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inza ge, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken gedu rende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaar schrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons College. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Moergestel, 20 maart 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aan vragen om hinderwetvergunning van: Maatschap P. en A. Hoeven, Oirschotseweg 9 te Moergestel voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting gelegen aan de Hild 16a; J.J.A. Donkers, Floraweg 1 te Moergestel voor een melk- en jongveehouderij en paarden fokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Floraweg 1 Gebr. Mutsaers, Heikant 7 te Moergestel voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting gelegen aan de Heikant 7; Gebr. van der Zanden Moergestel B.V., Zandstraat 14a te Moergestel voor een agrarisch en cultuurtechnisch loonbedrijf, transportbedrijf en aannemingsbedrijf G.W.W., sloopbedrijf en melk- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Zandstraat 14a; Gebr. Mulders, Heirbaan 12 te Moergestel voor een melk- en jongveehouderij en vleesstie renmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is ver meld, voor de inrichting gelegen aan de Heirbaan 12; A. van Hest. Driehuizerweg 5 te Moergestel voor een melk- en jongveehouderij, varkens fok- en mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Driehuizerweg 5. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen wor den ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken even eens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag.van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaar schriften bij ons Kollege worden ingebracht. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare hoorzit ting op 9 april 1991om 09.00 uur (Hoeven), 09.30 uur (Donkers), 10.00 uur (Mutsaers), 10.30 uur (v.d. Zanden), 11.00 uur (Mulders), 11.30 uur (van Hest), in het gemeentehuis van Moer gestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Moergestel, 27 februari 1991. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. gXXC De Hoefkens Krijtestraat Bibliotheek Vossenhoorn Broekzijde OF van 09.00 tot 10.00 uur van 10.15 tot 11.15 uur van 11.30 tot 12.30 uur van 13.00 tot 14.00 uur van 14.15 tot 15.15 uur van 15.30 tot 16.30 uur van 16.45 tot 17.45 uur elke vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur op Gemeentewerken aan de Kloosterdreef 2. alléén geplaatst bij kontante betaling! Bemesten hoort er ook bij: compost f 75,-mabij Tuincentrum 'De Paardebloem' Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: De Klusjesman'. Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Argos, Royal Canin, Doko, Noblesse, Topwinner, Kiddo.Als alleen het beste hondevoer goed is voor uw trouwe viervoeter! Eierhandel-Dierenspeciaal- zaakvan de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Verkoop van schilderijlijsten en aluminium- lijsten in diverse kleuren en alle maten. Geen vaste openingstijden, graag telefonisch afspreken Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228en 88763. Ons assortiment Terra Cotta potten is nu nóg groter, ook geglazuurd! Fr. Rooyakkers, Heiligen boom 3, Moergestel, Tel. 04243-3469. Voor campingplaatsen aan het Balatonmeer: Golden Lake Camping, Siofok Ook vakantiewo ningen in Siofok en Boedapest. Resmi Travel K.F.T. tel. 04243-4040. Voor ’n massief eiken eetkamertafel, salon tafel, etc. F. Roozen Massief Eiken Meubelen, Pr. Irenestraat 7, Moergestel, tel. 04243-1785. Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen! De zaak met de vele aanbiedingen en z’n nèt iets betere service! Aktie: neem nu n Top-Vrij rekening. Hoge rente (tot 7°/o) en vrij opneembaar; Maxi-Vrij rekening (53/4°/o) of 'n Spaar- bewijs (gem. 8%). Voor informatie: Edi- the Smolders, Kerckackerstraat 13. Kas uren: ma.-do. 19.00-20.00 u. en natel, af- spr. tel. 3753. Kasuren: 1832 Paaseieren: bij Eierhandel van de Wouw geldt de leus: vers, en dan nog keus! Moederdag, Vaderdag, communie? ’n kadobon, 't beste kado! Wlh Winkeliersvereniging Moergestel. Verkrijgbaar bij de Rabobank. zondag zondag 17 november 1991 zondag 22 december 1991 Omdat voornoemde regeling slechts 4 zon- en feestdagen toelaat, zullen voor het jaar 1991 geen andere zondagen meer aangewezen kunnen worden. Moergestel, 20 maart 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. HAA? Ui O OO AP&'J"

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 10