o o r GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Audacia-nieuws E.H.B.O.-nieuws 90 K.P.J.-nieuws KVO Moergestel Schaatswedstrijden op het Brandven )AG rt bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... Audacia pupillen Carnaval 'Kwo dek't wies'!! Vraag daarom vrijblijvend offertes voor al uw bouwproblemen. S.V. Roef! Handbal SPORT OVERDAG Bibliotheeknieuws voor kinderen Nederlandse Kinderjury 1991 S.V. Roef! Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! GINAi PAGINA 9 -"MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 6 FEBRUARI 1991 reati Veel leesplezier! mmen zwem. ■ders d 8-3 15-1 24-0 19-18 15-10 Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. het ’eenheidsdiploma’ zat. De 23 E.H.B.O.-ers die op 22 of 23 januari 1991 hun ’Eenheidsdiploma’ hebben verdiend krijgen hierover nog bericht. Noteer alvast de data in uw agenda: cursus ’Verbandleer’; 14 februari, 28 fe bruari en 14 maart, afsluitend met de toets ’Ver bandleer’ op 20 maart. De cursus en de toets vinden plaats bij Riet Jans sen, Pr. Margrietstraat 17. Tijd: van 20.00 tot 22.00 uur. eren r 7-3 2-8 5-5 ren f 13.00 ««..«■MM* Het 3e team, v.l.n.r.: Bart de Cort, René Oerlemans, shirtsponsor Rinus Denissen en Kees van de Wouw. Voor zaterdag 9 februari zijn er geen pupillen wedstrijden vastgesteld vanwege carnaval. Wel is er deze zaterdag weer het jaarlijkse carnaval voor alle pupillen en alle ouders in de kantine. Aan vang 14.30 uur. Deze middag is er ook weer bezoek van C. V. ’De Dorstvlegels’ met Prins Nillus en natuurlijk mu ziek van ’De Vlegels’. Voor verder nieuws over deze carnavslsmiddag zie het laatste clubblad. Wij rekenen op een Bijna is het dan zover! Carnaval 1991! Iets wat voor veel leden onder ons weer zware dagen zul len worden. Te beginnen op vrijdag met het ’Hengstenbal’ in Den Boogaard. Eeen waar KPJ- gebeuren waar iedereen uit z’n bol gaat. Maandagmiddag dweilen met weer de ouderwet se veewagens. Het verzamelpunt is zoals andere jaren D’n Tob met aanvang om 12.30 uur. Voor leden is dit alles gratis! Hopelijk is na de carnaval alles weer goed verlo pen en kunnen we ons op gaan maken voor het KPJ-toneel op 2, 4 en 6 maart. Verder zoekt het voetbalteam (zaal) nog nieuwe sportievelingen, ook vlaggers of een coach zijn welkom (papieren zijn niet vereist). Het KPJ-krantje wat iedereen regelmatig in de bus krijgt, zoekt nog een leuke naam. Denk er eens over na, ook tijdens deze moeilijke dagen voor onze hersenen. Weet je iets laat het dan ho ren. Ook andere stukjes of moppen zijn welkom. Hierbij wensen wij iedereen een leuke en gezel lige carnaval zonder al te veel zorgen. Tot over een week hopelijk (als met mij ten minste alles naar wens verloopt). Uitslagen: JA: Blauw Wit - Roef! Welpen: Wh. Demons - Roef! rmale MA: Dongen - Roef! HS: Dongen 2 Roef! HS: Odi - Roef! 2 Donderdag 28 februari contactdag in Den Boo gaard. Inleiding door Mgr. Bluyssen met als the ma: ’De vele wegen en de ene weg’. Inleiding Mevr. Mirjam Muuse. Thema: ’Lief de, vriendschap, relaties’. De aanvang is om 10.00 uur en de luochkosten bedragen 12.50. Opgave indien nog niet gedaan vóór 10 februari. 5 Maart is in het Montfortcentrum (voorheen Ce- nakel) te Oirschot de Emancipatiedag ’Vrouw, Geloven, Samenleving’ met als thema ’Opstaan van vrouwen’. Inleiding en begeleiding Rentia Krijnen-Hen- drikx. Onkosten 5,-. Zelf lunchpakket mee brengen. Aanvang 9.30 uur. Opgaven en inlichtingen vóór 10 februari, tel. 3665 of bij het bestuur. Donderdag 31 januari jl. hielden wij de wijn avond. Wijn leren kennen en proeven. Wijndo mein Tn den Korenmaaier’: namens alle aanwe zigen: hartelijk dank voor de fijn verzorgde avond. De gemeente heeft voor onze vereniging de Bur gerzaal van het gemeentehuis voorlopig ter be schikking gesteld. Het programma kan nu weer doorgang vinden en ziet er als volgt uit: 7 Februari in de Burgerzaal: Voorkomen van on gevallen; vervoer van slachtoffers. 21 Februari in Helvoirt: Wedstrijd. 7 Maart op lokatie: Oefening in bedrijfsongeval len. 21 Maart in de Burgerzaal: Jaarvergadering. 4 April in de Burgerzaal: Dekverbanden. 18 April in de Burgerzaal: Drukverbanden. 3 Mei in Tapperij ’De Schouw’: Feestavond en Diploma-uitreiking 23 Mei in de Burgerzaal: Reanimatie. Voor degenen die het ’eenheidsdiploma E.H.B.O.’ na 1 oktober 1989 hebben behaald is er nog een cursus ’Verbandleer’ in petto. Iedereen die voor die datum het diploma heeft gehaald, krijgt het certificaat ’Verbandleer’ auto matisch omdat dit nog in het examenpakket van Na de gebruikelijke rustpauze tussen de herfst- en winterkompetitie, is de sportieve strijd weer begonnen. Voor de eerste maal in het 6-jarig be staan van de vereniging, nemen er nu 3 senioren teams deel aan de kompetitie. Er is namelijk een team bijgekomen. Dat team, het 2de, speelt met shirtsponsoring van Elektro Technisch Installa- tieburo Frans van Velthoven. Het 1ste team, Ha- braken, speelt eerste klas. Het 2de team, van Vel thoven, speelt vierde klas en het 3de team, Pry- ma Discount, speelt zesde klas. Het toeval wil de dat alle teams op maandag 28 januari naar S.B.M. moesten om de eerste wedstrijd te spelen. De tegenstander van het eerste team was zo sterk dat Moergestel maar kans zag om 3 partijen te winnen. Alleen Piet Habraken won 2 partijen, Ron van Hees en Herman Reinders bleven op nul. Het tweede team, de nieuwkomer, deed het uit stekend. Sjonnie van Elderen, een oud- jeugdspeler van de vereniging, bleef ongeslagen. Badminton op dinsdagmorgen. De sport-overdagactiviteit op dinsdagmorgen bestaat de komende tijd uitsluitend uit badmin ton. Deze sport slaat bij de meeste deelnemers het beste aan. Lijkt het u leuk? Kom dan gerust eens langs, of, nóg beter, doe mee! Peuters mo gen meegebracht worden maar er is geen kin deropvang. Het is de bedoeling dat ze zichzelf en elkaar bezighouden. U bent iedere dinsdag morgen van harte welkom in De Vonder van 9.45 tot 11.00 uur. Per keer zijn de kosten 3,- Voor meer informatie kunt u terecht bij P. Wolfs, telefoon 2210. Zondag 3 februari jl. organiseerde Schaatsclub ’De Vennen’ haar eerste aktiviteit op natuurijs. In alle vroegte werd op het Brandven een baan uitgezet met behulp van een door Firma Op ’t Hoog beschikbaar gestelde veegmachine (harte lijk dank hiervoor). Van 11.00 tot 12.00 uur was deze baan gereser veerd voor de jeugd van 6 t/m 15 jaar. In 7 ver schillende categorieën reden de 40 deelnemende kinderen hun wedstrijdjes. Om ongeveer 12.15 uur huldigde voorzitter Jan van de Wiel de vol gende winnaars: meisjes t/m 8 jaar: Monique Arts jongens t/m 8 jaar: Frederic Loureiro da Fonse ca (uit Frankrijk!) meisjes 9 en 10 jaar: Marjolein Salvetti jongens 9 en 10 jaar: Luuk van de Meijdenberg jongens 11 en 12 jaar: Maikel Vennix meisjes 11 t/m 15 jaar: Eefje van de Meijdenberg jongens 13 t/m 15 jaar: Richard Bruurs Vanaf 1 februari 1991 is de Nederlandse Kinder jury weer van start gegaan. Je kunt meebeslissen wie de Prijs van de Nederlandse Kinderjury gaat winnen. Een prijs die jaarlijks terugkeert. Eigen lijk gaat het om drie prijzen, van kinderen van 6 t/m 9, 10 t/m 12 en 13 t/m 16 jaar. Dit jaar wordt het leuker dan ooit, want er is iets te winnen. Als je voor 1 juni a.s. je deelnamefor- mulier instuurt, maak je kans op een van de vijf tig boekenbonnen van 25,- (als je wint krijg je hem voor 1 juli thuisgestuurd). Van deze Kinderjury-boeken’ is een tentoonstel ling ingericht in de bibliotheek. Het zijn allemaal mooie nieuwe boeken! Kom gauw kijken, er zit vast wel iets voor je bij! reatief Korfbal Uitslagen: Aspiranten: Zigo - Roef! 0-0 Senioren 2: Roef! - DSV7-4 Senioren 1: Zigo - Roef!2-5 Recreanten: Roef! - Sp. Girls1-1 a.s. Weekend geen wedstrijden vanwege carna val. We wensen jullie allemaal prettige carna valsdagen. HJ: Taxandria - Roef!7-28 a.s. Weekend met carnaval zijn er geen wedstrij den. a.s. Donderdag gecostumeerd trainen voor de apiranten. De mini’s en welpen trainen vrijdag niet in ver band met carnaval op school. Wel het volgende goed onthouden: 6 februari: woensdagmiddag van 14.00-16.00 uur: Pannekoekenmiddag in het clubgebouw voor de jeugd van de basisscholen. 8 februari: vrijdagavond vanaf 19.00 uur: Karna- valsdiscoü! grote opkomst. De aktiviteitenkommissie Alle pupillenwedstrijden werden zaterdag 2 fe bruari afgelast. Arie Vogels won 2 maal en Berrie van Oudheus- den won eveneens 2 maal. Het derde team verdeelde de buit door een gelijk spel. René Oerlemans behaalde 2 maal een over winning. Bart de Cort en Kees van de Wouw wisten ieder 1 maal te scoren. Uitslagen: S.B.M. 2 - Moergestel 1 S.B.M. 6 - Moergestel 2 S.B.M. 8 - Moergestel 3 Programma voor de komende weken: Donderdag 14-2: Moergestel 1 - Spido 3 Donderdag-14-2: Moergestel 2 - Hyperion 2 Donderdag 14-2: Moergestel 3 - Taktiek 6 Woensdag 20-2: Interpolis 2 - Moergestel 1 Donderdag 21-2: Spido 7 - Moergestel 3 Vrijdag 22-2: Slagzin 6 - Moergestel 2 Donderdag 28-2: Moergestel 1 - Dito 1 Donderdag 28-2: Moergestel 2 - Avanti ’77 2 Donderdag 28-2: Moergestel 3 - Slagzin 8 Thuiswedstrijden worden gespeeld op de don derdagavond. Aanvang 20.30 uur. Publiek altijd welkom. Er kunnen zich nog steeds leden aan melden, zowel dames als heren. Er is nog ruim te. Op de maandagavonden wordt er getraind en rekreatief gespeeld. Heeft u interesse? Kom eens langs of bel 3365. Maandag 11 februari, i.v.m. carnaval, is er geen training. De zaal is gesloten. i Het 2e team, v.l.n.r. Arie Vogels, Berrie van Oudheusden, Sjonnie van Elderen en shirtsponsor Jack van Velthoven.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 9