Uit de Moergestelse optocht >•*1 BEKENDMAKING (zie ook de voorpagina) Openbare besluitenlijst van de vergadering van het kollege van Burgemeester en Wethouders Kommissievergadering <1 ET f X, MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 13 FEBRUARI 1 PAGINA 7 *6 655-3 De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter in zage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen bedoelde stukken ge durende deze termijn ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 35 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager alsmede degene die bezwaar heeft ingebracht en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is ge weest, gemotiveerde bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Moergestel, 13 februari 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. ting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var- kensmesterij, schapen- en jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie E, nummer 422, plaatselijk bekend Floraweg 5, met uitzondering van een aantal schapen, te verlenen; 2. een door P.A.A. Dirkx, Oirschotseweg 40 te Moergestel gevraagde nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een var- kensfokkerij, schapenhouderij en een jongveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvraag behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastreel bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 1259 en 1390, plaatselijk bekend Oirschotseweg 40, te verlenen; 3. een door C.M.M. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel gevraagde, nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de hinderwet voor een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, nummers 595 en 596, plaatselijk bekend Heizenschedijk 7, te weigeren; 4. een door C.M.M. Vermeer, Heizenschedijk 7 te Moergestel gevraagde vergunning inge volge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvraag behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E. nummers 595 en 596, plaatselijk bekend Heizenschedijk 7, gedeeltelijk te verlenen en gedeeltelijk te weigeren. Voorzover vergunning zal worden verleend, zal dit geschieden onder voorwaarden, om ge vaar, schade of hinder buiten de inrichting te ondervangen. Voorzover vergunning zal wor den geweigerd zal dit geschieden in het belang van het voorkomen van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. ging in procedure gebracht, met het oog op verbouwing van het pand St. Jansplein 7. De situering van de markt op het St. Jansplein wordt conform de huidige toestand vastgesteld. Openbare werken Toestemming wordt verleend aan het Stich tingsbestuur van de Openbare Bibliotheek voor het plaatsen van een lichtmast. Het beleid ten aanzien van vervanging van straatnaamborden wordt voortgezet. Welzijn Het scholingsplan werkzoekenden 1991 wordt voor kennisgeving aangenomen. Financiën Besloten wordt de jaarrekening 1989 aan de Commissie Financiën en Openbare Werken voor te leggen. Algemene en juridische zaken Het verslag van de commissie Ruimtelijke Or dening, Volkshuisvesting en Milieu van 9 ja nuari 1991 wordt voor kennisgeving aan genomen. Het voorontwerp van plan Herziening IV Reu- seldal wordt in vooroverleg gebracht. De commissie Ruimtelijke Ordening, Volks huisvesting en Milieu wordt advies gevraagd omtrent de nota verkoop woningwetwoningen en de herziening van het bestemmingsplan Kom Moergestel. In de vergadering van het kollege van Burge meester en Wethouders van 29 januari 1991 zijn o.a. de volgende besluiten genomen: Ingekomen stukken Een aantal ingekomen stukken wordt voor ken nisgeving aangenomen. Dit betreft o.a.: - een brief van de Bestuursacademie Noord- Brabant met betrekking tot de begroting 1992; - een brief van de PNEM betreffende doorgifte nieuwskanaal CNN; - een brief van Makelaars in assurantiën Schlen- ker omtrent polissen gewapend conflict in re latie tot de Golfcrisis; Algemeen plaatselijke verordening/bijzondere wetten Toestemming wordt verleend aan de gezamen lijke Carnavalsverenigingen voor het organise ren van ”t Gesels Weekend’ op 13 en 14 juli 1991. Een tweetal verzoeken tot het houden van kle- dinginzamelingsakties wordt afgewezen. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning wordt verleend aan: - C.J. Kemps, Burgemeester Bardoelstraat 11, voor een carport; - Regionale Kruisvereniging Midden-Brabant te Tilburg, voor verbouw van het wijkgebouw aan de Prinses Beatrixstraat 27; - R. Weggelaat, Tilburgseweg 57, voor plaatsing van een prieeltje bij de vijver. Ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Toestemming wordt verleend tot het treffen van voorzieningen in een drietal gemeentelijke huurwoningen. ♦Ten behoeve van Stichting ’Den Boogaard’ wordt in beginsel een bestemmingsplanwijzi- Dinsdag 19 februari om 20.00 uur in de burger zaal van het gemeentehuis kommissievergadering van de Bestuurskommissie OBS ’De Bienekebol- ders’. Agenda: 1. Opening 2. Mededelingen c.q. ingekomen stukken. 3. Verslag vergadering 5 november 1990. 4. Ontwerpreglement medezeggenschapsraad. 5. Rondvraag en sluiting. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn e n BS

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 7