t HARDSTIKKE BEDANKT TAE KWON DO VOOR DE JEUGD!! Abraham en Sarah in Den Draai...! Dankbetuiging de kring De Zonnebloem M< TAXI VAN DE LOO TEL. 04243-2077 >Ty -in] Amelia Johanna Schmidt-Latoemahina CLEANING OOK Mijn AANHANGER- VERHUUR Naam Artiestengala 1991 geslaagd! 00 00 pagina; timmerfabriek interieurbouw de leeftijd bereiken dat zij Abraham en Sarah gaan zien. Moergestel, februari 1991. Hild 1 C. V. de Durdraaiers. EN GEZONDHEIDSCENTRUM Wij nodigen alle buren, vrienden, kennissen, verenigingen en klanten uit om dit samen met ons te vieren. Voor alle mooie, ludieke, perfekte en verrassende optredens tijdens het Artiestengala zeggen wij Tevens willen wij bij deze de decorbouwers en Fam. Rijnen van café ’t Draaiboompje bedanken voor hun hulp. Kindernevendienst Foto’s in opdracht van 'Moergestel- Nieuws’ gemaakt zijn foto’s van Chris van de Bijgaart Fotografie van a BREDA 04243-2836/2710 Prinses Irenestraat 115066 BD Moergestel Vrijdag 15 februari a.s. vieren wij het feit dat onze pa en ons moeder jio Janus en Sjaan Rijnen Vanaf 21.00 uur bent u van harte welkom in ,’t Draaiboompje’! JAN, HERRIE EN ERICA RIJNEN H't! Bliksemactie 22 februari Wereldvluchtelingenweek 1991 tegen alle ’artiesten’ die deze avond tot een onvergetelijke avond pe fot gemaakt hebben en hopenlijk mogen we jullie het volgend jaar weer begroeten met een geheel nieuwe creatie. Vastenactieproject 1991 Parochie St. Jans Onthoofding MOERGESTEL-NIEUWS” WOENSDAG 13 FEBRUARI 199 'MOE zeggen wij u hartelijk dank. Ron Schmidt en familie Moergestel, februari 1991 Actiecomité Moergestel. P.S. Langlauftrip naar Eifel zondag 17 februari (dagtocht) gaat door!! Vertrek 7.30 uur vanaf Sportschool. Bel voor bevestiging: 3459. Op zondag 17 februari is er in de mis van half 12 kindernevendienst voor groep 5-6. Deze nevendienst zal worden verzorgd door Frits Burgers en Lian Hoeven. Het Bestuur van De Zonnebloem afdeling Moergestel Nu, na een jaar Tae Kwon Do onder leiding van Anita van de Pas (Europees kampioene) is gebleken dat dit een gecontroleerde en attractieve zelfverdedigingssport is. Er wordt serieus en blessurevrij getraind waarbij examens in een oplopende graad worden afgelegd. Het meedoen aan wedstrijden is mogelijk maar zeker niet noodzakelijk. Kortom, een sport voor jongens en meisjes die gedisciplineerd verloopt en onder uitstekende leiding staat. Physique start nu ook voor de jeugd vanaf 6 jaar tot 12 jaar een nieuwe Tae Kwon Do les op woensdagmiddag van 16.15-17.15 uur. Kom en neem een gratis proefles!! Op woensdagmiddag 20 februari van 16.15-17.15 uur (gewone gymkleding of trainingspak is prima). Voor de jeugd van 13 jaar en ouder zijn nog enkele plaatsen vrij van 17.15-18.15 uur. Bel voor informatie: 3459 of 2672. ramen - deuren - kozijnen - trappen timmerwerken en interieurbouw, naar uw of ons ontwerp Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven dat wij ondervonden tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn (onze) lieve moeder, groot- en overgrootmoeder In het bijzonder 'n woord van dank aan Pastor H. van den Broek, het koor, allen van de avondwake, ’De Reuselhof’ en ’De Schouw’. /an 1( :oekei nente Typis /an de ing E kees heslenfeld werkplaats den oudenhof 2 tel. 04243 - 2500 b.g.g. 3346 moergestel P.S. I ■v. Ar 04243 wet, ran all ;els, i ichap] le wa /eren illeen röste Met di e inte ;rafie, tracht h aan iialezi wijk o i s sam :n wo le voc \'a he roekei vezigc Heller riet Bi ;onda: I3.00- ran 1( Adres jSchotsi tog ver ,.i Scht (rende zomer piet no ran vol de dier immer ook hie dervacl ge vetti tende 1 angep Op za zen v< Dit fe identic 'Ook t lang.1 to’s a; Als dt feeste Wordt Playa Als u Beker plaats Bij vo Tot zi ven, 1 De wereld telt vijftien miljoen vluchtelingen. Bo vendien leidt ook de Golfoorlog tot nieuwe vluch telingen. Stelt u zich voor: vijftien miljoen men sen van huis en haard verdreven. Gelijk aan de bevolking van Nederland. Op de vlucht voor ge weld, voor vervolging, voor onderdrukking. Wie vlucht zoekt bescherming. Ook in Moergestel is het Actiecomité Wereld vluchtelingenweek 1991 opgericht. Op vrijdag 22 februari zal in Moergestel huis-aan-huis gecollec teerd worden. De opbrengst van de collecte zal bestemd zijn ten behoeve van de vluchtelingen voor voedsel, onderdak, medische verzorging en scholing. Door uw bijdrage bieden wij hulp aan mensen die op zoek zijn naar bescherming en overlevings kansen. Werkgroep M.O.V. (Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk). De watervoorziening is in Haïti een probleem van de eerste orde. Negentig procent van de totale be volking is aangewezen op plaatselijke bronnen, putten, rivieren of beekjes. Dit water is vaak sterk verontreinigd. Met name in het binnen land; zo ook in het dorp Macbonnit. Het aanleggen van waterputten en het zuiveren van het grondwater is een erg kostbare aangele genheid. Daarom vraagt het dorp Macbonnit steun aan de Vastenactie voor de bouw van een reservoir. Tevens kan hierdoor de droge tijd overbrugd worden. En met dit financiële project wil Moergestel meedoen. Df er i postem natuur jopen v gen eer Weekenddienst artsen: Alléén voor spoedgevallen: Weekend 16 februari: E. van Delft, telefoon 04243-1424 Weekenddiensten in Oisterwijk gelden van zaterdag 7.30 tot zondag 7.30 uur en van zondag 7.30 tot maandag 7.30 uur. zaterdag 16 februari: M. van Grinsven, Vloeiweg 82a, tel. 04242 - 82310 zondag 17 februari: H. Berden, Lind 73, telefoon 04242 - 82010 Pastorie Moergestel, tel. 04243-1340 Weekenddienst pastorieën: Bel 2320: Klooster St. Stanislaus Rijkspolitie Moergestel: Kloosterlaan 2a, tel. 04243-1200. Spreekuur elke zaterdag van 9.30-12.00 u Huisartsenlaboratorium Midden-Brabant voor bloedafname e.d. t.b.v. huisarts, ver loskundige of specialist: elke dinsdag en donderdag van 9-10 u. in het gebouw van de Kruisvereniging, Pr. Beatrixstraat 27. Ponsplaatje ziekenhuis meebrengen. In Oisterwijk (gebouw Kruisver. Lindenpark- laan 16: elke werkdag van 9-11 uur). Kruisvereniging, Pr. Beatrixstr. 27, tel. 1594 Wijkverpleegkundigen: spreekuur: ma. t/m vr. van 13.30-14.00 u. Buiten spreekuur is de kruisvereniging voor dingende hulpvragen 24 uur per dag bereikbaar tel. 013-635530. Aanmelding voor kraamzorg, bij voorkeur vóór de 4e maand van de zwangerschap, kan telefonisch bij de kruisvereniging tel.nr. 013-635708 (dagel. tijdens kantooruren). Na aanmelding ontvangt u een inschrijffor mulier en 'n uitgebreid pakket met info over zwangerschap, bevalling en kraamzorg. Openbare Bibliotheek, tel. 04243-2243. Openingstijden: ma. en vr. 15-20 u.; di. en do. 15-17.30 u.; wo. 14.30-17.30 u; leeszaal: di. en do. 10-12.30 u. Spreekuur verloskundigen: elke 2e en 4e woensdag van de maand van 9.30-10.30 uur volgens afspraak. Spreekuur Alg. Maatsch. Werk: St. Jans- plein 7, tel. 1169. Mich van Hees en Marit v/d Boer. Spreekuur op di. en do. van 9-10 u., andere dagen telefonisch op tel. 1169. Bij spoed buiten kantooruren: THD-Tilburg: 013-433584. Spreekuur Gezinsverzorging: St. Jansplein 7, tel. 3649 (Mevr. R. Jansen) dinsdagmorgen van 9.00-10.00 uur. Zonnebloem afd. Moergestel. Secr.: Stokske 4, tel. 2376. Oud papier 20 febr.route west: v. Rijckevor- sellaan, Hoefkens, Prinsessenbuurt en de straten aan die kant van Moergestel. De pas opgerichte afdeling van De Zonnebloem in Moergestel, organiseert op donderdag 7 maart a.s. een kennismakings- en ontspanningsmiddag voor alle langdurig zieken, thuiswonende hulp behoevende bejaarden en lichaamlijk gehandi capten. Het bestuur en medewerkers wil u hiervoor graag uitnodigen. De bedoeling van deze middag is: u op de hoogte brengen van de aktiviteiten van De Zonnebloem. Daarnaast willen we er een gezel lige kennismaking van maken tussen u en het bestuur en medewerkers. In verband met de organisatie van deze middag willen wij u vragen u op te geven voor deze mid dag. Tevens of u met begeleiding komt of alleen en of u vervoer nodig hebt. U kunt hiervoor kontakt opnemen met Jo Bee- rens, telefoon 2376 of Jet v.d. Dussen, tel. 2207. Wilt u dit tijdig doen zodat wij kunnen zorgen voor de rest. We rekenen op uw aller aanwezig heid. Afgelopen zaterdag vond in ’t Draaiboompje het artiestengala plaats. Aan dit gala deden niet min der dan 50 artiesten mee. Sommigen deden voor het eerst mee, maar de meesten zijn doorgewin terde artiesten die al jaren mee doen. In z’n to taliteit waren er 10 optredens. De spits werd af gebeten door een indrukwekkende imitatie van Raymond van 't Groenewoud en een koor van KPJ-dames. Vier priesters lieten tussen hun be nen de klokken luiden van André van Duin, ge volgd door George Baker met La Paloma Blan ca. Schitterende trompettisten bij een 2e optre den van André van Duin en Johnny Camaro was ook weer terug, geïmiteerd door raadsleden van de Pierewaaiers. De KPJ liet een stel Nana Mouskouri’s optreden met een niet van echt te onderscheiden play-back act. Onze eigen Raad van de Durdraaiers hadden hun eigen kroegje op het podium met de laatste hit van de Havenzan gers. Drie eigenaardige schelpen deden de mos- seldans van de mosselmennekes. De regionale veulpoepers poepte nie veul, maar zongen wel het prachtige ’Hee, gao de mee’. Tot slot lieten Herman Einkers en Brigitte Kaan dorp hun eigen versie horen van het carnaval. Met alle artiesten op het toneel werd onder lei ding van Pieter de avond afgesloten. Het was een perfekte opening van het carnaval in het Dur- draaiersrijk. Eerste zondag van de veertigdagentijd Preek: Prof W. Logister Zaterdag 19.00 uur: H. Mis met orgelspel en sa menzang; Anna Denissen-Kemps; Anna van Elderen-v. Herck; Wilhelmina de Laat-v.d. San- de; jgt. Anna Horrevorts-v.d. Sande; Josephus Vissers e.v. Maria v.d. Wouw; overl. ouders Jan sen van Wanrooy en zoon Piet; Adrianus Burgers e.v. Wilhelmina v.d. Pas; overl. fam. Oerlemans. Zondag 10.00 uur: Hoogmis. Mgd Annie Mertens-v.d. Snepscheut; Catharina v. Elderen- v.d. Wouw; Simon v. Breda e.v. Maria Ver- mulst; Bertha den Otter-Smits; Amelia Schmidt- Latoemahina; Gerdina Roosen-v. Remunt. 11.30 uur: Kindernevendienst groep 5 en 6. Mgd Harrie Raaijmakers e.v. Jo Willems; Wil helmus en Wilhelmina Rijnen-Kuypers; Mgd Willem van Beers; Ad v.d. Wouw e.v. Thilly v.d. Berk; Wilhelmus Timmermans e.v. Maria van Dijk; Marijke Mutsaerts-Janssens; overl. ouders Harrie en Anna Tacken-Hendrikx. Dinsdag: Marinus Kouwenberg; Wim de Kort e.v. An Hoffmans; Michiel v. Kempen e.v. An na v. Huykelom; Maria de Kort-van Haaren; Adrianus Op’t Hoog e.v. Anna Bruurs; Voor de vrede. Donderdag: Noud v.d. Wouw e.v. Gonnie v.d. Wal; Comelis v.d. Wouw e.v. Clasina v. Elderen zoon Ad en dochter Ans; Johanna Welten e.v. Arnoldus van Beers; Henriette Mutsaars v.d. Staak en dochter Ida; Adrianus Burgers e.v. Wil helmina v.d. Pas; Voor de vrede. Zondag 14.00 uur: Doopviering van Fabien Ver- heyen, Stefanie Op’t Hoog en Chantal van Op- bergen. Maandag: roosteren voor de werkgroepen litur gie. Dinsdag werkgroep ziekenpastoraat Woensdag werkgroep liturgie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 2