9.95 Victor Boeren Creëert Sfeer i Slagerij Ketelaars BV Setterlaine, Mode voor elk Moment n I 5TIJIV MEUBELEN 275|| 9 Vurhaai-nieuws Jeugd van Moergestel: De Zonnebloem Brusselse kip 1CR sü Verkiezingen Provinciale Staten ’Het roer moet om’ Onze prachtige voorjaars- collectie pullovers is binnen...! Bestuursvergadering Stichting Openbare Bibliotheek jl Moergestel f I Kent U de ambachtelijke slager al? Geslaagd (r de kring f' k. Snijleverworst Q QQ MODEHUIS WIST U dat elke dag wel iemand voor f 35 mag uitzoeken uit onze winkel omdat zijn of haar Klantenkaart vol is? Kom snel passen...! MODEHUIS Onze collectie O’Neill badpakken 1991 is reeds binnen... D.m.v. onze Vaste Klanten-voordeelkaart tóch 7 a 8°/o KORTING! Contrafilet Worstebrood Ronder rookvlees 100 gram Marktkramenverhuur C. VAN DIJK Nieuws van de Zonnebloem afdeling Moergestel Open dag en info-avond openbare basisschool De Bienekebolders BENEKEBOLDERS MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 27 FEBRUARI 1991 PAGINA 3 NA 2 timmerfabriek interieurbouw J 100 gram Poirters >sf Interieur adviezen Woon-accessoires Woningtextiel Rootven 60, Moergestel, Tel. 04243-2414 Partytenten, volledig ingericht, kompleet met verwarming voor elk seizoen!!! Een stijlvol interieur vraagt om sfeervolle accenten: verlichting, accessoires en kleinmeubelen maken het wonen echt compleet. Victor Boeren biedt u daarin de juiste keuze. Nu is er natuurlijk geen man overboord als u ons nog niet kent, maar toch kan het goed van pas komen. De ambachtelijke slager is niet zomaar een slager maar een sterk gespeciali seerde slager1 Bij ons kun je heerlijkheden kopen die je niet elke dag tegenkomt Als u de ambachtelijke slager nog niet kent, zou u er eigen lijk eens moeten aanwippen. Al is het alleen maar om ons gespecialiseerde vlees- en vleeswaren-assortiment te zien Het is echt de moeite waard! Oh ja, de aanvang van de avond is om 19.30 uur, en zoals andere jaren ook gebruikelijk, vanwege de grote toeloop en belangstelling van onze eigen leden kunnen we introducees helaas niet toelaten! ramen - deuren - kozijnen - trappen timmerwerken en interieurbouw, naar uw of ons ontwerp van de Stichting Openbare Bibliotheek Moerges tel. Tijd: 20.00 uur. Plaats: Openbare Biblio theek, Schoolstraat 37. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Opening. 2. Notulen vorige vergadering (15 januari 1991). 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen van de bibliotheek. 5. Jaarverslag 1990. 6. Aktiviteitenprogramma en Begroting 1992. 7. W.v.t.t.k. 8. Rondvraag en sluiting. Poirters 500 gram kees heslenfeld werkplaats den oudenhof 2 tel. 04243 - 2500 b.g.g. 3346 moergestel 6 stuks Op 6 maart a.s. doet de Federatie Brabantse On afhankelijke Frakties (B.O.F.) met lijstnummer 9 mee aan de verkiezingen voor de Provinciale Staten. Voor Brabant betekent dit een eerste deelname, maar in de provincies Limburg en Friesland zijn reeds >onafhankelijke statenleden met sukses aan het werk. In het verleden zijn de verkiezingen voor de Pro vinciale Staten niet die verkiezingen geweest die garant stonden voor een groot opkomstpercenta ge- Door de deelname van de B.O.F. aan deze ver kiezingen hopen wij daarin verandering te bren gen en wel om de navolgende redenen: De kandidaten van de B.O.F. hebben géén bin ding met een landelijke politieke partij (zoals C.D.A., P.v.d.A., V.V.D. en D’66), maar heb ben zich als plaatselijke (gemeentelijke) partijen gebundeld in een federatie en kunnen zich daar om profileren zonder zich gehinderd te weten door richtlijnen van een landelijk hoofdbestuur. Als lokale groepering staan zij dicht bij de kie zer. In deze tijd van afnemende politieke belang stelling is dat een niet te onderschatten vertrek punt. De kandidaten van de B.O.F. zijn in hun eigen regio herkenbaar, gezien het feit, dat zij kunnen bogen op een bestuurlijke ervaring als gemeen teraadslid en/of wethouder. De kiezer weet derhalve wie hij op zijn/haar po litiek funktioneren kan aanspreken. De kandi daat is direkt herkenbaar; weet dat de politiek aan de basis gemaakt wordt; men kan steeds een beroep op hem/haar doen waarbij een belangrijk voordeel is, dat zijn/haar werken vanuit de plaat selijke gemeenschap garanties inhoudt voor een persoonlijke benadering. Het belang van de verkiezingen voor de Provin ciale Staten wordt onvoldoende onderkend. Zo zijn bijvoorbeeld het vaststellen van streekplan nen en het vaststellen van een wegenplan mede- bewindstaken die aan Provinciale Staten zijn op gedragen. De Provinciale Staten staan aan het hoofd van de provincie en stellen algemene regels op die de provinciale huishouding betreffen, de zogenaamde verordeningen. Het taakveld van de Provinciale Staten strekt zich uit over een groot aantal terreinen. Daarnaast kiezen de leden van de Provinciale Staten op hun beurt de leden van de Eerste Kamer der Staten-Generaal. Voldoende argumenten om op 6 maart niet thuis te blijven en zeker te gaan stemmen. Zeker ook, als u niet tevreden bent over het beleid van de af gelopen jaren. ’Het roer moet om!’ Nü, en op 6 maart kunt u daartoe een bijdrage leveren door uw stem uit te brengen op de kandidaten van de B.O.F., lijst 9: Voor onze regio: Noud Smits, nr. 6 van lijst 9, van 1974-1990 wethouder van de gemeente Moergestel en momenteel raadslid/fraktievoorzit- ter van de Partij voor Gemeenschappelijk Belan gen. Laat u vooral uw stem niet verloren gaan en at tendeer uw familie, vrienden en kennissen op lijst 9, onze kandidaat van de B.O.F. voor de Provin ciale Staten. Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-42 16 66 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 ijj Op dinsdag 12 maart 1991 vergadert het bestuur De pas opgerichte afdeling van De Zonnebloem in Moergestel, organiseert op donderdag 7 maart a.s. een kennismakings- en ontspanningsmiddag voor alle langdurig zieken, thuiswonende hulp behoevende bejaarden en lichamelijk gehandi capten. Het bestuur en medewerkers wil u hiervoor graag uitnodigen. De bedoeling van deze middag is: u op de hoogte brengen van de aktiviteiten van De Zonnebloem. Daarnaast willen we er een gezel lige kennismaking van maken tussen u en het bestuur en medewerkers. In verband met de organisatie van deze middag willen wij u vragen u op te geven voor deze mid dag. Tevens of u met begeleiding komt of alleen en of u vervoer nodig hebt. U kunt hiervoor kontakt opnemen met Jo Bee- rens, telefoon 2376 of Jet v.d. Dussen, telefoon 2207. Wilt u dit tijdig doen zodat wij kunnen zorgen voor de rest. We rekenen op uw aller aanwezigheid. Het Bestuur van De Zonnebloem Afdeling Moergestel Op dinsdag 12 maart aanstaande zet de openbare basisschool ’De Bienekebolders’ haar deuren wijd open. Alle geïnteresseerden, maar in het bij zonder ouders met kinderen, die in het schooljaar ’91-’92 vier jaar worden, zijn van harte welkom, ’s Morgens tussen 9.00 en 11.30 uur en ’s mid dags tussen 12.30 en 14.30 uur is er gelegenheid de kinderen in de groepen aan het werk te zien. U wordt ontvangen en rondgeleid en kunt volop vragen stellen. ’s Avonds is er om 20.00 uur een informatie avond. U wordt compleet voorgelicht over de uit gangspunten en werkwijze van onze jonge, en thousiaste school, u krijgt een rondleiding en er is gelegenheid voor persoonlijke gesprekjes met teamleden en ouders. Aanmelding kan op dezelfde dag plaatsvinden, maar eveneens op elke werkdag tussen 14.30 en 17.30 uur. Wij willen u er in het bijzonder op wijzen dat de informatie over met opheffing bedreigde scholen, onlangs in Het Nieuwsblad, niet van toepassing is op onze school. Zelfs als de nieuwe leerlingen normen gaan gelden, blijft ’De Bienekebolders’ bestaan, omdat wij een pas gestarte school zijn, omdat we een groeischool zijn en omdat we de enige school zijn met een openbare signatuur in Moergestel. Daarom belet u niets om op 12 maart a.s. van een van de twee geboden gelegenheden gebruik te maken, of misschien zelfs van beide. Wij zien uw komst aan de Prinses Margrietstraat 1 met graagte tegemoet. Bestuur, ouders, kinderen en team van ’De Bie nekebolders’. Bonte Avond Alle leden van onze buurtvereniging hebben deze week ’n circulaire in de bus gehad als uitnodiging voor de Bonte Avond op zaterdag 16 maart a.s. in ’De Bosfazant’. Het bestuur hoopt er weer net zo’n spetterende avond van te maken als alle voorgaande, en met de medewerking van de buurtbewoners zal dat zeker lukken. Voorwaarde is echter dat de Bonte Avond ook ’gevuld’ moet worden met artiesten en optredens. Stap ook eens over de drempel heen en spreek uw verborgen talent eens aan. Praat er eens met iemand anders over of hij of zij zin heeft samen met u of met jou iets te doen. Je beleeft er vooraf al ’n hoop plezier aan. Geef uw optreden tijdig door aan Ans van Elderen zodat de optredens weer gemixed kunnen worden tot een gezellige avond. I 5 De vergadering is openbaar. k\ Openbare Basisschool -V---- Op 18 januari jl. slaagde onze dorpsgenoot Jan ij van Hazendonk aan de Katholieke Universiteit ill te Nijmegen voor het doctoraal examen geschie- II denis. 1 Jan Woont aan het Vooskerbos nr. 34. I Van harte proficiat! I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 3