Wéér Olympische duif van Henk Schepens Stomerij Palthe voor nóg betere service! ’CALLANETICS’ 'Moergestel-Nieuws' en carnaval... cXpli/ioditê Boutique Barbara liMS Artiestengala 1991! Totale leegverkoop van dameskleding SLANK FIT CURSUS Zaterdag 9 februari: De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen DE WARME BAKKER JOHN MENSINK KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 Bij van Dijk Stoffen in Moergestel 4e cursus nu bij Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond vanaf: 5 februari op dinsdagavond en/of 8 februari op vrijdagochtend Aanmelding: tel. 04243-3459 of 2672 a.s. Weekend begint ook voor de redaktie van ’Moergestel- Nieuws’ het carnaval. Dat betekent dat we graag alle teksten zo vroeg mogelijk binnen hebben (vrijdagavond zou mooi zijn). Dan kunnen we deze teksten nog vóór het weekend verwerken. Graag vragen we iedereen om medewerking. Verder kan het mogelijk zijn dat u Moergestel-Nieuws’ volgende week iets later ontvangt waarvoor we y uiteraard begrip vragen (ook onze bezorgers vieren carnaval). Tot slot: veel plezier aan iedereen! Aandacht voor Amnesty International in de Bibliotheek Bibliotheek gesloten met carnaval Over 2 jaar... Kinderkarnaval! Kwo dek’t wies! Rootven 9, Moergestel Vanaf heden gaan wij van start met de opheffingsuitverkoop. Alles moet weg tegen ongelooflijk lage prijzen. Wie het eerst komt... F1 Het kan géén toeval zijn dat Henk Schepens voor de vijfde opeenvolgende I Imaal geselecteerd werd voor de duivenolympiade dit jaar in het Italiaanse I Verona. Het lukte Henk wéér een van zijn duiven in het Nederlandse 1 team te krijgen dat met grote voorsprong de wereldtitel voor zich op- L/ eiste... Uniek Zeer tevreden ƒ5 spotfjr 15e Jaargang - Nr. 654 Henk Schepens met zijn Olympiade-duif gefotografeerd in zijn tuin aan de Oisterwijkseweg. Huidverzorgingsinstituut Het bestuur X MOERGESTEL z? vanaf 4 februari keuze uit: 1 uur conditietraining of 1 uur Callanetics of 'n combinatie van beide; o.l.v. arts, diëtiste en Ier. lich. opv. Van 8 tot en met 26 februari zal in de bibliotheek een tentoonstelling over Amnesty International te zien zijn. Amnesty International is een organisatie met 700.000 leden over de gehele wereld. Zij is in 1961 opgericht. In 1977 werd aan Amnesty de Nobelprijs voor de vrede toegekend. Amnesty geeft raadgevende bevoegdheid in on- derjneer de Verenigde Naties en de Raad van Europa. Zij komt op voor mensen die gevangen genomen zijn omdat zij gebruik maakten van hun recht op vrije meningsuiting, of vanwege hun godsdienst, huidskleur, ras, taal, sexe of etnische afkomst. Amnesty International werkt ook voor mensen die slachtoffer zijn van martelingen, verdwijnin-' gen, politieke moord etc. De tentoonstelling geeft een duidelijk beeld van deze schendingen van mensenrechten, de be zorgdheid van Amnesty daarover en de wijze waarop mensen daaraan iets kunnen doen. De tentoonstelling is gratis te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. In verband met carnaval is de bibliotheek op maandag 11 en dinsdag 12 februari de hele dag gesloten. Op woensdag 13 februari is de biblio theek weer normaal geopend. Prettige carnaval en tot ziens in de bibliotheek! De bibliotheekmedewerkers 71 Het komende weekend openen wij ons vierdaags carnavalsfeest in het Durdraaiersrijk met het niet te evenaren ’Gala der Artiesten’ in onze residen tie ’t Draaiboompje. Ook dit jaar kun je weer genieten van elf groepen en individuen die hun ’kunnen’ zullen tonen op deze avond. Zij hebben allen reeds weken met voorbereiding en repetities achter de rug. Onder hen bevinden zich o.a. Raymond van ’t Groene- woud, de Havenzangers, Paters en Veulpoepers maar ook andere, nog niet nader te omschrijven artiesten. Enkele van hen zul je herkennen van voorafgaan de jaren, maar er zijn ook weer nieuwe artiesten, die de aantrekkingskracht van het podium niet konden weerstaan. Het podium is overigens in een geheel nieuw jasje gestoken en zal onze ar tiesten nog meer glans en glamour geven. Wil je verzekerd zijn van een grandioze avond en tegelijkertijd van een goed begin van Carnaval 1991, kom dan zaterdagavond a.s. naar ’t Draai boompje. Aanvang 20.30 uur en de entree, net zoals andere carnavalsdagen, is gratis. Ons vol ledige carnavalsprogramma is te vinden in het Pierewaaiersblaoike. Wij hopen je tijdens de komende carnavalsdagen daar vaak tegen te komen, om er zo samen met jullie een groots feest van te maken. C.V. De Durdraaiers ses meer als een sukses voor de duivensport in Moergestel. Het liefst zou hij zien dat door deze prestatie de liefhebberij in duiven in Moergestel toe zou nemen en daardoor zou bijdragen tot ver dere groei van Postduivenvereniging ’Over Berg en Dal’. Ongetwijfeld is men bij die vereniging zeer in zijn nopjes met de aanwezigheid van zo’n ’klasbak’. Lang nadenken doet Henk niet over dit sukses. Nu al is hij weer bezig met de Olympiade die in 1993 plaatsvindt in Gran Canaria. ’Om daar weer ’n duif mee te hebben kost twee jaar’, aldus Henk, die we graag van harte feliciteren met dit nieuwe sukses! Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Wij weten het wel! Nog een paar dagen en dan barst het carnavalsfeest weer los. Om gelijk goed in de stemming te raken van dit feestgedruis or ganiseert Buurtvereniging ’De Oistelvoirtjes’ een feestmiddag voor alle kinderen uit de wijk. Op zaterdag 9 februari zijn jullie van harte wel kom van 14.30 tot 17.30 uur in de zaal van ca fé ’t Draaiboompje. Bij binnenkomst krijgt elk kind wat lid is, een kaart voor drinken en versnaperingen en natuur lijk een verrassing. Wil je daarna nog meer drin ken dan kan dat tegen een speciale kinderprijs van drie kwartjes. Denk je nu: wat leuk, wat gezellig, maar mag mijn vriendje of vriendinnetje daar ook naar toe? Ja, dat mag! Dus vraag maar of ze mee willen. Zij kunnen zo’n kaart voor versnaperingen kopen voor 2,50, maar dit is niet verplicht. Dus kom allemaal gezellig carnavallen a.s. zater dag. De Beentjes van de vloer en de handjes de lucht in bij ’t Draaiboompje. Ditmaal betrof het ’n jonge duivin die Henk op nieuw sukses bracht. Na achtereenvolgens deel genomen te hebben in Tokio (Nederland werd hier voor de laatste keer Olympisch kampioen in 1981). Praag, Dortmund en Warschau lukt het Henk telkens opnieuw een van zijn duiven gese- lekteerd te krijgen. Hij is daarmee de enige dui venmelker in Nederland die dit presteert. Onge twijfeld mag duidelijk zijn dat die suksessen niet voor niets komen, Henk is dagelijks vele uren met zijn duiven bezig, en wil hij ze geselecteerd krijgen dan gaat er ’n strenge keuring aan voor af. De deelnemende duiven moeten voldoende gevlogen en gepresteerd hebben en moeten voor al ’mooi’ zijn. Henk Schepens is uiteraard zeer tevreden met de door hem verrichte prestatie, maar ziet dit suk- WOENSDAG 6 FEBRUAR11991 A 12 Uitgave en redaktie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1