Twee korfbalkampioenen tegelijk! T4- Audacia-nieuws Run - Bike - Run Moergestelse Dartcompetitie Schaats wedstrijden om ’De Lind bokalen’ 14.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.30 uur 10.00 uur 12.00 uur 13.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur AUDACIA-PUPILLEN AUDACIA-JUNIOREN SV Roef Korfbal SV Roef Handbal Mono 1 Roefl-EDN Junioren B Roef!-Spoordonkse Girls «s L’ ’’MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 13 MAART 1991 PAGINA 9 VR Moergestel, Het junioren-B-team met v.l.n.r. staand: Bernadette op ’t Hoog, Sandra van Herck, Kristi van 1-2 4-1 1- 3 3-1 2- 4 9-2 1- 3 2- 4 2-7 4-5 6-3 6-3 2-1 6-0 5-0 2-3 0-7 2-7 2-0 1-7 4-1 0-7 6-4 5-5 5-3 Uitslagen: Audacia 1 - Willem II (vr.): Audacia 2 - Madese Boys 2: Taxandria 3 - Audacia 3: De Valk 5 - Audacia 5: Audacia 6 - Audacia 7 (vr.): Audacia 8 - Oirschot V.II: Set 8 - Audacia 9: Zigo 7 - Audacia 10: Programma 17-3-1991: Audacia 1 - Essche Boys 1 Madese Boys 2 - Audacia 2 Audacia 3 - TAC/BWB 2 Taxandria 6 - Audacia 4 Bladella 6 - Audacia 5 Audacia 6 - Were Di 6 Beerse Boys 6 - Audacia 7 Rood-Wit V.II - Audacia 8 Audacia 9 - Were Di 7 Audacia 10 - SVG 10 Schaatsclub M De Vennen" Programma pupillen zaterdag 16 maart: Audacia Dl - SVG 1, aanv. 10.00 uur Audacia CD-comb. - RKDSV 1, aanv. 10.00 uur Audacia DE-comb. - Waspik 1, aanv. 10.00 uur Audacia El - Hilvaria 6, aanv. 11.15 uur Audacia E2 - Taxandria 6, aanv. 11.15 uur Nemelaer F1 - Audacia Fl, vertrek 10.15 uur Nevelo F2 - Audacia F2, vertrek 10.30 uur Uitslagen pupillen zaterdag 9 maart: sv SSS 1 - Audacia Dl: Audacia CD-comb. - Berkdijk 2: RKDSV 2 - Audacia DE-comb.: Oirschot 5 - Audacia El: RKDSV 4 - Audacia E2: Audacia Fl - Oisterwijk Fl: Audacia F2 - J. Brabant F3: Uitslagen zaterdag 9 maart: SSC’55 - Audacia Al: Audacia A/B - Hilvaria: Audacia Cl - Gilze: Programma zaterdag 16 maart: SVG 1 - Audacia Al, aanv. 14.30 uur Audacia A/B - Riel 2, aanv. 14.30 uur Audacia Cl - Berkdijk 2, aanv. 13.00 uur De Moergestelse Dartcompetitie is begonnen en er zijn reeds enkele wedstrijden gespeeld. De uitslagen zijn ’t Centrum-Flying darts de Veerkes: VPC den Brouwer-de Klaore: Flying darts de Veerkes-de Klaore: VPC den Brouwer-’t Centrum: De tussenstand 1. Flying darts de Veerkes:13 2. VPC de Brouwer:10 3. de Klaore:8 4. ’t Centrum: 5 De hoogste uitworp staat op naam van Wim van Dijk met 85 punten. De hoogste worp staat op naam van J.H. de Brouwer met 140 punten. De eerstvolgende wedstrijden zijn 11 maart: de Klaore-’t Centrum 15 maart: Fl. darts Veerkes-VPC de Brouwer aanvang wedstrijden is om 20.30 uur. De eerste helft Van de kompetitie zit er op. De laatste wedstrijden hebben niet allemaal succes opgeleverd. Team 1 moest naar Tios’67. Een gedegradeerd team uit de overgangsklasse. Een geduchte tegen stander. Het werd een zware wedstrijd. Zeven van de tien partijen werden pas in de derde ga me beslist en helaas maar 2 in ’t voordeel van Moergestel. Met een beetje meer geluk hadden dat er zeker 3 moeten zijn, zodat er een gelijkspel uit gekomen is. Maar het was niet zo. Moergestel 1 verloor. Piet Habraken won 2 partijen en Ron van Hees 1Herman Reinders was de grote verliezer, hij won geen partij Team 2 deed het beter en wist er een gelijkspel uit te halen tegen koploper SWAN 2. Ook hier veel partijen die in de derde game beslist werden. Zoals bij team een ook hier weer 2 van de zes die voordeel opleverden voor Moergestel, maar bij dit team was het voldoende voor een gelijkspel. Sjonnie v. Elderen won 3 maal, Berry van Oud- heusden, een beetje beneden zijn kunnen, en Arie Vogels wonnen beiden 1 maal. Team 3 ging op bezoek bij Red Star’58. Wat het resultaat geworden is, is mij helaas nog niet bekend, maar meer dan een gelijkspel zat er niet meer in. De stand die mij bekend was bij het schrijven hiervan, was 5-3 in het voordeel van Red Star. Uitslagen: Tios’67 2 - Moergestel 1: SWAN 2 - Moergestel 2: Red Star’58 4 - Moergestel 3: Programma: - donderdag 14-3: Moergestel 1 - SBM 2 Moergestel 2 - SBM 6 Moergestel 3 - SBM 8 De wedstrijden worden gespeeld in D’n Donk, aanvang 20.30 uur. Publiek welkom. Iedere maandagavond is er gelegenheid voor re creatief spelen van 20.00 tot 22.00 uur. Het blijkt dat er toch nog steeds mensen zijn die interesse hebben in tafeltennis, alleen om er de eerste stap voor te zetten schijnt moeilijk te zijn. Aarzel niet en kom naar D’n Donk om een balletje te slaan. Wilt u eerst inlichtingen, bel dan 3365. Programma 17 maart Senioren 1 bekerwedstrijd Roef!-DDW veld 9.45 uur, tijd 10.30 uur. Korfbal is gewoon hartstikke leuk! Op zaterdag 2 maart jl. zagen twee van de acht korfbalteams van Sportvereniging Roef! hun har de zwoegen in de korfbalcompetitie beloond met een welverdiend kampioenschap: in sporthal Den Houterd te Lage Mierde behaalde het le mono- team (6-7-jarigen) het kampioenschap, en in de Hispohal te Hilvarenbeek werd ook het junioren team kampioen. Beide teams werden na afloop duchtig in de bloe metjes gezet in de respectievelijke sporthallen, waarna in de ontmoetingsruimte van het eigen clubgebouw aan het Stokeind met de beide teams gezamenlijk het succes nog eens gezellig werd ge vierd onder het genot van drankjes en gebak. Sportvereniging Roef! wil de speelsters en leidsters van de beide teams hierbij van harte ge lukwensen met het behaalde kampioenschap. We laten nu hieronder enkele speelsters (twee van het monoteam en één van het juniorenteam) zelf aan ’t woord voor een verslag van wedstrijd en viering: Uitslagen Welpen Roef-Taxandria:6-4 JA Roef-RHV:5-19 MA Avanti 2-Roef:22-6 DAS Roef-DSC:8-2 HS 1 Roef 1-Witte Ster:17-20 HS 2 Roef 2-Were Di 2:20-29 Wat een wedstrijd! De welpen speelden hun laat ste kompetitiewedstrijd van dit zaalseizoen in de Vonder tegen Taxandria. Ondanks ziekte van Jessica, Ingrid en Inge werd het een hele span nende wedstrijd. Marieke, Margot en Niels wa ren goede invallers en stonden hun mannetje wel. Vera had de moeilijke opdracht om die ene su persnelle speler van Taxandria te stopen en dat lukte haar heel goed. Jeroen, Benjamin, Susan ne en Noortje hielden de rest goed mee in de ga ten en verdedigden op zijn best. De overwinning was dan ook heel terecht voor Roef! Goed ge werkt allemaal. Programma 16 maart 10.45 uur: JAB Roef-Taxandria in Hercules Diessen 10.00 uur: MAA Roef-Elshout 2 in Hercules Diessen 15.00 uur: oefenwedstrijd nieuw welpenteam in de Vonder Roef-Desk Programma 17 maart HJ 15.15 uur: Blauw Wit-Roef in Den Bosch HS 13.10 uur: HVT 2-Roef in de Blaak Tilburg Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! Elsdingen, Elisa Hoosemans, Sandra Boogaers en Judith Oerlemans. Knielend: Bianca Mertens, Monique van der Loo, Inge van den Boogaart, Heidi Wouters en Maart je van den Boogaart. (foto: Mien van den Boogaart) Op zondag 17 maart a.s. zullen op de wedstrijd- baan te Eindhoven van 17.30 tot 22.00 uur wedstrijden worden georganiseerd door ’Ijsclub Tilburg’, Schaatsclub ’Ballangrud’ (Breda), Schaatsclub ’Ijsco’ (Oosterhout) en Schaatsclub ’De Vennen’ (Moergestel). Aan deze wedstrijden zullen in verschillende ca tegorieën totaal 41 leden van Schaatsclub ’De Vennen’ deelnemen. Mensen die onze leden wil len komen aanmoedigen zijn van harte welkom. De toegang is GRATIS. Per categorie zal het snelste lid van Schaatsclub ’De Vennen’ gehuldigd worden als clubkampi oen van ’De Vennen’. In de categorieën Junio ren en Senioren A zal door de leden van ’De Ven nen’ bovendien gestreden worden om de ’De Lind Wisselbokalen’. Dit zijn 2 wisselbekers die geschonken zijn door Gerard Schonck van Ma kelaardij ’De Lind’ uit Oisterwijk. Naast deze wisselbekers stelde Gerard Schonck onlangs bovendien een zestal schaatsjacks be schikbaar voor zeer actieve leden die nog niet in het bezit van zo’n schaatsjack waren. Evenals vo rig jaar, toen Gerard Schonck 30 jacks beschik baar stelde, werden deze jacks weer aangeschaft met hulp van Dion Schepens van ’Schepens Tweewielers’ en bedrukt met het door René van Eert ontworpen logo. Schaatsclub ’De Vennen’ dankt Gerard Schonck hartelijk voor deze spon tane gift, want hierdoor zijn weer 6 leden van ’De Vennen’ herkenbaar op het ijs. Als wij deze wedstrijd winnen zijn wij kampioen. De eerste helft duurde het lang voor er een doel punt kwam. Nancy zette de eerste en toen Ma riëlle de tweede. In de tweede helft zette ik er twee en Nancy de laatste. Het was 5-0 geworden. Het was jammer voor Diana, want zij was ziek. Omdat wij kampioen waren kregen wij een roosje en een snoepzak van de voorzitter van de afdeling korfbal en ook nog een snoepzak van Nel, onze leidster. Toen gingen wij nog naar de kantine van Roef! De junioren waren ook kampioen gewor den, dus we hebben daar samen feest gevierd. Yvet Wolfs We moesten in Lage Mierde nog een wedstrijd spelen tegen EDN. Als we zouden winnen, wa ren we kampioen. Ik dacht niet dat we zouden winnen, maar we wonnen wel en nog wel met 5-0! Toen het afgelopen was zongen ze allemaal: lang zullen ze leven! We kregen veel snoep aan een ketting en twee snoepzakken. Ook een heel mooie roos met een hele lange steel. Toen moesten we op een foto. Ik vond het leuk. We gingen toen naar het clubge- Het mono-l-team met v.l.n.r.: Mariëlle Jonkers, Nancy Rijnen, Fieke Lemmens en Yvet Wolfs. Niet aanwezig wegens ziekte: Diana Timmermans. (foto: Mien van den Boogaart) Op zondag 24 maart 1991, organiseert de Triath- lonvereniging ’Action’ Oisterwijk voor de 2e keer een Run - Bike - Run. Dit sportevenement bestaat uit 6,2 km lopen, ge volgd door 30 km fietsen en als afsluiting nog maals 6,2 km lopen. Er zullen dit jaar in totaal 240 atleten deelnemen, zodat er in 2 series gestart wordt. De recreanten starten om 11.00 uur en de wedstrijdatleten (waaronder enkele bekende nationale en regiona le triathleten) starten om 14.00 uur. De start en finish zal plaatsvinden bij Squash- Sportcentrum ’Action’ aan de Moergestelseweg te Oisterwijk. bouw. Daar moesten we nog een keer onze rok jes aan, want toen moesten we nog een keer op de foto. We kregen nog meer leuke dingen en speelden nog even. Het was een hele leuke dag. Mariëlle Jonkers Op zaterdag 2 maart moesten de junioren spelen tegen de Spoordonkse Girls. Het zou een belang rijke wedstrijd worden, want het kampioenschap hing er van af. Als we niet zouden winnen dan was DDW kampioen. Vol goede moed begonnen we aan de wedstrijd, alleen die moed zakte flink toen er na een kwar tier nog geen in zat. Roef! had goede doelpogin gen van afstand, maar er ging er geen een in. Maar gelukkig voor ons zette de aanval vlak voor de pauze nog twee doelpunten. Tijdens de pauze zei Johan, onze trainer, wat we moesten doen in de tweede helft. Hij was er spe ciaal voor komen kijken. De tweede helft ging al veel beter en, aangemoe- digd door de vele supporters, kwam Roef! pas echt op dreef! 10 Minuten voor tijd was het nog 4-0, maar bij Spoordonkse Girls viel een meisje uit en zodoende hadden wij een vrije dame. Zij mocht niet doelen, maar wel aangeven en afvan gen; daardoor werd het 6-0. Het andere aanvals- vak zette er ook al gauw weer 2; het was dus 8-0. Er waren nog maar 2 minuten te spelen. Roef! was vastbesloten om de 10 te halen en dat lukte dan ook net. Na de wedstrijd kregen we de be ker en de diploma’s die we verdiend hadden. De doelpunten waren gemaakt door: Maartje (1), Bianca (1), Kristi (3) en Inge (5). Omdat we kampioen geworden waren gingen we feest vieren in het clubgebouw; het was er hartstikke gezellig, ook al omdat de mono’s 1 er waren: zij waren ook kampioen geworden. Bij de volgende competitie zullen we een klasse hoger spelen, namelijk Junioren A. Het zal moei lijk worden, maar met de steun die we nu heb ben gehad, Mien, Johan, de supporters, enz., moet het lukken! Namens het hele team wil ik iedereen bedanken die ons geholpen heeft. Groetjes. Heidi Wouters 8

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 9