9 OPHEFFING Stomerij Palthe voor nóg betere service! cApli/to dite jgï Boutique Barbara MTV radio doet verslag 9 van algemene beschouwingen Totale leegverkoop van dameskleding Vurhaai-nieuws Henk Schepens weer succesvol! Initiatief Moergestelse carnavalsverenigingen en horeca 3e Moergestelse carnavalsconcert K.V.O. Moergestel Sportschool Physique KPJ-nieuws 23 Mensen geven goed nieuws I Seniorenmiddag carnaval PROGRAMMA Uitzending donderdag 31 januari 19.00 uur: Bij van Dijk Stoffen in Moergestel JOHN MENSINK Rootven 9, Moergestel Vanaf heden gaan wij van start met de opheffingsuitverkoop. Alles moet weg tegen ongelooflijk lage prijzen. Wie het eerst komt... -- Het programma 15e Jaargang - Nr. 653 ■-K (ïwV Huidverzorgjngsinstituut - Afscheid Gerard Klomberg - Moergestel-Kreatief - Driekoningenzingen - Wereldvluchtelingenweek - Harmonie-weekend in het Duitse Heiden Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. Kort samengevat: MTV radio: donderdag vanaf 18.00 uur. MTV televisie: donderdag vanaf 19.00 uur. MTV radio: donderdag vanaf 20.00 uur. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst DE WARME BAKKER KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL Snerttocht Nog tot en met vanavond (woensdag 30 januari) kunt u zich opgeven voor onze jaarlijkse snert tocht. De organisatoren hebben er weer van al les aan gedaan om de tocht tot een waar genoe gen te maken. Bonte Avond Wij willen onze buurtleden er nu al van in ken nis stellen dat onze onvolprezen Bonte Avond dit jaar plaats zal vinden op zaterdag 16 maart in ’De Bosfazant’. Voor de ’artiesten’ onder ons bete kent dit het sein om alvast een rond te neuzen of er voor hen iets passends te vinden is. Meer in formatie volgt natuurlijk nog. Ten einde de kwaliteit van het openbaar carna val Moergestel te waarborgen, hebben ’De Dur- draaiers’, ’De Pierewaaiers’ en ’De Dorstvlegels’ besloten de vermeende ’strijdbijl’ te begraven en de daarmee vrijgekomen energie te investeren in een gezamenlijk op te zetten zomerfeest. Tweede opmerkelijke feit is dat de Moergestel se horeca zich unaniem bereid toonde een gedeel te van het investeringsrisico voor hun rekening te nemen. 13 en 14 Juli a.s. zal het St. Jansplein de achter grond zijn van een festijn voor jong en oud. Het programma varieert van een kindermiddag tot een optreden van professionele artiesten en daar bij kan eenieder zich laven op de diverse terras jes, welke door de Moergestelse horeca opgesteld zullen worden. Een eventuele opbrengst van dit jaarlijks terug kerend evenement komt ten bate van de organi satie Openbaar Carnaval. Zo zal elke Moergestel- naar kunnen blijven genieten van vaste carnaval- singrediënten als: de optocht, kindermiddag, be- jaardemiddag, etc. etc. Evenementen die de pij lers zijn van een kwalitatief en gezellig Moer- gestels carnaval. - Dolf de Bresser Wirrel-Warrel kampioen Beste leden, Om te onthouden: 7 februari: Carnaval validen en minder-validen in ’De Posthoorn’ te Hilvarenbeek. 28 februari: Contactdag voor K.V.O.-leden in ’Den Boogaard’. Inleiding door Mgr. Bluys- sen en Mevr. Muuse. 4, 18, 25 maart en 4 april: Sieraden maken. 7 maart: Kulturele avond in ’Den Boogaard’, wordt verzorgd door Biest-Houtakker. 19 maart: Kreatieve middag in ’Den Boogaard’ met: modeshow van eigengemaakte kleding, ook kinderkleding; eigengemaakte handwer ken, eventueel een demonstratie en een foto wedstrijd. Insturen een landschapsfoto uit eigen omgeving (formaat 10 x 15 cm). Achter op foto naam en adres en waar hij is gemaakt! Opgeven en insturen voor 5 februari bij het bestuur. 31 januari: Wijnavond. De Tae-Kwondo examens die vrijdag 25 janua ri gehouden werden bij Sportschool van de Pas werden door de volgende mensen met succes af gelegd: Gele slip: Matthijs Meyer en Tim Schonck. Gele band: Cas van Berkel, Femke van Berkel en Christ van den Aker. Oranje band: Bas Louwers, Patrick Simons, Will Wolfs, Rob van Hazendonk, Geert Denissen en Maikel Denissen. Alle deelnemers van harte gefeliciteerd met dit resultaat en Anita bedankt voor de inzet. Henk Schepens, van de gelijknamige rij- wielzaak aan de Oisterwijkseweg, is afge lopen week weer succesvol geweest met zijn duiven. Vorige week kreeg hij de me dedeling dat een van zijn duiven geselec teerd was om deel uit te maken van de Ne derlandse ploeg voor de wereldkampioen schappen in Italië. Vrijdag kwam het bericht dat Nederland wereldkampioen is geworden. Henk, die gisteren terugkeerde uit Italië, was deze week voor ons nog niet bereik baar, maar volgende week komen we on getwijfeld op deze schitterende prestatie terug! 'AGINl -WOENSDAG 30 JANUARI 1991 wikkelingen op de voet volgt en zonodig rechtstreeks op de radio daarvan verslag doet. Vanaf 20.00 uur vindt dan weer de schakeling plaats tussen studio en gemeentehuis. Het programma bestaat, naast de algemene be schouwingen, voor het grootste gedeelte uit mu ziek. Nog een paar rustige dagen voor carnaval, die je hoogstwaarschijnlijk goed kunt gebruiken. Van daar is het wat rustiger begin deze maand. Filmavond: vrijdag 1 februari. Eventuele verzoe ken kun je nog indienen bij onze filmmagnaat Aron de Kruijff. Kaarten voor het ’Hengstenbal’, leden gratis, niet-leden 7,50, alles verkrijgbaar bij Jos op ’t Hoog. Dan kom eens ons nieuw biljart inspelen op vrij dagavond. Het loopt goed, neem dat maar van mij aan. Tot volgende week met meer info over de carnaval, mits alles natuurlijk doorgaat. Geen integrale uitzending dus dit keer maar MTV radio houdt u op de hoogte van wat de al gemene beschouwingen aan nieuws opleveren. Het radio-programma is uitsluitend te volgen via het televisiekanaal van MTV. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 De bezoekers van het carnavalsconcert van de af gelopen twee jaar zullen met ons van mening zijn dat dit evenement een grandioos succes is ge weest. Het carnavalsconcert is inmiddels uitgegroeid tot een van de hoogtepunten van het Moergestelse carnaval. De Koninklijk Erkende Muziekvereniging ’Prin ses Juliana’ zal wederom haar medewerking ver lenen om van donderdag 7 februari in ’Den Boo gaard’ een groot muzikaal feest te maken. Onder leiding van hun dirigent, de heer Jan Her mans, is men dan ook al druk doende schitteren de nummers in te studeren. Het zal een avond worden met vele verrassingen. Na het optreden van de harmonie zal de avond een vervolg krijgen door het optreden van het or kest ’Ons Genoegen’. Kaarten a 5,- zijn nog te verkrijgen bij: Groen- tehal ’Crisje’ en Van Dijk Stoffen. Naast het beleven van een genoeglijke avond, waarop u uiteraard geconstumeerd wordt ver wacht, steunt u het gezamenlijke initiatief van Harmonie ’Prinses Juliana’ en carnavalsvereni gingen ’De Dorstvlegels’ en ’De Pierewaaiers’, om het carnavalsconcert weer tot een groot suc ces te maken. Was het andere jaren gebruikelijk dat MTV televisie de algemene beschouwingen in tegraal uitzond, nu neemt MTV radio deze taak grotendeels over. Er wordt geschakeld tussen studio en gemeentehuis waar ’n aantal verslaggevers de ont- Op de zaterdag met carnaval vindt de traditionele seniorenmiddag plaats in ’Den Boogaard’. De middag wordt opgeluisterd door o.a. Jo Hoogen- doorn, De Ademhappers’, de 3 carnavalsvere nigingen, hofkapel ’De Vlegels’ en ’d’Ambian ce’. De weg van cursist naar gediplomeerde E.H.B.Ö.-er leidt via botbreuken, slagaderlijke bloedingen, ontwrichtingen, bewusteloze slacht offers en een flinke dosis theoretische kennis naar het felbegeerde diploma. Al onze cursisten die het examen hebben afgelegd hebben deze hinder nissen glansrijk doorstaan. Ze werden danig aan de tand gevoeld door dokter Schraa en mevrouw Barten (kaderiristructrice). Met trots noemen we de namen van onze geslaagden: - Mevr. T. Boogaers-Maas, De Lathouwer 37; - De her H. Croes, Duifhuisweg 37, Oisterwijk; - Mevr. P. van Dijk-Hofman, Oirschotseweg 34; - Mevr. C. Geerts-van Oosterhout, Oostelvoort- jes 1; - Mevr. K. van Haaren-Heerkens, De Stappen 79; - Mevr. N. van Heeswijk, De Aanstede 20; - Mevr. J. op ’t Hoog, De Stappert 52; - Mevr. A. op ’t Hoog-Witlox, Schoolstraat 53; - De heer R. de Laat, Griete Veldeke 39; - Mevr. W. Linnemans-van Gils, Past, van den Boogaardstraat 37; - Mevr. P. Oerlemans, Vooskerbos 9; - Mevr. A. Oerlemans, De Aanstede 22; - De heer J. Rommen, Huysackerstraat 31; - Mevr. H. Rijnen, Past, van den Boogaardstraat 43; - Mevr. P. Scheutjens, Past, van den Boo gaardstraat 29; - Mevr. M. Spanjers, Krijtestraat 43; - Mevr. P. van Hamont, Witvenstraat 25, Hag horst; - Mevr. A. Tekath, Huysacckerstraat 21; - Mevr. P. Tekath, Huysackerstraat 21; - Mevr. C. Vugts, Huysackerstraat 16; - Mevr. S. de Wit, Griete Veldeke 34; - De heer A. Witlox, Tilburgseweg 34; - De heer J. van Zon, Schoolstraat 73. Wij willen iedereen feliciteren met het behaalde resultaat. Met name bedanken we onze kade rinstructeur de heer Wil van Rooy, onze arts docent de heer Terwindt en onze L.O.T.U.S.- mensen mevr. B. van Kerkoerle, de heer J. Bre- kelmans en de heer J. van Elderen voor hun in zet die ertoe heeft bijgedragen dat dit fantastische resultaat behaald kon worden. Tevens willen wij van de gelegenheid gebruik maken om de leerkrachten van de Hertog- Janschool hartelijk te bedanken voor hun gast vrijheid. E.H.B.O.-vereniging St. Christoffel MTV radio komt, zoals gebruikelijk, ’n uur voor I de tv-uitzending in de lucht. Om 18.00 uur dus. Om 19.00 uur begint televisieprogramma zoals 4 dat hierbij is aangegeven.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1991 | | pagina 1