BoerenBond huis,tuin, dier en hobby BELASTING-SPREEKUUR’ ADVIESBUREAU L VAN DAM Vrijdagavond 15 maart zijn wij om 19.00 uur gesloten! -» Afscheid van Jos van Nistelrooy - als direkteur van Nistria W - een vakbekwaam ondernemer - Vurhaai-nieuws In Memoriam Ad van Leeuwen Bingo VOENSDAG 13 MAART 1991 - 16e Jaargang - Nr. 659 tje aan de ontwikkeling van Nistria hebben bijgedragen. De Stappert 8a Moergestel Voor alle ouderen vanaf 55 jaar I DE WARME BAKKER JOHN MENSINK Zoals elk jaar houden wij ook nu weer ’spreekuur’ voor het invullen van belastingformulieren voor particulieren. Tegen een vast tarief verzorgen wij dan uw aangifte. Voor dit spreekuur kunt u telefonisch een afspraak maken. Bel daarom nu reeds: 04243-3219 Bonte Avond Bingo Jlnedewerkers, medewerksters, gepensioneerden en een beperkt aantal ge nodigden - op feestelijke wijze afscheid genomen van de heer Jos van Nistelrooy. In de speech die de heer F. Koenen tot zijn scheidende col lega richtte, werd de grote betekenis van de heer van Nistelrooy voor Nistria geschetst: HH zijn vakmanschap; I zijn ondernemerschap, waaraan van jaar tot jaar zwaardere eisen wer- 31 den gesteld; de vitaliteit, die hij het bedrijf heeft meegegeven; zijn warme menselijke belangstelling voor allen, die hun steen of steen- INA 12 estelme weer H.M. van Kollenburg Huidverzorgingsinstituut Op woensdag 20 maart 1991 zal voor bovenge noemde groepering de maandelijkse bingo-avond gehouden worden. Deze zal plaatsvinden in de rekreatiezaal van de Reuselhof. Aanvang 19.30 uur (half acht). Tegen een kleine inleg zijn er wederom nuttige en prachtige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor u klaar. Wij hopen op deze avond zoals gewoonlijk velen te kunnen begroeten. KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL Door de specifieke plaats in de entreehal van Nistria zullen wij Jos van Nistelrooy tot in de engte van jaren herinneren’, zo besloot F. Koenen zijn toespraak. Ook werden bij het gezellig afscheidsfeest - dat ot laat in de avond doorging - lovende woorden an het adres van de heer van Nistelrooy gericht oor: de heer Eusman, namens de heer R. Zwarten- Vordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Jitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066XC Moergestel, Tel. 04243-2268 nleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond dijk Raad van Bestuur van de Koninklijke Ahold, die door verblijf in de U.S.A, niet per soonlijk acte de presence kon geven. vervolgens door de heer Martien van de Wouw die als Voorzitter van de Personeelsvereniging en O.R. van Nistria een fraaie plastiek aan bood, waarin voor de scheidende heer van Nistelrooy, zeer herkenbare technische onder delen werden verwerkt. en tot slot door mevr. Birgitte van der Hoeven, die namens alle medewerkers van het bedrijf - in een zeer relativerende speech - de dank van allen overbracht. De daarbij aangeboden be drijfsfilm was een schot in de roos. Donderdag 7 maart vond het ’externe’ afscheid van J. van Nistelrooy plaats in Kleyn Speyck in Oisterwijk. De receptie die van 16.00 tot 19.00 uur was gepland, werd zo druk bezocht, dat het geheel meer dan een uur uitliep. Een drietal prominente sprekers voerden het woord. Prof.Ir. B. Krol, Direkteur van het Centraal In stituut Voedingsmiddelen Onderzoek CIVO, een man die vanaf het prille begin bij Nistria betrok ken is geweest en de hele ontwikkeling van het bedrijf en haar natriumarme produkten nauwlet tend heeft gevolgd, nam van zijn grote vriend Jos van Nistelrooy afscheid, schilderde daarbij nog eens het zeer specifieke karakter van Nistria en voorspelde het bedrijf veel toekomstperspektief. De heer E. Mink, Voorzitter van de Nederlandse Vleeswarenindustrie - een man die niet alleen in Nederland maar ook Europees bezien, grote be kendheid geniet in vleeswarenorganisaties - sprak zijn grote waardering uit voor de heer van Nistel rooy, roemde hem om zijn inzet in vele bestuurs functies bij de vleeswarenorganisaties, zijn kwa liteitsbewust denken, zijn creativiteit. Tot slot sprak de heer C. Kok, oud-Direkteur en oprichter van Kok Ede B.V. de heer van Nistel rooy toe. ’Door de jarenlange kontakten is er een hechte onverbreekbare band gegroeid met Nistria en met beide Direkteuren’. Hij adviseer de Jos van Nistelrooy - die nu zijn geweldige energie nog maar in beperkte mate bij Nistria kwijt zal kunnen - aktief bezig te blijven: ’orga niseer het een en ander, dat je dat kunt is in de voorbije jaren wel gebleken. Richt desnoods een fietsclub op in de plaats waar je woont; ook al zijn er daar al 5 of 10, ik weet zeker dat jij binnen ’n jaar de grootste club zult leiden’. De Drumfanfare Moergestel bracht als grote ver rassing een feestelijke aubade voor de familie van Nistelrooy. ’In plaats van een afscheidskado’, zo stond op de uitnodiging voor de receptie, ’zou de heer Jos van Nistelrooy een gift aan de Nierstichting op prijs stellen’. Met trots overhandigde hij danook aan het einde van de receptie een for midabel bedrag aan mevr, van Oerle, represen tant van deze stichting. Uit de overweldigende belangstelling bij het af scheid van Jos van Nistelrooy werd nog eens dui delijk, dat hij in brede kring geliefd was en veel aanzien genoot. Nog tot en met vanavond kunnen zij, die naar de Bonte Avond willen komen a.s. zaterdaga vond in ’De Bosfazant’ zich opgeven bij één van de bestuursleden. Daarna kan het absoluut niet meer!! Dus... vergeten u op te geven voor deze altijd weer gezellige buurt-avond? Dan moet u er nu vlug bij zijn... In vervolg op onze suksesvolle bingo-avond (ver leden jaar) hebben we besloten wéér zo’n avond te organiseren op vrijdag 22 maart a.s. Aangezien er voor zo’n bingo-avond nogal wat verzoeken kwamen uit de eigen buurt, verwachten we zeker ook veel van onze leden. Net zoals vorige keer hebben we weer prachtige, waardevolle prijzen en de hoofdprijs deze keer... ’n magnetron. Dus kom ook vrijdag 22 maart a.s.! Iedereen (ook niet-buurtbewoners) is van harte welkom! Op maandag 4 maart 1991 overleed in het Dijkzigt-ziekenhuis te Rotterdam, de heer Ad van Leeuwen. Nog pas in mei vorig jaar namen we af scheid van hem als directeur van bejaar dencentrum de Reuselhof. 16 Jaar was hij in die functie werkzaam. Vanaf het begin, in 1974 tot midden 1990. Toen vond hij het welletjes. Op 60-jarige leeftijd maakte hij gebruik van de regeling voor vervroegd uittreden, om meer tijd te geven aan gezin en hobbies. 16 Jaar zorgen voor ouderen. De overstap van werken voor jongeren naar werken voor ouderen maakte hij gemakkelijk door de overtuiging die hij had, dat in de zorg voor ouderen nog veel moest en kon ge beuren, temeer daar hij zelf ervoer, op zoek naar gepaste hulp voor zijn ouders, dat in deze sector zorg nog gebrekkig was georganiseerd. En zo kwam hij in Moergestel terecht. De Reuselhof was ’zijn’ Reuselhof. Alles ge richt op aandacht voor de bewoners. De bewoner centraal stellen en van daaruit handelen, dat gaf hij velen mee. Een integer, creatief, sociaal bewogen man. Iemand waar je terecht kon. Waar je je zorgen aan kwijt kon. Aandacht voor een ieder die daar behoefte aan had. Een hartlijden maakte het noodzakelijk het rustiger aan te doen. Toen hij in no vember vorig jaar een ruilhart kreeg hoop ten we dat hij daarmee nog mooie jaren zou kunnen beleven. Samen met zijn ge zin. En hij hield moed. Streed voor zijn herstel. Maar toen kwam toch onverwachts zijn dood. Verbijsterd en terneergeslagen zijn we. Dat het niet anders mocht zijn. Wij danken hem voor alles wat hij voor ons betekend heeft. Moge zijn sociale be wogenheid een voorbeeld zijn voor ons allen. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 iiHSamen komen wij tot de conclusie’, aldus F. IgMSoenen, 'dat de balans - na uw 24-jarige carriè- ^Me opgemaakt - er zo positief uitziet, dat wij ons ^Melukkig prijzen met het feit, dat u nog enige tijd zij het part-time - aan het bedrijf verbonden zult (lijvenWij zullen ongetwijfeld nog vaak een be- oep op u doen, op uw ervaring, op uw grote ■H tennis van zaken’. HBot slot werd hem verzocht zich met familieleden W|Bn genodigden naar de entreehal van Nistria te 1 egeven en een buste te onthullen, die de dank- A aarheid van de medewerkers en gepensioneer- A en van Nistria voor al datgene, wat de heer van Jistelrooy voor het bedrijf heeft betekend, tot '^uitdrukking moet brengen. De visualisatie van de jh^J'-'er van Nistélrooy - met een perfekte gelijkenis "■werd gestalte gegeven door de bekende Moer- - T^estelse kunstenaar de heer Hans van Brunschot.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1