APART INIFI/EREIL t BEKENDMAKING BEKENDMAKING AFKONDIGING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL {II GEMEENTE MOERGESTEL 0 C 1 /AFGEWET? Bij de CHEMOCAR: OP ZATERDAG 23 FEBRUARI1991 De Stappert St. Jansplein PAPIER... ...DE HARMONIE OUD IJZER... ...FEVIOR V 0 R INLICHTINGEN BEL 1235 o GLAS in de... ...GLASBAK STANDPLAATSEN: op Gemeentewerken: elke werkdag na telefonische afspraak, uitsluitend schoon en handzaam gebundeld. VERF "Ml ’’MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 13 FEBRUARI 1991 PAGINA 6 ONT- E 655-4 655-2 e 655-1 Moergestel, 13 februari 1991. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Moergestel, 13 februari 1991. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. SMEEl VET r 2 c E r V t E 1 ti k 9 S s 2 it k d k v 3 h ri v e A M r k F v c F Burgemeester en Wethouders van Moergestel kondige af, dat op 24 december 1990 is in- I gekomen het besluit van het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant van 19 I december 1990, nummer 139579, waarbij goedkeuring is verleend aan het besluit van de raad van deze gemeente d.d. 30 augustus 1990 tot het wijzigen van de Destruktieverorde- ring voor de gemeente Moergestel. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van de door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar vergunning te ver lenen aan: c<\C' De Hoefkens Krijtestraat Bibliotheek Vossenhoorn Broekzijde OF van 09.00 tot 10.00 uur van 10.15 tot 11.15 uur van 11.30 tot 12.30 uur van 13.00 tot 14.00 uur van 14.15 tot 15.15 uur van 15.30 tot 16.30 uur van 16.45 tot 17.45 uur elke vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur op Gemeentewerken aan de Kloosterdreef 2. een ruit geduwd. Hij werd gewond m zijn ge zicht. Toen de politie ter plaatse kwam richten de daders zich tegen de politie. Door het inzetten van een politiehond werd het verzet echter snel gebroken. Na doktersbehandeling vanwege de hondebeten werden twee daders ingesloten. Tij dens het onderzoek werden nog eens twee ver dachten aangehouden en ingesloten. Ijspret De weergoden hebben kennelijk rekening gehou den met de schoolvakanties. Velen hebben zich goed kunnen vermaken op het ijs. Ongevalletjes zijn daarbij haast onvermijdelijk. Een aantal mensen brak een arm, been of zelfs neus. Oor zaak vaak gewoon vallen of een botsing met een medeschaatser. De politie blijft waarschuwen te gen onveilig ijs. Zo lag de Voorste Stroom in het weekend wel dicht maar die is altijd onbetrouw baar. Zondag waagde zich een hond op het ijs maar zakte er door. Een toevallig passerende man die de hond wilde redden, zakte ook door het ijs, maar desondanks slaagde hij er wel in de hond uit het water te halen. Toch knap werk. Ongetwij feld zal straks de dooi weer invallen en dan is het natuurlijk helemaal uitkijken!! Inbraak In Moergestel werd in de nacht van 7 februari in gebroken bij een tuingereedschapsbedrijf. Om streeks 2.00 uur hebben twee mannen een groot aantal gereedschappen ontvreemd uit de winkel van het bedrijf. Alcohol Zondagnacht werd een automobilist bekeurd ter zake artikel 26 van de Wegenverkeerswet. Hij had te veel gedronken en was toch achter het stuur van zijn auto gekropen. Het is al vaak ge zegd en we blijven het herhalen: 'Alcohol in het verkeer kun je niet maken en de politie blijft hier op controleren.’ Deze wijziging treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die van haar afkon diging. De wijziging ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesekre- tarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Tegen betaling der kosten wordt de wijziging algemeen verkrijgbaar gesteld. f Overval op winkelier in het centrum Vrijdagavond omstreeks 21.30 uur werd een win kelier in Oisterwijk overvallen. Op het moment dat hij zijn geldcassette met de dagopbrengst in de nachtkluis van de Amrobank aan de Burge meester Verwielstraat wilde deponeren kreeg hij een pistool in zijn zij geduwd. Zo werd hij ge dwongen de geldcassette af te geven. De dader sommeerde hem verder in zijn auto te stappen en naast het parkeerterrein achter de AH te rijden. Daar moest hij uitstappen en zijn koffer openen. Vervolgens dwong de dader hem in de kofferbak te kruipen. Na enige tijd kon de winkelier zich bevrijden en waarschuwde hij de politie. De da der is een man van ongeveer 25 jaar, bijna 1,80m lang en hij droeg een zwarte pieten pruik, zwart met kroeskrullen. De dader moet zich al enige tijd voor de overval in de Burgemeester Ver wielstraat opgehouden hebben. Eenieder die in lichtingen kan geven, hoe gering misschien ook, wordt verzocht contact op te nemen met de po litie. Telefoonnr. 19111. Uw informatie wordt vertrouwelijk behandeld. Carnaval Het carnaval 1991 is weer bijna voorbij. Voor veel Oisterwijkers een paar vrije dagen met veel lol en leut. Voor de politie verliep de zaterdag vrij rustig en ook over de optocht op zondag geen kla gen. Zondagavond werd er bij enkele cafe’s even stevig gevochten. Omstreeks 01.00 uur vielen er rake klappen bij de Weijenberg waardoor enke le personen gewond werden en zich onder dok tersbehandeling moesten stellen. Om 03.00 uur was het raak bij Koosje op de Lind. Daar werd geslagen en geschopt en werd een jongeman door Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen 1een aanvrage van A. v.d. Wouw, Donkhorst 5 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Hei- zenschedijk; 2. een aanvrage van C. v.d. Broek, Broekzijde 8a te Moergestel om hinderwetvergunning voor een varkensfok- en mesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Broek zijde 8a; 3. een aanvrage van M. Ketelaars, Oirschotseweg 49 te Moergestel, om hinderwetvergun ning voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 49; 4. een aanvrage van H. Wolfs, Vinkenberg 19 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melk- en jongveehouderij en varkensfokkerij annex mestopslag, voor de inrichting ge legen aan de Vinkenberg 19; 5. een aanvrage van L. Vermeer, Vinken 4 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een varkensfokkerij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Vinkenberg 4; 6. een aanvrage van A. Mulders, Broekzijde 18 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melk-, jong- en vleesveehouderij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Donkhorst 6; 7. een aanvrage van F. Vugts, Broekzijde 23 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melkveehouderij en een varkensmesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Broekzijde 23; 8. een aanvrage van Mts. van Gestel, Pijnendijk 5 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melk-, jong- en vleesstierenhouderij en varkensfokkerij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Pijnendijk 5; 9. een aanvrage van Mts. van Alphen, Broekzijde 9 te Moergestel, om hinderwetvergun ning voor een varkensmesterij annes mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Broek zijde 9; 10. een aanvrage van C. v.d. Boogaart, Oirschotseweg 91 te Moergestel, om hinderwet vergunning voor een melk- en jongveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 91 11een aanvrage van A. v. Gorkum, Oirschotseweg 26a te Moergestel, om hinderwetver gunning voor een tuincentrum, boomkwekerij en jongveehouderij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 26a; 12 een aanvrage van M. Burgers, Molenakkerstraat 6 te Moergestel, om hinderwetvergun ning voor een varkensfok- en mesterij en paardenhouderij annex mestopslag, voor de in richting gelegen aan de Molenakkerstraat 6; 13. een aanvrage van C. Geerts, Reedijk 7 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melk- en jongveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, voor de inrichting ge legen aan de Reedijk 7; 14. een aanvrage van H. Denissen, Molenakkerstraat 10 te Moergestel, voor een champig- nonkwekerij, gelegen aan de Molenakkerstraat 10; 15. een aanvrage van F. Burgers, Reedijk 6 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een varkensmesterij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Reedijk 6; 16. een aanvrage van J. v. Esch, Schoolstraat 42 te Moergestel, om hinderwetvergunning voor een melk- en jongveehouderij annex mestopslag, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 52a. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen wor den ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken even eens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons Kollege wor den ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schrif telijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 8 maart 1991, 08.30 uur v.d. Wouw, 09.00 uur v.d. Broek, 09.30 uur Ketelaars, 10.00 uur Wolfs, 10.30 uur Vermeer, 11.00 uur Mulders, 11.30 uur Vugts, 12.00 uur v. Gestel, 12.30 uur v. Alphen, 13.30 uur v.d. Boogaart, 14.00 uur v. Gorkum, 14.30 uur Burgers, 15.00 uur Geerts, 15.30 uur Denissen, 16.00 uur Burgers en 16.30 uur v. Esch, in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tus sen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degene die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze, als mede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschik king in te dienen. Moergestel, 13 februari 1991 Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.W.G.J. van Kessel. Het bouwplan ligt vanaf 14 februari 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesekretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. - M.P. Habraken, Vooskerbos 7 te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie B nummer 2315, plaatselijk bekend Vooskerbos 7 een berging te bouwen. R-b AFB'J- OLIE/ l$L

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 6